dnes je 04.06.2020 a svátek má Dalibor

Šaty hodné světové soutěže Miss Universe

Přidat na Seznam.cz
Jaké šaty oblékne letošní vítězka soutěže Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová pro světovou soutěž Miss Universe?

Tak jako nedávno představila své soutěžní šaty Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová, nyní dává na odiv svou garderobu i absolutní vítězka letošního ročníku České Miss Nikol Švantnerová, která už 1. prosince odlétá do Las Vegas, kde ji čekají téměř tři týdny intenzivního programu.

Ve Spojených státech totiž tato půvabná kráska bude reprezentovat Českou republiku na světové soutěži Miss Universe. A právě pro tuto příležitost vznikla trojice večerních šatů, které nám Nikol oficiálně předvedla v pražském Atelieru své dvorní návrhářky Terezy Sabáčkové.

Základ všech modelů je z průhledných a jemných, až neviditelných látek z Dubaje. Šaty jsou ručně ozdobené krajkou a štrasem. Střih podtrhuje siluetu Nikol a zároveň rafinovaně zakrývá jen to nejnutnější. První šaty jsou ze stínovaného hedvábí a žluté krajky. Díky třpytivému štrasu a vlajícího materiálu vyvolávají dojem zářícího slunce. Druhé, bílé šaty působí čistě, naopak poslední temně modré se třpytí jako noční obloha a evokují přitažlivost femme fatale.

 

„Inspirovala jsem se samotnou Nikol, ze které vyzařuje neuvěřitelná vnitřní síla. Celý koncept všech modelů připomíná pohádky, ve kterých byla vždy princezna ozdobou všech společenských událostí. Šaty z jemných materiálů potrhují Nikol výraznou osobnost a zdůrazňují její výšku i dokonalou postavu,“  vysvětluje autorka šatů.

 

 

Do třech velkých zavazadel, které s sebou Nikol do Las Vegas poveze, se ale musí vměstnat i národní kostým inspirovaný českým sklem a folklórem, navržený týmem studentek pod vedením návrháře Petra Kaloudy, jenž zvolil materiály jako hedvábnou organzu a kovová vlákna doplněná o strojově paličkované vzory.

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SOUTĚŽ KRÁSY ČESKÁ MISS MISS WORLD MISS UNIVERSE ANDREA KALOUSOVÁ NIKOL ŠVANTNEROVÁ TEREZA SABÁČKOVÁ

Související články

Svatební den pod širým nebem – nový trend svatebních obřadů

Časy se mění. Trendy přicházejí a odcházejí, stejně jako krizové situace. Ta letošní s sebou přinesla nejen novinky ze světa hygieny a zdravotnictví, ale všichni jsme museli nebo budeme muset změnit svůj mindset. A na změny se musí připravit i nastávající nevěsty a ženichové.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Instanews: jak tráví svůj čas české celebrity

Zůstat pár dní doma a odpočinout si od zajetého stereotypu může být fajn pro naše tělo i mysl, ale opravdu jen pár dní, protože jestli stejně jako my nedokážete sedět jen doma, začnete vymýšlet, jak svůj čas vyplnit. Výjimkou nejsou ani české celebrity.

Celý článek

Tom Ford a Anna Wintour zachraňují módní průmysl před ekonomickou krizí

Žijeme v době koronavirové. Nikdo nečekal, co přijde. Nikdo neví, co bude. Společně to ale zvládneme. Někteří z nás ale myslí nejen na to, jak zachránit současnou žalostnou situaci ve světě, ale také na to, co přijde. Čeká nás totiž i doba pokoronavirová.

Celý článek

#PillowChallenge vládne v době karantény instagramovým trendům

Sociální média nás mohou i v době karantény spojovat v celosvětovém měřítku. Nesčetně kreativních někdy až šílených způsobů, jak „zabít nudu“ vytvořilo i tzv. #pillowchallenge, tedy polštářová výzva.

Celý článek

Naše první dámy, 3. díl: Marta Gottwaldová

Milovala luxus, kterým se obklopovala, pocházela ale z chudých poměrů. Někteří se jí smáli, jiní se jí báli. Řeč je o naší první dámě Martě Gottwaldové. Jak se stala první dámou? A u koho si nechala šít své luxusní róby? Dozvíte se v článku.

Celý článek