dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

Sedací souprava Autentico je moderním a pohodlným doplňkem, který se vám jen tak neokouká

Přidat na Seznam.cz
Ne každý se oddává designovým výstřelkům v bytových doplňcích a nábytku. I přesto však můžete spojit aktuální novinky s „hudbou budoucnosti“. Tedy, abyste tomu dobře rozuměli, jsou sedačky, které jsou moderní dnes, ale budou tradičním doplňkem i za deset let.

Italská značka Natuzzi Editions s dlouholetou tradicí přináší kvalitu i pohodlí v jednom. Jsou to sedačky, ze kterých se vám bude jen těžko zvedat, a to proto, že vám v nich bude opravdu krásně. Zaoblené tvary, příjemný materiál i perfektní výplň přinesou pocit naprosté svobody. To je vlastně to, co byste doma měli cítit. Nikoliv dlouze hledat vhodnou polohu pro odpočinek a pak se zvedat s bolavými zády.

Nejspíš je to i tím, že Italové si svou siestu umí vychutnat podstatně lépe než jiné národnosti. Odpočinek je pro ně důležitý, a proto do svých výrobků vkládají maximum toho, co chtějí sami při chvilkách pohody vnímat. Sedačka AUTENTICO z řady Natuzzi Editions přináší elegantní, a přesto uvolněný design v té nejlepší kvalitě.

 

Zaoblené tvary působí příjemně už na pohled, nakonec kdo by si přál opírat se o hranaté a tvrdé opěrky? Polštářové čalounění vám dopřeje maximální pohodlí a s opěrkami hlavy si vyhrajete díky manuálnímu nastavování, podle vlastních potřeb. Můžete je dát do polohy pro odpočinek, stejně jako pro ideální oporu zad, když budete sledovat televizi.

Sedačka AUTENTICO vás rychle přesvědčí o tom, že Italové si dali záležet, aby tento skvost splňoval ty nejvyšší požadavky s jistotou, že nevyjde z módy ani za deset let.

Jste připraveni na svou novou sedačku?

 

Natuzzi Editions

Přidat na Seznam.cz
DESIGN NÁKUPY A OBCHOD SEDAČKA SEDAČKA AUTENTICO NATUZZI EDITIONS NATUZZI AUTENTICO SEDAČKY PHASE BONNIE & CLYDE SEDAČKY

Související články

NOVÁ PRODEJNA VERMONT VZNIKALA VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ

Když se spojí nové technologie a prémiová móda, je zážitek zaručen. Módní skupina Vermont již brzy otevře svoji zbrusu novou multibrandovou prodejnu v pražském Westfield Chodov a v plzeňské Olympii.

Celý článek

Jak na úklid šatníku, aniž by to příliš bolelo?

Nemáte co na sebe, a přitom ze skříně po každém otevření oblečení vypadává? Naordinujte si 100% očistu. Bude to sice brutální, ale výsledek potěší. Jak na to? Čtěte dál.

Celý článek

Originální i praktické dárky pro ženy

Chcete svou partnerku, dceru, sestru nebo maminku letos obdarovat něčím originálním či alespoň skutečně praktickým? Vybrali jsme pro vás pár dárků pro ženy, které se v žádné domácnosti rozhodně neztratí.

Celý článek

Nákupy bez dlouhých front a stresu? Užijte si Vánoce v klidu

Nakoupit dárky, cukroví i běžné potraviny bez zbytečného čekání, a hlavně bezpečně, je snadnější než kdy dříve. V Globusu na vás čeká pestrá nabídka i efektivní a bezpečné služby.  

Celý článek

Vánoční dárky vám zabalí celebrity. Lucie Benešová, Jitka Boho, Petra Špindlerová a Dva tátové se vystřídají na charitativní akci v Centru Černý Most

Těsně před svátky si zákazníci Centra Černý Most mohou nechat zabalit vánoční dárky od ambasadorů centra Michala a Davida Vaníčkových, známých jako Dva tátové, zpěvačky Jitky Boho nebo hereček Lucie Benešové a Petry Špindlerové.

Celý článek

Režisér a spisovatel Rudolf Havlík bere čtenáře do zákulisí světa „fast fashion“

Jak vypadá špinavá práce pro textilní průmysl v zemích třetího světa? Dobrodružné vyprávění plné humoru nabízí odpovědi, které možná překvapí.

Celý článek

Usnadněte si vánoční nákupy se slevovými kupóny!

Známe to všichni. S blížícími se Vánoci se zvedá také nákupní horečka, obchody a velká centra jsou přeplněná k prasknutí a místo toho, abychom se na Vánoce těšili, jsme ve velkém stresu.

Celý článek

Vánoční program centra Westfield Chodov

Westfield Chodov přenese své zákazníky na severní pól pomocí rozšířené i virtuální reality, videomappingu, fyzických a interaktivních 4D atrakcí.

Celý článek