dnes je 02.07.2020 a svátek má Patricie

Sedací souprava Autentico je moderním a pohodlným doplňkem, který se vám jen tak neokouká

Přidat na Seznam.cz
Ne každý se oddává designovým výstřelkům v bytových doplňcích a nábytku. I přesto však můžete spojit aktuální novinky s „hudbou budoucnosti“. Tedy, abyste tomu dobře rozuměli, jsou sedačky, které jsou moderní dnes, ale budou tradičním doplňkem i za deset let.

Italská značka Natuzzi Editions s dlouholetou tradicí přináší kvalitu i pohodlí v jednom. Jsou to sedačky, ze kterých se vám bude jen těžko zvedat, a to proto, že vám v nich bude opravdu krásně. Zaoblené tvary, příjemný materiál i perfektní výplň přinesou pocit naprosté svobody. To je vlastně to, co byste doma měli cítit. Nikoliv dlouze hledat vhodnou polohu pro odpočinek a pak se zvedat s bolavými zády.

Nejspíš je to i tím, že Italové si svou siestu umí vychutnat podstatně lépe než jiné národnosti. Odpočinek je pro ně důležitý, a proto do svých výrobků vkládají maximum toho, co chtějí sami při chvilkách pohody vnímat. Sedačka AUTENTICO z řady Natuzzi Editions přináší elegantní, a přesto uvolněný design v té nejlepší kvalitě.

 

Zaoblené tvary působí příjemně už na pohled, nakonec kdo by si přál opírat se o hranaté a tvrdé opěrky? Polštářové čalounění vám dopřeje maximální pohodlí a s opěrkami hlavy si vyhrajete díky manuálnímu nastavování, podle vlastních potřeb. Můžete je dát do polohy pro odpočinek, stejně jako pro ideální oporu zad, když budete sledovat televizi.

Sedačka AUTENTICO vás rychle přesvědčí o tom, že Italové si dali záležet, aby tento skvost splňoval ty nejvyšší požadavky s jistotou, že nevyjde z módy ani za deset let.

Jste připraveni na svou novou sedačku?

 

Natuzzi Editions

Přidat na Seznam.cz
DESIGN NÁKUPY A OBCHOD SEDAČKA SEDAČKA AUTENTICO NATUZZI EDITIONS NATUZZI AUTENTICO SEDAČKY PHASE BONNIE & CLYDE SEDAČKY

Související články

Kolekce náramků ALOve Iluze by Bára Nesvadbová pomáhá pětileté Leonce

Známá spisovatelka Bára Nesvadbová se spojila prostřednictvím svého nadačního fondu Be Charity s klenotnickou značkou ALOve a vytvořila kolekci náramků, které pomohou statečné Leonce, která se snaží vyhrát svůj boj za svobodnými krůčky.

Celý článek

Co zabalit na léto? Nezapomeňte na kontaktní čočky a sluneční brýle!

Dovolená klepe na dveře, a tak přemýšlíme, co si sbalit na cesty. Kosmetika a oblečení jsou samozřejmostí, ale jak myslíte na své oči? Zrakem vnímáte až 80 % informací a během volna si všechny vjemy chcete užít dvojnásob.

Celý článek

Revoluční nano nátěry dokážou ochránit exteriér i interiér vašeho domu před viry a bakteriemi

Česká inovační firma FN NANO s.r.o. drží v ruce již dvanáct let recept na vysoce účinné protipandemické opatření -  fotokatalytické nano nátěry, které zaručují ochranu před mikroorganismy všeho typu. V současné době jsou tyto produkty nazývány doslova kladivem na koronavirus, jelikož dokážou váš dům ochránit i před ním.

Celý článek

Máte chuť na nákup nových kousků z rukou českých designérů? Zkuste Kvartýr shop & studio

Místo, které spojuje hned několik uznávaných jmen na poli české módy. Místo, kde se snoubí originalita s absolutní kvalitou. Místo, odkud si odnesete víc než jen pěkný módní kousek.

Celý článek

Ekobox je krabička plná ekologických a zero-waste produktů

Záleží vám na životním prostředí, vnímáte nezbytnost recyklace, bezobalových vychytávek a minimum nebezpečné chemie? Pojďte se seznámit s Ekoboxem!

Celý článek

Vylepšete svou terasu či balkón pomocí stylových květináčů

Ať už máte verandu nebo balkón, určitě vám právě v těchto dnech krásně rozkvétá, plody pomalu zrají a vše se zelená. Co si kousek své zeleně vyšperkovat tím, že si pořídíte nový stylový květináč?

Celý článek

Designový speciál: Čím si usnadnit život v kuchyni

Napadlo vás někdy, kolik času trávíme každý den v kuchyni? Právě proto bychom se v ní měli cítit dobře. Jak si poradit s malým prostorem a co vám v kuchyni usnadní život?

Celý článek

Must have kousky v bytovém textilu

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak důležité je cítit se doma dobře? Je to ten pocit, který po příchodu cítíte jako první. Ten pocit, na který se těšíte, už když jdete z práce domů. A víte, co tento pocit umocňuje? Krásný bytový textil.

Celý článek