dnes je 28.05.2022 a svátek má Vilém

SEDMDESÁTÁ LÉTA V PODÁNÍ CELINE

Přidat na Seznam.cz
Hedi Slimane, kreativní ředitel módního domu Celine, představil v pátek večer na pařížském týdnu módy novou kolekci na sezonu podzim–zima 2020/2021.

Nová kolekce Celine na sezonu podzim–zima 2020/2021 se nesla v duchu 70. let a velkého rock 'n' rollového večírku. Hedi Slimane ji pojal jako jednu velkou vzpomínku. Byla totiž inspirována modely jeho matky, které nosila v době, kdy vyrůstal v Paříži. Dámské i pánské modely, které byly během přehlídky prezentovány, přetvořil v jeden velký unisexový šatník.

Hlavním tématem byly halenky s vázačkou, fiží či krajkou. Prim také hrála sametová saka, bermudy, džíny cigaretového střihu, kožené bundy a kabáty, skládané šaty a midi sukně. Nepřehlédnutelné byly i boty na vysokých platformách. 

Pokud se chcete alespoň občas cítit jako pravá rocková hvězda, Hedi Slimane, za módní dům Celine, vám to splní.

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
CELINE MÓDNÍ PŘEHLÍDKA 2020 MÓDNÍ DŮM DÁMSKÉ MODELY PÁNSKÉ MODELY UNISEX SAMET FIŽÍ INSPIRACE STYL PAŘÍŽSKÝ TÝDEN MÓDY HEDI SLIMANE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA NÁVRHÁŘI

Související články

Temnota barev i lehkost materiálů se prolíná novou kolekcí značky LEEDA

Temná barevnost šifonů se střídá s lehkostí lnů pastelových barev. Česká značka LEEDA opět zasahuje srdce svých módní fanoušků díky variabilitě nové kolekce.

Celý článek

Spojení věhlasných módních domů dalo vzniknout něčemu neopakovatelnému

Fendace je pro módu neopakovatelným okamžikem. Nejde o spolupráci, ale spíš o výměnu rolí a charakteristických prvků značek Versace a Fendi.

Celý článek

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Černé legíny nejen do posilovny

Černé legíny jsou již delší dobu módním světem vyzdvihovány. Pokud jde o jejich nošení, jako součást skutečného outfitu (ne, nemluvíme zde o cvičení jógy), buď je milujete, nebo ne. 

Celý článek

Fixační sprej: vychytávka, která udrží váš make-up na správném místě

Fixační sprej je tou největší zbraní v taštičce na make-up každého vizážisty. Zaručený způsob, jak zajistit, aby se váš zářivý make-up v létě do oběda neroztekl, ale naopak zůstal na svém místě

Celý článek

Minikolekce s lučními květy od návrhářky Lucie Markové

Jaro jednoznačně volá po květinách, slunci i nové energii. To vše můžete načerpat společně s návrhářkou Lucií Markovou v její nové minikolekci.

Celý článek

Mi Fashion label představuje novou kolekci inspirovanou z cest na Sicílii

Designérka Lenka Mulabegovič se na svých cestách Sicílií zamilovala do místního ornamentu, barev, kombinacích a vzorů, které přenesla do nové kolekce plné minimalistických forem oděvů.

Celý článek

Bílá košile: základ šatníku, ale kde koupit tu pravou?

Bez námahy šik - tohle rozhodně zvládnete jen s jediným kouskem ve vašem šatníku, a to bez ohledu na to, jaký máte rozpočet nebo smysl pro styl. Řeč je o bílé košili. 

Celý článek