dnes je 06.04.2020 a svátek má Vendula

Sedmilhářky: seriál plný módní inspirace a dramat

Přidat na Seznam.cz
Velmi poutavý a zajímavý příběh, kde módu a styl uvidíte na každém rohu. Pokud máte rádi nebezpečí, romantické trojúhelníky a dramata, pak je tento seriál přesně ten, který hledáte.

Jedná se o adaptaci stejnojmenné knihy od úspěšné autorky Liane Moriarty. Napětí by se v seriálu dalo krájet, i když není příliš dlouhý. Seriál má 2 série a každá obsahuje pouze 7 dílů, které však stojí za zhlédnutí.

Na co se můžete těšit

Příběh vypráví o zdánlivě bezchybných životech bohatých manželek a především matek. Vše se odehrává v přímořském městečku Monterey, kde se postupně diváci dozvídají pravdu. Zamotané milostné příběhy, které vyústí až k vraždě. Co se stalo a kdo je viníkem? Tohle a mnohem více se dozvíte v tomto povedeném snímku.

Hlavní postavy a herecké obsazení

Pokud jste Sedmilhářky ještě neviděli, tak se máte na co těšit. Hlavní ženské postavy jsou opravdové módní ikony a své role zvládly na jedničku. Mezi ně patří například Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Zoë Kravitz a legendární Maryl Streep.

Jakému stylu dáváte přednost

Krásná a vždy elegantně upravená právnička Celeste – Nicole Kidman

Upřímná a obětavá umělkyně Madeline – Reese Witherspoon

Bohémsky založená a vyrovnaná jogínka Bonnie – Zoe Kravitz

Zdroj foto: Pinterest.com, Pixbay.com, HBO.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ SERIÁLY SERIÁLY PRO ŽENY INSPIRACE NICOLE KIDMAN MERYL STREEP REESE WITHERSPOON SEDMILHÁŘKY RADY REDAKCE

Související články

Udržitelná móda: značky o kterých musíte vědět

Šatník bez viny díky zdánlivě malým detailům, které jsou ovšem velkými kroky pro svět. Udržitelnost již není pro spoustu značek cizím slovem. Vybrali jsme jich několik, pro které je toto téma zásadní. 

Celý článek

Jak se udržovat fit i doma!

Jaké klišé je dát si s novým rokem i nějakou tu fitness výzvu? Každý si přeje shodit nějaké to kilíčko nebo sní o vypracované postavě, za níž se každý mužský otočí. Tato předsevzetí se otřasla v momentě, kdy bylo oznámeno, že si nějakou dobu pobudeme doma. Ani přesto nemusíme házet flintu do žita, ba naopak.

Celý článek
Líčení v 5 minutách

Odpočítáváme aneb Půvab v minutách

Ženy se narodily pro krásu a každá má právo se cítit přirozeně krásná. Už Elizabeth Ardenová razila toto pravidlo. Průkopnice v líčení a zakladatelka kosmetické firmy.

Celý článek

Jak správně vybírat podprsenku a co je dobré vědět

Všechny ji nosíme a většinou máme špatnou velikost. Ženy chtějí mít její nákup rychle za sebou a když vám do kabinky vtrhne prodavačka, tak máte chuť hned odejít. Jak podprsenku správně vybírat a co je důležité vědět?

Celý článek

JARNÍ KOLEKCE H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE

Poetická krása a cirkulární inovace. Heslo jarní kolekce H&M Conscious Exclusive. Využití udržitelných procesů a inovativní výroby zabalených do nádherných materiálů a ženských střihů.

Celý článek

The Carrie Diaries, móda teenagerů aneb co bylo před Sexem ve městě

Všechny ženy znají seriál Sex ve městě, ale víte, co bylo před ním? O tom se dozvíte v tomto prequelu o životě mladé Carrie Bradshaw a jejích módních začátcích. Můžete se těšit na velkou dávku zábavy a stylu.

Celý článek

Kosmetické novinky a nezbytnosti na jaro

Kosmetické novinky a nezbytnosti, které potřebujete vyzkoušet, než to opravdové jaro dorazí. Jen ať jsme připravené!

Celý článek

Trend holých kotníků

Od jara do podzimu je velmi oblíbený výstřelek módy „nahých kotníků“. Zkrácené nebo ohrnuté kalhoty, krátké ponožky a odhalená kůže. Většinou ženy, ale i muži vyráží do ulic s kratšími kalhotami. Jde o trend, kde platí, že kratší je vždy lepší. 

Celý článek