dnes je 08.05.2021

Sedmilhářky: seriál plný módní inspirace a dramat

Přidat na Seznam.cz
Velmi poutavý a zajímavý příběh, kde módu a styl uvidíte na každém rohu. Pokud máte rádi nebezpečí, romantické trojúhelníky a dramata, pak je tento seriál přesně ten, který hledáte.

Jedná se o adaptaci stejnojmenné knihy od úspěšné autorky Liane Moriarty. Napětí by se v seriálu dalo krájet, i když není příliš dlouhý. Seriál má 2 série a každá obsahuje pouze 7 dílů, které však stojí za zhlédnutí.

Na co se můžete těšit

Příběh vypráví o zdánlivě bezchybných životech bohatých manželek a především matek. Vše se odehrává v přímořském městečku Monterey, kde se postupně diváci dozvídají pravdu. Zamotané milostné příběhy, které vyústí až k vraždě. Co se stalo a kdo je viníkem? Tohle a mnohem více se dozvíte v tomto povedeném snímku.

Hlavní postavy a herecké obsazení

Pokud jste Sedmilhářky ještě neviděli, tak se máte na co těšit. Hlavní ženské postavy jsou opravdové módní ikony a své role zvládly na jedničku. Mezi ně patří například Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Zoë Kravitz a legendární Maryl Streep.

Jakému stylu dáváte přednost

Krásná a vždy elegantně upravená právnička Celeste – Nicole Kidman

Upřímná a obětavá umělkyně Madeline – Reese Witherspoon

Bohémsky založená a vyrovnaná jogínka Bonnie – Zoe Kravitz

Zdroj foto: Pinterest.com, Pixbay.com, HBO.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ SERIÁLY SERIÁLY PRO ŽENY INSPIRACE NICOLE KIDMAN MERYL STREEP REESE WITHERSPOON SEDMILHÁŘKY RADY REDAKCE

Související články

Udržitelnost: Footshop vám ulehčí ekologičtější nakupování

I když by se to mohlo zdát jako nemožné, tak i malý krok může znamenat velkou věc s obrovským dopadem. A přesně tak se k udržitelnosti postavila i společnost Footshop. Nechte se vtáhnout do jejich myšlenek a boje za lepší zítřek.

Celý článek

Marie Bubláková o značce EN TEN TY KY dva špalíky: první objednávka byla obrovitánská euforie. Tady jsem poznala, že by se to mohlo lidem líbit.

EN TEN TY KY dva špalíky, známé dětské rozpočítadlo, které také nese název jednoho velkého nápadu. Nápadu, za kterým stojí Marie Bubláková. 

Celý článek

Inspirace růžovou barvou přišla od posádky letadel Nikiho Laudy, říká ředitelka dopravy RegioJet Ivana Sachsová

Přinášíme vám další inspirativní rozhovor s jednou z nejvlivnějších žen Česka. Tentokrát jsme si povídali s ředitelkou dopravy "žlutých autobusů a vlaků" Ivanou Sachsovou.

Celý článek

Denimová kolekce australské módní značky Zimmermann

Síla denimu v podání australské značky Zimmermann vás nadchne natolik, že nebudete chtít nosit nic jiného. Nadčasové modely, které budou stylové nejednu sezónu.

Celý článek

Propracovaný střih a základní barvy. Tak vypadá nová kolekce značky Högl.

Jaro je ve vzduchu a s ním i snění o nových botách. Tohle my ženy umíme. S novou sezónou si přejeme i nové střevíčky. Jaké by nám letos rozhodně neměly chybět?

Celý článek

5 věcí, které nesmí chybět ve vašem jarním šatníku

S něčím starým se rozloučíme a něco nového přivítáme - tentokrát v našem šatníku. Jaké kousky si pořídit na letošní jaro?

 

Celý článek

Pařížský týden módy v ulicích metropole

Pařížský týden módy bez módy. Nepředstavitelné! A i když se většina módních přehlídek přesunula do online světa, přesto v ulicích byla k vidění spousta inspirace.

Celý článek

Skutečnost, že Aliku dnes řídí naše dcery, považuji za svůj největší osobní úspěch v podnikání, říká česká královna oříšků a milovnice koní Jana Kremlová

Znáte oříšky od Aliky? Tuto úspěšnou rodinnou firmu založila Jana Kremlová se svým manželem v roce 1992. Jaká byla cesta k prostějovským pražírnám a co pro ni znamená osobní úspěch, vám přinášíme v dalším exkluzivním rozhovoru, tentokrát s Janou Kremlovou, zakladatelkou společnosti Alika.

Celý článek