dnes je 21.07.2019 a svátek má Vítězslav

Selena Gomez představuje svůj nový Pop-up store

Přidat na Seznam.cz
Popová zpěvačka Selena Gomez se již 5. září 2018 setká se svými fanoušky, aby jim představila svou druhou kolekci navrženou ve spolupráci se značkou The Coach.

V Los Angeles již brzy vyroste Pop-up store, u kterého bude moct kdokoliv prohodit pár slov se Selenou Gomez. Se značkou The Coach vytvořila druhou kolekci, která byla odhalena již začátkem srpna. Dočasný obchůdek na ulici The Grove bude postaven do 10. září. To je dost času na to, prohlédnout si kolekci pěkně zblízka. Gomez na ní spolupracovala zejména s designérem Stuartem Vevers. „Tvořit se Selenou byla zábava. Má jasnou představu a ví, co chce,“ řekl o spolupráci Vevers.

Ke kampani vznikl i krátký film, který se natáčel v New Yorku v sídle značky The Coach. „Cítila jsem se spokojená a opravdu hrdá, když jsem poprvé viděla hotovou kolekci. Ta představuje, kdo skutečně jsem. Spojení hedvábí a krajky, svetry a mikiny, prostě kombinace všeho do jedné skříně umožní, abyste se cítili dobře,“ řekla Gomez.

wwd.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SELENA GOMEZ POP-UP STORE THE COACH POP UP

Související články

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek