dnes je 21.11.2018 a svátek má Albert

Selena Gomez představuje svůj nový Pop-up store

Popová zpěvačka Selena Gomez se již 5. září 2018 setká se svými fanoušky, aby jim představila svou druhou kolekci navrženou ve spolupráci se značkou The Coach.

V Los Angeles již brzy vyroste Pop-up store, u kterého bude moct kdokoliv prohodit pár slov se Selenou Gomez. Se značkou The Coach vytvořila druhou kolekci, která byla odhalena již začátkem srpna. Dočasný obchůdek na ulici The Grove bude postaven do 10. září. To je dost času na to, prohlédnout si kolekci pěkně zblízka. Gomez na ní spolupracovala zejména s designérem Stuartem Vevers. „Tvořit se Selenou byla zábava. Má jasnou představu a ví, co chce,“ řekl o spolupráci Vevers.

Ke kampani vznikl i krátký film, který se natáčel v New Yorku v sídle značky The Coach. „Cítila jsem se spokojená a opravdu hrdá, když jsem poprvé viděla hotovou kolekci. Ta představuje, kdo skutečně jsem. Spojení hedvábí a krajky, svetry a mikiny, prostě kombinace všeho do jedné skříně umožní, abyste se cítili dobře,“ řekla Gomez.

wwd.com

ZE SPOLEČNOSTI SELENA GOMEZ POP-UP STORE THE COACH POP UP

Související články

Ralph Lauren bude pasován na rytíře za svůj přínos módě a lidský přístup

Úspěšný návrhář obdrží nejprestižnější ocenění za svou celoživotní práci, lidský přistup a dobročinnost. Oslavuje také 50 let své značky!

Celý článek

Ztracená svatební korunka Věry Čáslavské je opět na světě

Byla to událost roku. Československá sportovkyně, miláček národa Věra Čáslavská se vdává. Pompézní svatba si žádá i krásný outfit. Všichni chválí jak svatební šaty, tak okrasnou korunku.

Celý článek

Co si oblékly vévodkyně Meghan a Kate na oslavu 70. narozenin prince Charlese?

Prince Charles oslavil své významné kulatiny. Na jeho oslavě nesměla chybět ani Meghan Markle a Kate Middleton. Co si vévodkyně oblékly?

 

Celý článek

Zprávy z módy: Umělecký ředitel Lucas Ossendrijver odchází z módního domu Lanvin

Tento krok přichází v návaznosti na rozsáhlé změny ve francouzském módním domě, který má nového majitele, společnost Fosun International.

Celý článek

Značka Victoria's Secret se omluvila za nevhodnou poznámku o transgender modelkách

Dlouho očekávaná gala přehlídka Victoria's Secret v NYC byla nejen plná obdivu, ale také nechtěných emocí, které vzbudilo vyjádření Eda Razeka, ředitele marketingového oddělení značky, o transgender modelkách.

Celý článek

První výletní show značky Chanel doplula do Bangkoku

Loď francouzské značky Chanel ve spolupráci s designem zpěváka Pharrella Williamse již vyplula. Nyní je k vidění v Bangkoku.

Celý článek

Zprávy z módy: Meghan Markle odmítá nosit šaty své kamarádky návrhářky Victorie Beckham

Krásná vévodkyně na sebe prozradila i to, co nechtěla. Značku Victoria Beckham odmítá z jednoho jediného důvodu!

Celý článek

Balmain se vrací k mistrovské práci vysoké módy

Dvorní návrhář Olivier Rousteing vrátí luxusní značku Balmain mezi Couture domy.

Celý článek