dnes je 05.08.2021 a svátek má Kristián

Selena Gomez představuje svůj nový Pop-up store

Přidat na Seznam.cz
Popová zpěvačka Selena Gomez se již 5. září 2018 setká se svými fanoušky, aby jim představila svou druhou kolekci navrženou ve spolupráci se značkou The Coach.

V Los Angeles již brzy vyroste Pop-up store, u kterého bude moct kdokoliv prohodit pár slov se Selenou Gomez. Se značkou The Coach vytvořila druhou kolekci, která byla odhalena již začátkem srpna. Dočasný obchůdek na ulici The Grove bude postaven do 10. září. To je dost času na to, prohlédnout si kolekci pěkně zblízka. Gomez na ní spolupracovala zejména s designérem Stuartem Vevers. „Tvořit se Selenou byla zábava. Má jasnou představu a ví, co chce,“ řekl o spolupráci Vevers.

Ke kampani vznikl i krátký film, který se natáčel v New Yorku v sídle značky The Coach. „Cítila jsem se spokojená a opravdu hrdá, když jsem poprvé viděla hotovou kolekci. Ta představuje, kdo skutečně jsem. Spojení hedvábí a krajky, svetry a mikiny, prostě kombinace všeho do jedné skříně umožní, abyste se cítili dobře,“ řekla Gomez.

wwd.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SELENA GOMEZ POP-UP STORE THE COACH POP UP

Související články

Tanec, procházka města i plavba na parníku jsou skromným výčtem v bohatém programu Festivalu Open House Praha 2021

Festival Open House Praha není pouze jeden víkend v roce, jeho organizátoři zvou na celou řadu doprovodných programů, které se uskuteční v týdnu od 2. srpna 2021.

Celý článek

Z dračice k rodinnému životu! Alice Bendová myslí více na teplo domova

Sympatická česká herečka a moderátorka Alice Bendová si rozhodně umí užívat života!

Celý článek

Začalo natáčení pokračování seriálu Sex ve městě. Podívejte se, jak to hlavním představitelkám sluší

Carrie, Miranda a Charlotte jsou zpět. Očekávaný restart s názvem „And Just Like That“ se začal natáčet začátkem tohoto měsíce na různých místech v New Yorku.

Celý článek

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kasu už nedrží jen muži, říká CFO skupiny UNIQA Lucie Urválková

Přinášíme vám pokračování série rozhovorů s nejvlivnějšími ženami Česka. Tentokrát s Lucií Urválkovou, CFO finanční skupiny UNIQA. Co je nového ve světě čísel? A kde leží bod rovnováhy mezi kariérou a rodinou?

Celý článek