dnes je 11.08.2022 a svátek má Zuzana

SelfieFeet aneb jak na pořízení perfektní selfie

Přidat na Seznam.cz
Geniální nástupce oblíbených selfie tyčí, nebo jen další zbytečný krám bez šance na úspěch?

Crowdfundingové společnosti jako Kickstarter se pomocí veřejných sbírek každým dnem snaží realizovat sny dalších, nových rádoby podnikatelů, kteří sází na přízeň a porozumění široké veřejnosti. Upřímně ale ne každý z milionů nejrůznějších nápadů před tak náročnou porotou obstojí, natož pak aby se dočkal kýžené finanční podpory.

Bude to i případ SelfieFeet?

Zařízení, skýtající nový způsob pořizování oblíbených selfie, by svou multifunkčností mohl hravě ukončit nadvládu selfie tyčí. Ovšem jen za předpokladu, že se jeho tvůrcům z Velké Británie podaří vybrat dostatek finančních prostředků. Stále sílící fanouškovská základna na sociálních sítích a Kikstarter ale prozatím hovoří v jejich prospěch.

Jak to funguje?

Díky pružné přezce SelfieFeet společně s vaším smartphonem jednoduše navléknete na nárt a fotíte stiskem spouště na Bluetooth ovladači. Stejně tak jej ale můžete umístit třeba na lahev nebo dokonce na jakýkoliv kovový povrch, protože je zařízení opatřeno magnetem.

 

 

 

V případě úspěchu bychom tak mohli své vlastní SelfieFeet zařízení u nás doma očekávat již v průběhu července 2017, kdy by společnost chtěla svou novinku na trhu začít expedovat prvním zákazníkům, kteří budou ochotni za SelfieFeet utratit v přepočtu necelých čtyři sta korun.

 

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA JAK NA SELFIE SELFIEFEET FOTOGRAFOVÁNÍ FOTOGRAFIE SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Související články

Výstava Dechem fotografa Martina Stranky vám vezme dech

Nechte se okouzlit originálními fotografiemi talentovaného fotografa, kterými dobyl svět a nyní je můžete obdivovat do konce listopadu v Galerii Mánes.

Celý článek

Rozhovor s Petrem Matiskem: „Mnoho lidí definuje úspěch pomocí peněz, s čímž se rozhodně neztotožňuji”

IT specialista, podnikatel, konzultant marketingového myšlení a také lektor. Ukáže nám marketing z různých úhlů pohledu, představí nám svou knihu a předá cenné rady pro úspěšné podnikání.

Celý článek

Jednoduché tipy na lepší a kvalitnější spánek

Kvalitní spánek je jednou z největších investic do produktivity a duševního zdraví zítřka. Jen v dnešní, tolik uspěchané době, spánek odsouváme a věnujeme mu stále menší pozornost, a proto máme pro vás několik jednoduchých tipů, díky kterým se opravdu lépe vyspíte.

Celý článek

Nevěra je trendem 21. století

Nevěra, cizoložství, zrada… Nazývejte ji, jak chcete, ale je tu s námi již tisíce let. I když nevěru většina lidí zavrhuje, tak se stále odehrává. Natož v dnešní době, kdy je všechno díky internetu a sociálním sítím snadnější, rychlejší a transparentnější.

Celý článek

První česká konference o influencer marketingu se blíží

Marketingové trendy zrychlují stejně jako naše doba, a tak není jednoduché držet krok s dobou. Jasno v nových trendech marketingu by však mohla udělat chystaná konference zaměřená na tzv. influencer marketing. O čem je vlastně řeč se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Revoluční novinka v kráse? 3D make-up tiskárna Mink bouří vody v kosmetickém průmyslu!

Představte si tiskárnu, na které si můžete vytisknout vlastní make-up. Nebo jakoukoliv z téměř 17 milionů barev. Přesně taková je Mink 3D tiskárna. Šikovná technologie, která se vám vejde do kabelky a můžete tak tisknout oblíbené obrázky kdekoliv a zkoušet si barvy, které chcete aplikovat jako make-up.

Celý článek

REALITY SHOW - INSTAHERO 2019

Reality show a sociální sítě? O tom bude INSTAHERO. Nová soutěž, která bude tvořit budoucnost obsahu Instagramu.
 

Celý článek

Vzpomínky Roberta Vana

Robert Vano, proslulý fotograf, ale především odvážný muž s vřelým srdcem, laskavým humorem a výjimečným charisma.

Celý článek