dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Sestry Cara a Poppy Delevingne koupily dům v L. A.

Přidat na Seznam.cz
Britské modelky a sestry Cara a Poppy se rozhodly více zaměřit na kariéru v Hollywoodu. Nejspíš proto za víceméně utajených obchodních řízeních koupily dům v Los Angeles.

Dům patřil americkému herci a zpěvákovi Jaredovi Leto, který ho v roce 2006 koupil za 1,6 milionu dolarů. Sestry Delevingne za něj daly o celých čtyři sta tisíc dolarů více. Cara a Leto, který je rovněž frontmanem skupiny 30 Seconds to Mars, se potkali ve filmu Sebevražedný oddíl. A nejspíš tam vznikla myšlenka dům se čtyřmi ložnicemi a třemi koupelnami odkoupit.

Dvoupatrový dům leží poměrně skrytý před okolním světem díky vysokým zdem a přírodnímu odhlučnění stromy a keři. 4 tisíce čtverečních stop obytného prostoru se nachází v novém domově pro dvě krásné modelky alespoň na dobu, kdy budou dobývat Hollywood. Součásti domu je i nahrávací studio. Bílé stěny, vzdušné stropy, kanceláře, apartmány s balkonem a výhledem na bazén lákají samy o sobě. Jako bonus je tu krásná terasa, vestavěný gril, ohniště, perfektní trávník i oddělená venkovní místnost pro hosty. Inu, party může začít…

wwd.com/PJ McMullan

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ DOMY DESIGN CARA DELEVINGNE POPPY DELEVINGNE DŮM A ZAHRADA JAK BYDLÍ CELEBRITY

Související články

Dior v kolekci šperků a obuvi drží detailní exkluzivitu a přináší inovace

Dior letos představil svou kolekci podzim/zima 2022. Pozornosti však rozhodně nesmí uniknout elegantní kolekce šperků a obuvi. Ponořte se s námi do světa detailu i inovace.

Celý článek

Rádi byste zapomněli na všechny strasti života a nechali vaše tělo řádně zrelaxovat?

V tom případě byste si měli pořídit houpací vak od české značky Hojdavak a dovolit si terapii houpáním. A pozor! Myslí se i na ty nejmenší.

Celý článek

Hodnoty, které sdíleli Cara Delevingne a Karl Lagerfeld, odráží kolekce CARA LOVES KARL

Pouto mezi zesnulým návrhářem Karlem Lagerfeldem a modelkou Carou Delevingne je ztělesněno v řadě kolekcí. I tentokrát se Cara dívá do budoucnosti v kampani, která vznikla k udržitelné a bezpohlavní kolekci.

Celý článek

Kalendář Pirelli na rok 2023 nafotilo 14 supermodelek

49. ročník projektu Pirelli bude obsahovat snímky pořízené australskou fotografkou Emmou Summerton a je zaměřený na 14 nejvýznamnějších hvězd z řad modelingu.

Celý článek

Anntracit představuje šperky a doplňky inspirované okolním světem

Design, smysl pro detail i určitý chaos stojí za tvorbou Annemarie Havlíčkové, která postupně zhmotňuje svou lásku a představu k originálním šperkům a doplňkům. Barvy ručně vyráběných broží i náušnic budou jedny z těch, které vás osloví na první dobrou.

Celý článek

Bohéma otevírá kamenný obchod a galerii

Značka Bohéma, která vešla do povědomí stylovými tričky s českými motivy, otevírá  kamenný obchod a galerii.

Celý článek

Nechte své city zazářit se šperky Janja Prokić!

Krásné city, které chováte ke svým nejbližším, byste drobnými maličkostmi měli vyjadřovat každý den. Česká designérka Janja Prokić představuje novou kolekci šperků plnou lásky, elegance, ženskosti a něhy.

Celý článek

Jak se k situaci na Ukrajině staví světové módní značky

Situace na Ukrajině se dotkla asi každého z nás a dále eskaluje, jak se k tomu staví módní svět? Někteří módní giganti prvně mlčeli, pak začali konat. Jak se známé módní domy postavily k situaci na Ukrajině a co poskytly na zlepšení situace?

Celý článek