dnes je 22.02.2019 a svátek má Petr

Sexy valentýnská kampaň značky Victoria's Secret

Den svatého Valentýna klepe na dveře. Již za týden vypukne snad nejkomerčnější svátek vůbec. Z pohledu těchto sexy andílků však 14. únor nevypadá věru zle.

Ani Victoria's Secret nezůstává s valentýnskou kampaní pozadu. Vlastně spodní prádlo je zbožím, které pánové na svátek zamilovaných rozhodně ocení. Pro rok 2018 oblíbená značka zvolila pro své andílky růžové, černé a červené kousky.

V kampani si zahrály modelky Jasmine Tookes, Romee Strijd, Taylor Hill, Josephine Skriver, Elsa Hosk a Lily Aldridge. Dívky spodní prádlo částečně zakrývají umělými kožichy a hravými pyžamy. Laškovní, zábavné i sexy pózy a výrazy nenechají nikoho klidným. A je jedno, jestli jste žena nebo muž.

Takže pokud stále ještě bádáte, co svému milému či milé na svátek zamilovaných darovat, zkuste to naprosto otřelým a klišé zbožím. Pěkné spodní prádlo vyřeší mnohé za vás a posléze si můžete zajít třeba na večeři…

fashiongonerogue.com

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO VICTORIA'S SECRET ELSA HOSK JOSEPHINE SKRIVER JASMINE TOOKES

Související články

Stylové ulice newyorského týdne módy

Období týdnů módy neznamená inspiraci pouze na přehlídkových molech, ba naopak. Pro mnohé módní nadšence se ta pravá fashion show odehrává mimo hlavní stanoviště, a to v přilehlých ulicích. A nejinak tomu bylo v posledních dnech i na Manhattanu.

Celý článek

Co oblékly česko-slovenské krásky na ples sezóny?

6. ročník Česko – Slovenského plesu se konal v Obecním domě za účasti známých osobností. Hlavní ozdobou večera byly české a slovenské krásky. Jaké róby oblékly na tento vrchol plesové sezóny?

Celý článek

Navždy odešla legenda v rukavičkách a tmavých brýlích, Karl Lagerfeld

Dnes, tedy 19. února, se Paříž a celý módní svět halí do černého hávu. V nemocnici na pařížském předměstí dnes naposledy vydechla legenda nejen oděvního průmyslu, nezapomenutelný a nenahraditelný Karl Lagerfeld. Zemřel ve věku 85 let.

 

Celý článek

Legendární outfity Rachel z Přátel

Rachel a americký sitcom Přátelé zná asi každý. Jeden z nejoblíbenějších seriálů všech dob stále žije v našich srdcích a my se k příběhům šesti přátel rádi vracíme. Pojďme se tedy podívat na legendární outfity Rachel Green.

Celý článek

Na valentýnskou limitovanou kolekci baretů Tonak si můžete nechat vyšít pusinku, srdíčko nebo xoxo

Uvažujete o rozšíření své sbírky kloboučků, baretů či čepic? Zavítejte bez odkladu ke značce Tonak! Nebudete litovat.

Celý článek

Zimní móda českých maminek

České maminky se vydávají se svými ratolestmi do zimního počasí stylově oblečené. Ani chladné dny nebo zaneprázdněnost mateřstvím jim nezabrání vypadat skvěle!

Celý článek

Převratná kampaň Louis Vuitton mění pohled na módu

Kreativní ředitel Virgil Abloh představil svou první kampaň pro pánskou kolekci ve své funkci. Dojemná, promyšlená a převratná kampaň hýbe světem.

Celý článek

Alexander Wang oslavuje nový Lunární rok s kampaní Drop 3

Nový čínský rok ve znamení zemského prasete právě začíná. Návrhář Alexander Wang mu svou kampaní vzdává hold.

Celý článek