dnes je 21.11.2018 a svátek má Albert

Sexy valentýnská kampaň značky Victoria's Secret

Den svatého Valentýna klepe na dveře. Již za týden vypukne snad nejkomerčnější svátek vůbec. Z pohledu těchto sexy andílků však 14. únor nevypadá věru zle.

Ani Victoria's Secret nezůstává s valentýnskou kampaní pozadu. Vlastně spodní prádlo je zbožím, které pánové na svátek zamilovaných rozhodně ocení. Pro rok 2018 oblíbená značka zvolila pro své andílky růžové, černé a červené kousky.

V kampani si zahrály modelky Jasmine Tookes, Romee Strijd, Taylor Hill, Josephine Skriver, Elsa Hosk a Lily Aldridge. Dívky spodní prádlo částečně zakrývají umělými kožichy a hravými pyžamy. Laškovní, zábavné i sexy pózy a výrazy nenechají nikoho klidným. A je jedno, jestli jste žena nebo muž.

Takže pokud stále ještě bádáte, co svému milému či milé na svátek zamilovaných darovat, zkuste to naprosto otřelým a klišé zbožím. Pěkné spodní prádlo vyřeší mnohé za vás a posléze si můžete zajít třeba na večeři…

fashiongonerogue.com

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO VICTORIA'S SECRET ELSA HOSK JOSEPHINE SKRIVER JASMINE TOOKES

Související články

Jaké oblibě se těší outletové obchody v zahraničí a u nás?

Zlevněné značkové zboží se prodává nejen ve slevách. Přebytečné, kazové nebo to nižší kvality lze koupit za minimální cenu i v outletech. Kupují ho však lidé doopravdy?

Celý článek

Zprávy z módy: Generální ředitelka společnosti Victoria's Secret rezignovala

Oznámení odchodu Jany Singer od značky propagující luxusní spodní prádlo, podtrhly poklesy prodeje i nedávné vyjádření šéfa marketingu Eda Razeka.

Celý článek

Nový trend - džíny s perličkami

Nejsme první ani poslední generace, která má slabost pro perly. Mezi novými trendy jsou perličky doslova hvězdou, točí se kolem nich skoro vše. Od sponek do vlasů, přes svetry až k samotným kalhotám. Máte je už doma i vy?

Celý článek

První svatební kolekce Stella McCartney je tu i se svatebními šaty Meghan Markle

Vévodkyně ze Sussexu není jedinou ženou, která by svatební šaty Stelly McCartney ráda oblékla, proto se značka rozhodla, že se pustí i cestou svateb…

Celý článek

Zkameněliny a mušle inspirovaly Resort kolekci od Alexandra McQueen 2019

Populární anglická značka si vybrala nezvyklou inspiraci a múzu. Co návrhářku Sarah Burton k tomuto kroku vedlo?

Celý článek

Co milujeme na nesmrtelné módě 80. let?

Osmdesátá léta se lecčím zapsala do módních dějin a návrháři se touto dekádou dodnes s oblibou inspirují. Jaké byly největší trendy právě těchto extravagantních let? 

Celý článek

Modelka Candice Swanepoel navrhuje vlastní plavky

Rozhodně není první modelkou, která se vydala směrem práce návrhářů. A určitě není ani tou poslední. Candice přináší kolekci plavek vlastní značky.

Celý článek

Jak vypadat stylově a chic i v podzimních dnech?

Podzimní počasí je nevyzpytatelné. Ačkoliv může být jeden den slunečných 15 °C, druhý den se může ochladit na 5 °C. Ukážeme vám, jak být připravena na každé počasí, a ještě u toho vypadat stylově. 

Celý článek