dnes je 09.08.2022 a svátek má Roman

Slavné a zábavné dámské trio na uvedení kolekce kabelek

Přidat na Seznam.cz
Oblíbené trio krásných mladých žen, které v aktuální době baví celý internet, se ukázalo pohromadě na představování nové kolekce kabelek. 

Jejich humorná videa pod výstižným názvem 3v1 baví muže i ženy. Byť si ze sebe dámy ve své tvorbě dělají legraci, stále u toho vypadají dobře a humor podávají divákům s grácií. Mohli bychom je považovat i za jedny z nejstylovějších českých celebrit, protože když se někde objeví, vždy jim to sluší. Neholdují drahým a na oko luxusním kouskům, zato jsou vždy hezky sladěny a vkusně oblečené. Mezi dvěma blondýnkami zaujímá výraznější roli herečka Veronika Arichteva, která si prvotní slávu vydobyla v seriálu Ordinace v Růžové zahradě 2. Později se představila divákům v o něco poutavější roli, když byla součástí vydařeného seriálu České televize První republika. Úspěchy hlásí také na módní scéně; na letošní léto prezentuje vlastní kolekci plavek. 

Naposledy jsme zábavnou a krásnou trojici ve složení Nikol Štíbrová, Martina Pártlová a Veronika Arichteva mohli vidět na představení nové kolekce kabelek, kterou si samozřejmě dle fotografií všechny tři užily. 


 

Profimedia

Přidat na Seznam.cz
MÓDA KABELKY ZE SPOLEČNOSTI OBAG VERONIKA ARICHTEVA NIKOL ŠTÍBROVÁ MARTINA PÁRTLOVÁ

Související články

LV tenisky

LOUIS VUITON PŘEDSTAVUJE NOVOU VERZI IKONICKÝCH TENISEK

Louis Vuitton představuje novou verzi ikonických tenisek LV Trainer, které posouvají koncept udržitelnosti na zcela novou úroveň. 

Celý článek

Vše, co byste měli vědět o zvonáčích

Existují módní kousky, které si budeme vždy spojovat s určitou dobou. Ne jinak je tomu u širokých nohavic neboli zvonáčů. Kde se tento styl vlastně vzal a proč?

Celý článek
Vans obuv

VANS A PRETTY GUARDIAN SAILOR MOON VZDÁVÁ HOLD POPULÁRNÍMU ANIME

Vans a populární anime Pretty Guardian Sailor Moon představují společnou čtyřdílnou kolekci oslavující lásku a přátelství. 

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Columbia přináší pohodovou kolekci oblečení na cesty a dobrodružný život ve vanu nebo kempu

Akční léto plné cest, dobrodružství a objevování krás pobytu v přírodě s přáteli či rodinou je rok od roku populárnější. Značka Columbia proto přináší ucelenou kolekci Camplife, díky které si užijete každý moment navzdory náladám počasí.  

Celý článek

Plavky, které lichotí. Tohle léto se budete cítit sebevědomě

Budete letos trávit dovolenou na zahradě u bazénu nebo ve vyhlášeném letovisku s písečnou pláží? Ono je to jedno. V obou případech budete potřebovat plavky, které lichotí vašemu tělu.

Celý článek
Sportovní móda

PUMA A ZPĚVAČKA DUA LIPA PŘEDSTAVUJÍ POKRAČOVÁNÍ KOLEKCE FLUTUR

PUMA a globální popová superstar Dua Lipa představují v rámci spolupráce na kolekci Flutur její další část. Druhá kolekce je ve znamení unisexového oblečení ve stylovém oldschool designu.

Celý článek