dnes je 15.07.2020 a svátek má Jindřich

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Přidat na Seznam.cz
Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Koronavirová pandemie zasáhla mnoho oblastí, ale módní návrháři tvořili dál. První část svatební kolekce Martiny Vrábelové se sice nafotila ještě před vypuknutím pandemie, ale druhá část vznikla během karanténního opatření. Tento stav návrhářce vnuknul myšlenku něčeho zamrznutého, kdy se krajina ponořila do spánku. Vše utichlo, jen příroda najednou ožila. Svatební kolekce byla proto inspirovaná nejen decentní bílou barvou, ale také ledovými květy. Ty jsou totiž raritním důkazem, který vzniká prudkou změnou teploty na povrchu moří a oceánů. 

Kolekce šatů byla navržena tak, aby lichotila každé postavě. Důležitý prvek sehrály také materiály, proto nechyběl bohatý tyl, luxusní satén nebo decentní šifon. Minimalistické perlové čelenky dodaly celkovému looku ten správný nádech, stejně jako decentní líčení a účesy.


Zdroj: Martina Vrábelová


Zdroj: Martina Vrábelová


Zdroj: Martina Vrábelová


Zdroj: Martina Vrábelová


Zdroj: Martina Vrábelová


Zdroj: Martina Vrábelová

Zdroj: Katarína Opatovská
Modelky: Soňa Štefková, Sandra Lukačovičová

Přidat na Seznam.cz
SVATBA SVATEBNÍ ŠATY MÓDNÍ KOLEKCE BÍLÁ BARVA ČESKÁ AUTORSKÁ TVORBA MARTINA VRÁBELOVÁ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA LOKÁLNÍ MÓDA LOKÁLNÍ TVORBA SEECHICWEAR

Související články

Nová svatební kolekce LOVE ME! české značky LEEDA myslí na ženy různých proporcí

LOVE ME! uzavírá trilogii kolekcí značky LEEDA s názvy CATCH ME! a TOUCH ME! Návrhářka Lucie Kutálková se tentokrát zaměřila na bílé šaty z nádherných materiálů, na propracované střihy pro ženy různých velikostí a na zážitky s nimi spojených.

Celý článek

Kate Moss, Candice Swanepoel, Jourdan Dunn a další topmodelky v podzimní kampani značky Mônot

Značka Mônot vsadila na hvězdné obsazení hned několika topmodelek. Chytrý tah podtrhuje podzimní kampaň plnou nádherných šatů, sexy těl, krásných koní i přírody. A nejsou to jen Kate a Candice, které rozhodně musíte vidět!

 

Celý článek

Jak naplánovat perfektní rozlučku se svobodou pro nevěstu

Svatba je jedna věc, ale ženich a nevěsta by neměli přijít ani o pořádné loučení se svobodou. Připravili jsme pro vás pár tipů na perfektní loučení se svobodou pro budoucí nevěsty.

Celý článek

Pražská značka Project Rehab má novou letní kolekci i nové osobnosti v jejím popředí

Streetwearové oblečení Project Rehab je známé svými barevnými cákanci, kterými rozhodně nešetří. Kolekce pro toto léto REHAB SUMMER 2020_1 je doplněná o minimalistickou část, stejně jako o nové tváře, kterými jsou Tereza Budková a Matyáš Hložek.

Celý článek

Bílé topy aneb jak nakopnout léto 2020

Bílá je dobrá. Vždy byste si na ni měly najít v šatníku místo. A v létě to platí dvojnásob. Připravili jsme pro vás typy, jak nakopnout letní šatníky s bílými topy v hlavní roli. Jak totiž říkal Karl Lagerfeld, základem všeho je bílá košile.

Celý článek

Erik Bartoš: Vyrábět poctivě, udržitelně a férově kvalitní produkty, je prostě náročný proces

První kolekce, která je zároveň jeho diplomovou prací, ho nejspíš vystřelila na velkou profesní dráhu. Využili jsme chvilky času, který nám designer Erik Bartoš věnoval a položili mu pár otázek.

Celý článek

Herečka Andrea Růžičková navrhla kolekci pro celou rodinu

Značka Tedys se zabývá šitím totožných oděvů pro rodiče a jejich děti. Ke spolupráci oslovili herečku a fotografku Andreu Růžičkovou, která navrhla kolekci s názvem #nARuby.

Celý článek

Módní návrhářka Zuzana Osako otevírá svůj pop-up shop v Praze na Letné

Aktuální kolekce značky Tradice, která má velký ohlas, je nově k dostání i v showroomu designérky nábytku Heleny Dařbujánové. Šaty inspirované českým folklorem tak seženete pohodlně i na Letné.

Celý článek