dnes je 09.08.2022 a svátek má Roman

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Přidat na Seznam.cz
Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Koronavirová pandemie zasáhla mnoho oblastí, ale módní návrháři tvořili dál. První část svatební kolekce Martiny Vrábelové se sice nafotila ještě před vypuknutím pandemie, ale druhá část vznikla během karanténního opatření. Tento stav návrhářce vnuknul myšlenku něčeho zamrznutého, kdy se krajina ponořila do spánku. Vše utichlo, jen příroda najednou ožila. Svatební kolekce byla proto inspirovaná nejen decentní bílou barvou, ale také ledovými květy. Ty jsou totiž raritním důkazem, který vzniká prudkou změnou teploty na povrchu moří a oceánů. 

Kolekce šatů byla navržena tak, aby lichotila každé postavě. Důležitý prvek sehrály také materiály, proto nechyběl bohatý tyl, luxusní satén nebo decentní šifon. Minimalistické perlové čelenky dodaly celkovému looku ten správný nádech, stejně jako decentní líčení a účesy.


Zdroj: Martina Vrábelová


Zdroj: Martina Vrábelová


Zdroj: Martina Vrábelová


Zdroj: Martina Vrábelová


Zdroj: Martina Vrábelová


Zdroj: Martina Vrábelová

Zdroj: Katarína Opatovská
Modelky: Soňa Štefková, Sandra Lukačovičová

Přidat na Seznam.cz
SVATBA SVATEBNÍ ŠATY MÓDNÍ KOLEKCE BÍLÁ BARVA ČESKÁ AUTORSKÁ TVORBA MARTINA VRÁBELOVÁ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA LOKÁLNÍ MÓDA LOKÁLNÍ TVORBA SEECHICWEAR

Související články

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

SVATEBNÍ SEZÓNA ZAHÁJENA, VÍTE CO NA SEBE?

Svatební sezóna je již v plném proudu a vy stále váháte, co si obléct? Podělíme se s vámi o základní pravidla, která dodržovat a tipy pro vhodné trendy outfity, ve kterých se budete cítit příjemně a slavnostně.

Celý článek

Lilia Khousnoutdinova představila kolekci inspirovanou cestami slovanskou mytologií

Značka Ecstatic Fashion v popředí s kreativní historičkou, dulou a mámou Lilií Khousnoutdinovou představila kolekci šatů a šperků z bhútánských látek.

Celý článek

Spojení věhlasných módních domů dalo vzniknout něčemu neopakovatelnému

Fendace je pro módu neopakovatelným okamžikem. Nejde o spolupráci, ale spíš o výměnu rolí a charakteristických prvků značek Versace a Fendi.

Celý článek

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Česká značka LADA představuje módní refresh, který padne vám i této planetě

Módní značka LADA není žádným začátečníkem na trhu. Právě naopak. Pomalé módě se věnuje již pěknou řádku let a nyní se zaměřila i na funkční modely, které jsou antibakteriální.

Celý článek

Monique Lhuillier povýšila svatební šaty na nadpozemské

Svatební kolekce inspirovaná romantickou Sicílií je plná objemu, textury i barevných detailů. Užijte si La Dolce Vita, neboli sladký život společně s pohledem na tyto krásné svatební kousky.

Celý článek