dnes je 26.01.2020 a svátek má Zora

Sofistikované stolování podle módního domu Carolina Herrera

Přidat na Seznam.cz
Debutová kolekce jídelního setu inspirovaná cestováním spojuje magazín Cabana zabývající se interiéry a módní dům Carolina Herrera. Výsledek tvoří elegantní i eklektické stolování.

Zakladatelka společnosti Cabana, Marina Mondadori Sargogo a módní návrhář značky Carolina Herrera, Wes Gordon spojili své síly a vytvořili kolekci čítající celkem 18 kusů jídelní soupravy, od talířů až po samotné ubrusy. Tato spolupráce se vyznačuje sofistikovaností obou společností, z čehož čiší energie a mladistvé pojetí klasického i nadčasového stylu.

Květinové vzory, ručně malované nádobí a živá paleta barev jsou hnací silou nové kolekce, ve které se odrazila inspirace z cest obou tvůrců, a to od Káhiry až po Latinskou Ameriku. V kolekci jsou vidět drobné detaily ze zlata zvýrazňující samotné nádobí a odrážející značku Carolina Herrera, zatímco světlé a jemné odstíny pak hrají na vlně magazínu Cabana.  

Jednotlivé kousky se vzájemně doplňují, a přesto můžete pořídit každý zvlášť. Od ušlechtilých lněných ubrusů až po pastelové šálky na čaj jsou každý jediným velmi osobitým výtvorem.

„Spolupráce s Wesem Gordonem mi byla velmi blízká a zároveň plodná," řekla Martina Mondadori Sartogo. „Od počátku až do konce mezi námi probíhal velmi otevřený a plynulý rozhovor. Denně jsme si vyměňovali nápady a návrhy prostřednictvím textových zpráv.“

Není to však jediná novinka, kterou značka Carolina Herrera tento měsíc zveřejnila. Módní dům také odhalil svou nově zrekonstruovanou vlajkovou prodejnu na Madison Avenue a Gordon plánuje, aby se kousky z této kolekce prodávaly právě v ní.

„Cabana je ukazatelem toho, o co usilujeme: krásné evropské dědictví starého světa smíchané s novými, svěžími a odvážnými nápady," říká Gordon. „Řekl bych, že Martina a já jsme chtěli, aby vzniklo něco, co ještě ve své kuchyni nemáte; chtěli jsme kousky, které jsou skutečně jedinečné a odlišné.“

Závěrem tedy nezbývá než říci, že stolování tohoto typu rozhodně nezapadne, ba naopak udělá každou vaši oslavu naprosto jedinečnou.

cabanamagazine.com
 

Přidat na Seznam.cz
DESIGN NÁKUPY A OBCHOD JÍDELNÍ SET STOLOVÁNÍ NÁDOBÍ CAROLINA HERRERA WES GORDON CABANA MAGAZINE

Související články

Alžběta Mátyásová: Osobní stylista je opravdu pro každého

Její práci by jí mohl závidět leckdo. Stará se o to, abychom se my ostatní cítili dobře, abychom se dobře oblékali a abychom oboje mohli sladit v praktické i pohodlné řešení.

Celý článek

Romantickou atmosféru, nejenom na svátek zamilovaných, navodí svíčky

Den svatého Valentýna je o lásce, romantice a strávení cenného času s tím, koho máme rádi. Znáte lepší způsob, jak podtrhnout romantickou atmosféru než krásnou svíčkou?

Celý článek

Výběr zajímavých pražských výstav

Naše hlavní město je plné muzeí a galerií, a je jich tolik, že se v nich skoro až nedá vyznat. Pokud tedy máte zájem se obohatit a nechat se inspirovat, kam stojí za to vyrazit, přinášíme vám pár tipů toho nejlepšího, co jsme objevili.

 

Celý článek

Nakupujte oblečení s odloženou platbou

Nakupování na internetu je pohodlné, jednoduché a často i levnější než v kamenné prodejně. A zejména u oblečení to platí dvojnásob. Proč byste si tak nekoupili ty krásné nové lodičky nebo tu úžasnou kabelku?

Celý článek

5 tipů, jak vybrat ten pravý diář

Ještě jste to také nestihli? Nevadí, nebudete první ani poslední. Mnozí z nás pořizují diáře a kalendáře na rok 2020 až v průběhu ledna, někdy i února… Přinášíme vám pět tipů, na co se při výběru toho své dokonalého diáře zaměřit.

Celý článek

Jak zvládat home-office a stylově si zařídit pracovnu

Pracovat z domova není snadné, i když se na první pohled zdá, že je to ideální práce. Nemusíte vstávat brzo, oblékat se a představa vypadá asi tak, že v teple sedíte v posteli s notebookem na klíně. Realita je většinou jiná. Je potřeba si domácí prostředí přeměnit na vkusnou pracovnu, kde se budete cítit dobře.

Celý článek

Tři diáře, které vám v roce 2020 usnadní život a motivují vás k lepším zítřkům

Také byste bez diáře neudělali ani krok? Možná si ve výsledku ani neuvědomujeme, kolik času nám rozvážné a přesné plánování každého dne ušetří času. Vybrali jsme tři designové a praktické diáře, které vám nabídnou něco navíc.

Celý článek

Svíčka jako skvělý vánoční dárek a designový prvek na každou příležitost

Svíčky jsou krásným designovým prvkem, zvláště pak v čase Vánoc. Hodí se i při jiných příležitostech a jen na vás, které zvolíte. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak si moderně zpříjemnit prostředí pomocí svíček.

Celý článek