dnes je 03.04.2020 a svátek má Richard

Sofistikované stolování podle módního domu Carolina Herrera

Přidat na Seznam.cz
Debutová kolekce jídelního setu inspirovaná cestováním spojuje magazín Cabana zabývající se interiéry a módní dům Carolina Herrera. Výsledek tvoří elegantní i eklektické stolování.

Zakladatelka společnosti Cabana, Marina Mondadori Sargogo a módní návrhář značky Carolina Herrera, Wes Gordon spojili své síly a vytvořili kolekci čítající celkem 18 kusů jídelní soupravy, od talířů až po samotné ubrusy. Tato spolupráce se vyznačuje sofistikovaností obou společností, z čehož čiší energie a mladistvé pojetí klasického i nadčasového stylu.

Květinové vzory, ručně malované nádobí a živá paleta barev jsou hnací silou nové kolekce, ve které se odrazila inspirace z cest obou tvůrců, a to od Káhiry až po Latinskou Ameriku. V kolekci jsou vidět drobné detaily ze zlata zvýrazňující samotné nádobí a odrážející značku Carolina Herrera, zatímco světlé a jemné odstíny pak hrají na vlně magazínu Cabana.  

Jednotlivé kousky se vzájemně doplňují, a přesto můžete pořídit každý zvlášť. Od ušlechtilých lněných ubrusů až po pastelové šálky na čaj jsou každý jediným velmi osobitým výtvorem.

„Spolupráce s Wesem Gordonem mi byla velmi blízká a zároveň plodná," řekla Martina Mondadori Sartogo. „Od počátku až do konce mezi námi probíhal velmi otevřený a plynulý rozhovor. Denně jsme si vyměňovali nápady a návrhy prostřednictvím textových zpráv.“

Není to však jediná novinka, kterou značka Carolina Herrera tento měsíc zveřejnila. Módní dům také odhalil svou nově zrekonstruovanou vlajkovou prodejnu na Madison Avenue a Gordon plánuje, aby se kousky z této kolekce prodávaly právě v ní.

„Cabana je ukazatelem toho, o co usilujeme: krásné evropské dědictví starého světa smíchané s novými, svěžími a odvážnými nápady," říká Gordon. „Řekl bych, že Martina a já jsme chtěli, aby vzniklo něco, co ještě ve své kuchyni nemáte; chtěli jsme kousky, které jsou skutečně jedinečné a odlišné.“

Závěrem tedy nezbývá než říci, že stolování tohoto typu rozhodně nezapadne, ba naopak udělá každou vaši oslavu naprosto jedinečnou.

cabanamagazine.com
 

Přidat na Seznam.cz
DESIGN NÁKUPY A OBCHOD JÍDELNÍ SET STOLOVÁNÍ NÁDOBÍ CAROLINA HERRERA WES GORDON CABANA MAGAZINE

Související články

Nová kampaň na kolekci brýlí Gucci byla zasazena do osmdesátých let

Kreativní ředitel Alessandro Michele se opět nebál odvázat. Celá kampaň značky Gucci je zasazena do losangeleské prodejny desek Amoeba Music Hollywood, která svým interiérem i exteriérem připomíná skutečné osmdesátky. 

Celý článek

Ruční napařovač prádlo dezinfikuje, zbaví ho pachů a perfektně upraví za pár vteřin

Už žádné nežádoucí záhyby na oblečení! Je tu snadné řešení, jak si za 15 vteřin upravit pomačkanou halenku, košili nebo třeba vlněný kabát!

Celý článek

Designérka šije korzety z historických gobelínů

Designérka Kirstin Mallison se rozhodla chytit celosvětového návratu retro korzetů do módy. Její design je speciální v tom, že k němu využívá inspiraci z opravdu dávné historie. Pro někoho trochu moc, pro někoho úžasný originál, a co na historické korzety řeknete vy?

Celý článek

Jaro volá po novém klobouku, pojďte se inspirovat!

Do jarních dnů s novou pokrývkou hlavy. Značka TONAK přináší limitovanou kolekci, která je pro slunečné dny jako stvořená, a navíc opět v BOHO stylu.

Celý článek

Blanka Matragi: Luxusní povlečení od světoznámé návrhářky se stane klenotem vaší ložnice

Také milujete ten pocit, zachumlat se do čerstvě povlečené peřiny? S limitovanou edicí povlečení módní návrhářky Blanky Matragi se vám bude usínat o to lépe. Povlečení navíc odráží čtyři elementy – vodu, oheň, zemi a vzduch.  

Celý článek

WOOLIFE - České vlněné svetry navržené Terezou Rosalií Kladošovou

Pokud jste ještě neslyšely o značce Woolife a jste milovnice jemných a hebkých svetrů, tak vás varujeme, od teď už nebudete chtít nakupovat nikde jinde. Česká značka Woolife vlastní svou pletárnu v Krásné Lípě a svůj um již podruhé spojila s talentovanou návrhářkou, Terezou Rosalií Kladošovou, mimo jiné držitelkou prestižního ocenění Grand designér roku.

Celý článek

VYNIKNĚTE VE MĚSTĚ S MODERNÍ KOLEKCÍ DOPLŇKŮ NEW CLASSICS OD KIPLING!

Nová sezóna přináší nové výzvy! Značka Kipling přináší pro letošní jaro a léto novou kolekci doplňků New Classics, která se stane jedinečnou vzpruhou vašeho každodenního šatníku.

Celý článek

Puma a její první kroky k udržitelnosti

Globální sportovní značka PUMA a organizace First Mile vytvořily novou kolekci z recyklovaného plastu. Výsledkem spojení je stylová sportovní kolekce oblečení, bot i doplňků s příběhem. Koupí ekologické kolekce PUMA x FIRST MILE z recyklovaného vlákna, které pochází z plastových lahví shromážděných na sběrných sítích organizace First Mile, uděláte malý, ale významný krok směrem k udržitelnosti.

Celý článek