dnes je 05.12.2020 a svátek má Jitka

Soňa Hlaváčková představuje kolekci „Ztraceno v překladu“

Přidat na Seznam.cz
Návrhářka Soňa Hlaváčková je známá svými luxusními modely

Nejluxusnějším prvkem kolekce jsou kabáty z ultra lehkého a jemného italského kašmíru. Jejich hlavním rysem jsou výrazné sklady, které odlehčují vrchní část a dávají volnost pohybu. Ve svém kabátě tak nebudete spoutaná, ale okusíte dosud neznámou volnost, kterou zimní modely nikdy nedovolovaly.

Černý kašmírový kabát pořídíte za 19 500 Kč.

Velmi svůdné jsou skládané sukně, které dávají vyniknout nohám, opticky je zeštíhlují a prodlužují. Lehká vlna, ze které jsou sukně ušité, se dá snadno kombinovat se vším, co máte doma v šatníku, ale naprosto skvěle se hodí k dalším modelům ze Soniny kolekce.

Sukni z italské vlny pořídíte za 6500 Kč.

Svůdné kašmírové sako přepásané elegantním opaskem v úrovni pasu, je dalším prvkem, který opticky prodlužuje nohy a budete se v něm cítit svobodně a sexy. Dokonalý střih rukávů umožňuje více pohybu a krásně vypracované klopy působí mladistvě a lehce rebelsky. I elegantně oblečená dáma tak prozrazuje svůj nadhled a vnitřní jiskru.

Krémové sako pořídíte za 15 500 Kč.

Vlněné šedé sako v kombinaci s černou sukní s rozparkem je pekelně sexy. Hluboký výstřih donutí všechny, se kterými jednáte, myslet pouze na jedinou věc, udržet pohled do vašich očí a nezabrousit do výstřihu. Dá vám to absolutní kontrolu nad průběhem jednání, a tento kostýmek můžete označit jako vítězný.

Sako ze směsi vlna-hedvábí pořídíte za 14 500 Kč a sukni za 7000 Kč.

Až jako vycházkový působí komplet s béžovými kalhotami. Ty dají vyniknout zejména štíhlé postavě, ze které udělají svůdnou gazelu. Složitě skládané a precizně střižené sako je další z řady elegantních, a přitom velmi svůdných modelů z dílny návrhářky. Společně dodávají něžné tajemno a dáma, která bude Sonin model nosit, si bude pohrávat s obdivnými pohledy mužů i závistivými pohledy žen. Užívejte si, jak vám to sluší. Tento pocit se pozitivně podepíše na vaší náladě a pracovním i soukromém úspěchu.

Sako pořídíte za 16 500 Kč a kalhoty za 7500 Kč.

Pohádkově půvabné jsou hedvábné topy, které svými sklady působí křehce a žensky. Naprosto uhrančivě budete vypadat jak v práci, tak ve společnosti, neboť modely jsou určené k nošení pro každou příležitost.

Hedvábné topy pořídíte za 8500 Kč.

Nová kolekce Soni Hlaváčkové prozrazuje její hravost a zálibu v krásných a snadno nositelných modelech. Materiály, které používá, patří k těm nejlepším z evropské tvorby a způsob střihu, jakým je zpracováván, se dá nazvat revolučním.

Soňa opět boří mýty o nepohodlném a těsném podzimním oblečení a posunuje hranice módy. Váš podzim bude lehký, příjemný a plný hravé ženskosti.

 

Zdroj obrázků: archív Soňa Hlaváčková

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÉ OBLEČENÍ SOŇA HLAVÁČKOVÁ KABÁT SUKNĚ SAKO TOPY OBLEČENÍ PODZIM KABÁTY STŘIH

Související články

Jaké podzimní boty jsou nejvíce trendy?

Podzim přišel dříve, než jsme se všichni nadáli a je potřeba se připravovat do chladných dnů. Jaké trendy zvítězí tento rok a jaké boty jsou žhavým hitem?

Celý článek

Nejlepší podzimní dekorace do vašeho obydlí

Dny se krátí a je chladnější počasí, to znamená jediné – ten pravý podzim je už s námi. Zůstává otázkou, zdali jste si už připravili podzimní dekoraci? Pokud ne, pojďte se s námi podívat na zajímavé tipy pro vaše domovy. 

Celý článek

Podzimní čistka oblečení

Tak jako fungují jarní a podzimní detoxy těla, tak je zapotřebí i čistka šatníku. Myslete na úklid oblečení už na podzim nebo se před Vánocemi zblázníte.

Celý článek

Podzimní dámská inspirace, která vás nadchne

Podzim. Pro někoho propršené období plné pochmurného počasí, pro jiného možnost vytáhnout oblíbený svetr a dovádět v listí. Každé roční období má něco do sebe a barevnost dodává to pravé kouzlo. Ale co na sebe?

Celý článek

Jak váš šatník odhalí vaši osobnost?

Možnosti, jak odhalit osobnost a vlastnosti člověka existuje mnoho, ale podle oblečení to jde jedna báseň. Možná nemáte ani tušení, co vše o sobě prozrazujete.

Celý článek

Jaké knihy vás zahřejí v chladných dnech aneb na jaké novinky se můžete těšit?

Chladné počasí, aktuální situace nebo teplo domova? To a mnohem více vás všechny volá ke čtení. Napínavá detektiva, hřejivá romance nebo příběh podle skutečné události? Co si v podzimních dnech chcete číst vy?

Celý článek

Nejhorší módní přešlapy

Řekli jsme si o tom, jaké oblečení nám nejvíce sluší a že skrze módu také ukazujeme svoji osobnost. Jak to je, když někdo přestřelí? Na to se můžete podívat v dnešním článku.

Celý článek

Líčení v podzimních tónech

Létu vládly pastelové barvy, a to jak v podobě stínů, minimalistických linek nebo manikúry. Nyní je čas na malou změnu. Jak přivítat chladná rána podzimu stylově?

Celý článek