dnes je 01.03.2021 a svátek má Bedřich

Soutěž VAN GRAAF Junior Talent 2019 zná své finalisty

Přidat na Seznam.cz
Soutěž pro začínající módní návrháře pořádaná již čtvrtým rokem v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week přináší čtyři jména finalistů z řad českých a slovenských talentů.

Odborná porota soutěže VAN GRAAF Junior Talent oznámila jména čtyř finalistů. Těmi jsou: Denisa Dovalová, Adam Grmolec, Jakub Patka a Boris Král. Finalisté představí své módní kolekce na společné přehlídce v programu nadcházející edice módního týdne.

Soutěž pořádaná ve spolupráci s módním domem VAN GRAAF přinese absolutnímu vítězi finanční příspěvek na zhotovení nové kolekce, možnost představit tuto kolekci zdarma na mole pražského týdne módy a také PR podporu ze strany MBPFW.

Odbornou porotu soutěže tvoří zástupce titulárního partnera, managing director obchodního domu VAN GRAAF Verena Czaja, ředitel Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku Lukáš Loskot, šéfredaktor časopisu ELLE Petr Matějček, šéfredaktorka časopisu Harper’s Bazaar Nora Grundová, šéfredaktorka titulu Dolce Vita Danica Kovářová, vedoucí lifestylového magazínu Hospodářských novin PROČ NE?! Aneta Šaferová a šéfredaktorka lifestylového magazínu Esprit Lidových novin Eva Hlinovská. Odborným garantem poroty je oděvní designérka a vedoucí Ateliéru designu oděvu a obuvi UMPRUM profesorka Liběna Rochová.

Mercedes-Benz Prague Fashion Week FW19 proběhne od 22. do 29. března 2019.

Přehlídka finalistů soutěže VAN GRAAF Junior Talent 2019 se uskuteční v neděli 24. března od 15:00 v 5. patře OD Kotva, které je hlavním dějištěm nadcházející edice MBPFW.

foto: Denisa Dovalová

Přidat na Seznam.cz
VAN GRAAF JUNIOR TALENT MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK SOUTĚŽ TALENTŮ DENISA DOVALOVÁ ADAM GRMOLEC JAKUB PATKA BORIS KRÁL

Související články

Hana Frisonsova: Nemám jasnou cílovku, spíše řeším, aby střihy slušely různým postavám a byly variabilní

HANA FRISONSOVA se vyznačuje nositelným oděvem, v nové kolekci pracuje s celoplošným potiskem a inspiruje se organickými tvary mimozemské krajiny. Na koho se soustředí a jaké má plány do budoucna, nám prozradila v dnešním rozhovoru.

Celý článek

Odivi zavíralo MBPFW ve velkém stylu

Iva Burkertová a značka Odivi vzbudila nemalý zájem veřejnosti minulý rok, kdy poslala modely během své show na fashion weeku na molo nahé. Není tedy divu, že letošní týden módy uzavírala a tato poslední přehlídka přinesla velká očekávání.

Celý článek

MBPFW: Vanda Janda předvedla dramatické siluety i hravé barvy

Poslední přehlídkový den pražského týdne módy předvedla svou kolekci i čerstvě třiadvacetiletá návrhářka Vanda Janda. Při vytváření kolekce se inspirovala divami, které ji nejvíce inspirují, a především pak svou babičkou Alicijou. 

Celý článek

MBPFW: Jiří Kalfař ve své kolekci znázornil čistotu a pravdu

Úspěch spojený se zahraničním přesahem a loňskou prezentací na týdnu módy v New Yorku žene českého návrháře Jiřího Kalfaře dál a dál. Tentokrát opět potěšil domácí publikum a zaměřil se na organické a veganské materiály.

Celý článek

MBPFW: Denisa Dovala vsadila na minimallismus, Daniela Pešková na skvělý výběr materiálů

Druhý den po slavnostním zahájení pražského fashionweeku odstartoval v nádherném prostředí kláštera sv. Gabriela přehlídkou Daniely Peškové a Denisy Dovaly. Obě tyto dámy jsou stálicemi české módní scény a kvůli koronavirové pandemii jsme viděli kolekci jak na podzim / zimu 2020, tak jaro / léto 2021.

Celý článek

Značka ETHER představila na Merdeces-Benz Prague Fashion Week kolekci oslavující ženskou siluetu, nadčasovost i kvalitu zpracování

Designérka Eva Vontorová tvořící pod značkou ETHER přináší již desátým rokem na český módní trh jedinečné doplňky i celé ready-to-wear kolekce. Aktuální podívaná v rámci pražského týdne módy podtrhla kvalitu zpracování i určitou svobodomyslnost, na kterých si návrhářka potrpí.

Celý článek
Plesové šaty

Zlaté české ručičky aneb 10 večerních rób od tuzemských návrhářů

Chystáte se na ples? Poradíme vám s výběrem těch nejpůvabnějších šatů. Pro inspiraci však nemusíte chodit daleko. Jsou totiž z dílen talentovaných českých návrhářů.

Celý článek

Na přehlídce českých návrhářů zazářila topmodelka a tvář domu Gucci Bára Fialová

V Opavě se konal nultý ročník Fashion Show, módní bouře, která si klade za cíl podpořit řemeslo a představit divákům řadu talentovaných módních designerů celého regionu.

Celý článek