dnes je 14.06.2021 a svátek má Roland

Společenské účesy, které nikdy nevyjdou z módy

Přidat na Seznam.cz
Maraton společenské zábavy je v plném proudu. Ve vašem šatníku jsou jedny krásnější šaty vedle druhých, ale nevíte, jaký k nim zvolit účes? Nechte se inspirovat!
bohostyl

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou ženskou korunou krásy. A naše motto zní: „Nepodceňuj sílu účesu!“ O stylu účesu rozhoduje především tvar obličeje, kvalita vlasů a volba šatů. Společenský rádce právě začíná...

Boho styl

„Boho“ neboli bohémský módní styl čerpá inspiraci z přírody. Dává ženám pocit svobody, rozvernosti, síly. Díky němu se cítí jako krásné křehké víly. Boho účes bude lichotit všem tvarům obličeje. Dámám s kulatým tvarem doporučujeme spletenou verzi do ledabylého drdolu s volně spuštěnými prameny podél tváře. K účesu zvolte šaty se vzdušným materiálem v pastelových barvách. Výšivky a krajky vřele vítány!

TIP: Celý look oživte vlasovými doplňky. Od jemných kvítků po zdobené hřebínky. Buďte nápaditá, buďte osobitá, buďte svá!

Ve znamení drdolu

Pokud zvolíte objemnější šaty, či šaty s četným zdobením nebo výraznou barvou, zvolte jednoduchý drdol. Méně je zkrátka více. Pro majitelky kulatého, srdcového nebo obdélníkového tvaru obličeje doporučujeme připojit k drdolu šikmou ofinku či sepnutí vlasů na spáncích. Účes, který se hodí ke všem typům šatů.

Spletená romance

Pokud patříte mezi ty šťastlivce, pyšnící se dlouhou a hustou hřívou, vsaďte na spletený cop! Příprava není tak těžká, jak se na první pohled zdá, ba naopak. Základem jsou volné vlny, pinetky a dvě šikovné ruce. Cop bude dokonalou volbou k dlouhým jednoduchým šatům se špagetovými ramínky.

Nesmrtelný culík

Je libo roztomilý culík s copánky či dokonale hladký? S touto klasikou zazáříte. A co je na něm nejlepší? Že ho zvládne úplně každá! Oválnému a čtvercovému typu bude lichotit culík do hladka, dámám s kulatým, trojúhelníkovým či obdélníkovým tvarem obličeje doporučujeme culík s aplikací copánku po straně či ofinkou kolmo vyčesanou. Culík koresponduje s šaty tvarující postavu nebo s krátkými šaty se vzdušným materiálem. Skvělou volbou bude také k overalu!

Zdroj: facebook Make-up Artist Lucie Urbanova; pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY SPOLEČENSKÝ ÚČES PLESOVÁ SEZÓNA BOHO DRDOL CULÍK DLOUHÉ VLASY

Související články

ROZHOVOR: Honza Kořínek o covidu, kadeřnickém byznysu i trendech

Pro kadeřníky (a nejen pro ně) nastal 3. května den, na který čekali doslova jako na spásu. Konečně mohli otevřít své salony a věnovat se tak práci, kterou milují. Mezi nimi byl i vyhlášený vlasový guru Honza Kořínek.

Celý článek

MICHAL ZAPOMĚL: Styl je odvaha být sám sebou

Pokud si myslíte, že když jdete dělat rozhovor s jedním z nejlepších kadeřníků této země, bude řeč hlavně o barvách a trendech, jste na omylu. Postupem času totiž zjistíte, že Michal Zapoměl je jiný. Jeho čistota a inspirativnost vás vtáhne a vy máte pocit, že každou jeho větu si musíte zapamatovat. 

Celý článek

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

Celý článek

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

Celý článek

Zavřená kadeřnictví aneb první pomoc pro vaše vlasy

Zavřená kadeřnictví většinu žen trápí už několik měsíců. Máte nehezké odrosty, roztřepené konečky nebo zplihlé vlasy? Víme, jak tento problém vyřešit nebo alespoň částečně zamaskovat. Vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Nejlepší účesy z letošních Zlatých glóbů aneb v jednoduchosti je krása

Zlaté glóby se letos kvůli pandemii uskutečnily za zcela jiných podmínek, než jsme zvyklí. Největší herecké hvězdy se neprošly po červeném koberci, ale přenos sledovaly z domova a byly do něj zapojeny pouze virtuálně.

Celý článek

Trendy účesy, se kterými letos zazáříte

Blíží se jaro, a to je vždy skvělým časem na změnu účesu. Pomůžeme vám s vaším rozhodováním, abyste měly jasno, až se otevřou kadeřnictví. Našli jsme ty, které budou v letošním roce nejvíc trendy! Se správnými pomocníky je navíc snadno upravíte i doma.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek