dnes je 23.04.2019 a svátek má Vojtěch

Společenské účesy, které nikdy nevyjdou z módy

Přidat na Seznam.cz
Maraton společenské zábavy je v plném proudu. Ve vašem šatníku jsou jedny krásnější šaty vedle druhých, ale nevíte, jaký k nim zvolit účes? Nechte se inspirovat!
bohostyl

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou ženskou korunou krásy. A naše motto zní: „Nepodceňuj sílu účesu!“ O stylu účesu rozhoduje především tvar obličeje, kvalita vlasů a volba šatů. Společenský rádce právě začíná...

Boho styl

„Boho“ neboli bohémský módní styl čerpá inspiraci z přírody. Dává ženám pocit svobody, rozvernosti, síly. Díky němu se cítí jako krásné křehké víly. Boho účes bude lichotit všem tvarům obličeje. Dámám s kulatým tvarem doporučujeme spletenou verzi do ledabylého drdolu s volně spuštěnými prameny podél tváře. K účesu zvolte šaty se vzdušným materiálem v pastelových barvách. Výšivky a krajky vřele vítány!

TIP: Celý look oživte vlasovými doplňky. Od jemných kvítků po zdobené hřebínky. Buďte nápaditá, buďte osobitá, buďte svá!

Ve znamení drdolu

Pokud zvolíte objemnější šaty, či šaty s četným zdobením nebo výraznou barvou, zvolte jednoduchý drdol. Méně je zkrátka více. Pro majitelky kulatého, srdcového nebo obdélníkového tvaru obličeje doporučujeme připojit k drdolu šikmou ofinku či sepnutí vlasů na spáncích. Účes, který se hodí ke všem typům šatů.

Spletená romance

Pokud patříte mezi ty šťastlivce, pyšnící se dlouhou a hustou hřívou, vsaďte na spletený cop! Příprava není tak těžká, jak se na první pohled zdá, ba naopak. Základem jsou volné vlny, pinetky a dvě šikovné ruce. Cop bude dokonalou volbou k dlouhým jednoduchým šatům se špagetovými ramínky.

Nesmrtelný culík

Je libo roztomilý culík s copánky či dokonale hladký? S touto klasikou zazáříte. A co je na něm nejlepší? Že ho zvládne úplně každá! Oválnému a čtvercovému typu bude lichotit culík do hladka, dámám s kulatým, trojúhelníkovým či obdélníkovým tvarem obličeje doporučujeme culík s aplikací copánku po straně či ofinkou kolmo vyčesanou. Culík koresponduje s šaty tvarující postavu nebo s krátkými šaty se vzdušným materiálem. Skvělou volbou bude také k overalu!

Zdroj: facebook Make-up Artist Lucie Urbanova; pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY SPOLEČENSKÝ ÚČES PLESOVÁ SEZÓNA BOHO DRDOL CULÍK DLOUHÉ VLASY

Související články

Rozhovor s úspěšným kadeřníkem Michalem Zapomělem

Jeden z nejlepších českých kadeřníků odpovídá na otázky o své kariéře, přístupu ke klientům a v neposlední řadě radí našim čtenářům, jak k vlasům přistupovat a starat se o ně.

Celý článek
Čarbičková bijoux

Čarbičková Bijoux: Čelenky, které dotvoří vaši osobnost

Peří, mušle, horolezecká lanka nebo elektrikářský pásek. Z toho a mnohem více vytváří Anna Čurlejová spolu s přítelem Vladimírem originální doplňky.

Celý článek

Vlasový styling z MBPFW z pohledu Honzy Kořínka

Týden módy je vždy velkou událostí, návrháři se na něj chystají několik měsíců a nepodceňují žádné detaily. My se v tomto článku zaměříme na zajímavé vlasové kreace, které jsme mohli letos vidět. 

Celý článek

Herečka seriálu Ulice si v Paříži vyzkoušela práci vlasové modelky

Nedávno jsme vám psali, že se herečka Markéta Stehlíková společně s kadeřníkem Honzou Kořínkem chystají na velké finále kadeřnické soutěže do Francie. Jak to celé dopadlo?

Celý článek

Sponky hlásí velký comeback

Tápete nad tím, čím oživit váš jarní outfit? A co takhle výrazné sponky do vlasů? Pamatujete si je z dětství? Sponky hlásí velký comeback, tak se pojďte inspirovat! 

Celý článek

Mohou vlasy bolet? Jak předejít poškození vlasové pokožky a udržet ji zdravou

Máte někdy pocit, že vás bolí vlasy? Je to vůbec možné? Co to způsobuje a jak se správně starat o pokožku hlavy není žádná věda!

Celý článek

Kadeřník Honza Kořínek bojuje v Paříži o mezinárodní kadeřnickou soutěž

Už v pondělí 25. března 2019 se dozvíme výsledky soutěže, které se účastní i šikovný český kadeřník Honza Kořínek. Podpořte ho svým hlasem veřejnosti.

Celý článek

Nejdramatičtější vlasové proměny hvězd od 90. let až po teď

Slavné ženy někdy změní své vlasy tak, že se z nich zrodí nová hvězda k nepoznání. Které účesy už skoro 30 let ovlivňují vkus zbytku světa? Pokud přemýšlíte o změně účesu, tak jste tu správně. 

Celý článek