dnes je 14.04.2021 a svátek má Vincenc/Vincent

Společná pamětní událost značek Chanel a Fendi na počest Karla Lagerfelda proběhla v Paříži

Přidat na Seznam.cz
Dva velké módní domy, kde byl ten největší módní návrhář tvůrcem, duší a hlavou všeho, vytvořily pamětní vzpomínkovou akci z nadrozměrných fotografií. Akce se zúčastnilo spoustu známých osobností.

Ve čtvrtek odpoledne 20. 6. 2019 proběhla v Paříži akce, kterou si nenechaly ujít modelky a múzy samotného Karla jako Claudia Schiffer a Gigi Hadid, dále návrháři jako Valentino Garavani a Stella McCartney, šéf editoři jako Anna Wintour a Stephne Gan a mnoho dalších. Za zmínku určitě stojí Pharrell, Tilda Swinton či francouzská herečka Fanny Ardant, která se účastnila celé akce přímo na pódiu společně s Carou Delevingne.

Grand Palais je místem, kde obvykle probíhala nejedna módní přehlídka. Tentokrát bylo toto místo vyplněno nadrozměrnými fotkami návrháře v pozdějším věku. Těmi byly olemované zdi. Nad jevištěm bylo velkoplošné plátno pro promítání vystoupení některých z hostů a tříbarevný koberec v barvách bílé, černé a červené. Celou akci připravoval Robert Carsen, divadelní a operní režisér.

Claudia Schiffer

Valentino Garavani

Hanoverská princezna Caroline a Charlotte Casiraghi

Gigi Hadid a Stephen Gan

Serge Brunschwig, Francois-Henri Pinault, manželka francouzského prezidenta Briggite Macron, Bruno Pavlovsky

Bruno Pavlovsky, Farida Khelfa, Carla Bruni a Sydney Toledano

Alasdhair Willis a Stella McCartney

Tilda Swinton

Pharrell

 

Photo: Christophe Archambault / fashionista.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI FENDI CHANEL KARL LAGERFELD GIGI HADID CLAUDIA SCHIFFER PHARRELL TILDA SWINTON

Související články

Calvin Klein má novou designérskou posilu

V naprosté tichosti se koncem února do módního domu Calvin Klein přidal nový designer, Willy Chavarria.

Celý článek

Značka Valentino se omluvila za svou kampaň, která urazila tradiční japonskou šerpu na kimono

Italský módní dům se omluvil poté, co zveřejnil kampaň v hlavní roli s modelkou Mitsuki Kimurou, známou jako Kōki. Na kampaň se strhla kritika z japonských platforem sociálních médií.

Celý článek

Námořnický styl podle princezny Diany

Princezna Diana je světová módní ikona. A tenhle titul jí už nikdo neodpáře. I dnes můžeme čerpat z jejího šatníku. Přichází totiž jaro a s ním i trend námořnických outfitů. Tipy přímo od Lady D jsou tu pro vás!

Celý článek

Hongkong trpí uzavřením obchodů luxusních značek

Hongkong trpí prudkým poklesem ekonomiky. Svůj podíl nese i uzavření obchodů luxusních značek, které často využívají Hongkong jako vstupenku na asijské trhy. Situace začíná být pro spoustu obchodů kritická.

Celý článek

Skutečnost, že Aliku dnes řídí naše dcery, považuji za svůj největší osobní úspěch v podnikání, říká česká královna oříšků a milovnice koní Jana Kremlová

Znáte oříšky od Aliky? Tuto úspěšnou rodinnou firmu založila Jana Kremlová se svým manželem v roce 1992. Jaká byla cesta k prostějovským pražírnám a co pro ni znamená osobní úspěch, vám přinášíme v dalším exkluzivním rozhovoru, tentokrát s Janou Kremlovou, zakladatelkou společnosti Alika.

Celý článek

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Haute Couture kolekce módního domu Fendi měla hvězdné obsazení

Novým kreativním ředitelem Fendi je jednačtyřicetiletý Kim Jones. Jarní a letní kolekce je tak jeho první, kterou v rámci couture kolekcí veřejnosti předvedl. 

Celý článek