dnes je 02.06.2020 a svátek má Jarmil

Společná pamětní událost značek Chanel a Fendi na počest Karla Lagerfelda proběhla v Paříži

Přidat na Seznam.cz
Dva velké módní domy, kde byl ten největší módní návrhář tvůrcem, duší a hlavou všeho, vytvořily pamětní vzpomínkovou akci z nadrozměrných fotografií. Akce se zúčastnilo spoustu známých osobností.

Ve čtvrtek odpoledne 20. 6. 2019 proběhla v Paříži akce, kterou si nenechaly ujít modelky a múzy samotného Karla jako Claudia Schiffer a Gigi Hadid, dále návrháři jako Valentino Garavani a Stella McCartney, šéf editoři jako Anna Wintour a Stephne Gan a mnoho dalších. Za zmínku určitě stojí Pharrell, Tilda Swinton či francouzská herečka Fanny Ardant, která se účastnila celé akce přímo na pódiu společně s Carou Delevingne.

Grand Palais je místem, kde obvykle probíhala nejedna módní přehlídka. Tentokrát bylo toto místo vyplněno nadrozměrnými fotkami návrháře v pozdějším věku. Těmi byly olemované zdi. Nad jevištěm bylo velkoplošné plátno pro promítání vystoupení některých z hostů a tříbarevný koberec v barvách bílé, černé a červené. Celou akci připravoval Robert Carsen, divadelní a operní režisér.

Claudia Schiffer

Valentino Garavani

Hanoverská princezna Caroline a Charlotte Casiraghi

Gigi Hadid a Stephen Gan

Serge Brunschwig, Francois-Henri Pinault, manželka francouzského prezidenta Briggite Macron, Bruno Pavlovsky

Bruno Pavlovsky, Farida Khelfa, Carla Bruni a Sydney Toledano

Alasdhair Willis a Stella McCartney

Tilda Swinton

Pharrell

 

Photo: Christophe Archambault / fashionista.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI FENDI CHANEL KARL LAGERFELD GIGI HADID CLAUDIA SCHIFFER PHARRELL TILDA SWINTON

Související články

Svatební den pod širým nebem – nový trend svatebních obřadů

Časy se mění. Trendy přicházejí a odcházejí, stejně jako krizové situace. Ta letošní s sebou přinesla nejen novinky ze světa hygieny a zdravotnictví, ale všichni jsme museli nebo budeme muset změnit svůj mindset. A na změny se musí připravit i nastávající nevěsty a ženichové.

Celý článek

Líčení pro muže – ano, či ne?

Pánský make-up je pomalu na vzestupu a dostává se i k nám na český trh. I když je líčení dámskou výsadou, tak se časy mění a my se ptáme, zdali to má šanci uspět?

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Dva jarní outfity, které hravě vynosíte do města i do lesa

Víte, jak se to říká? Méně je více, proto také nepřinášíme žádné složitosti, ani převeliké módní novinky. Milujeme nestárnoucí klasiku, se kterou si hravě poradíme i ve svém šatníku.

Celý článek

Tom Ford a Anna Wintour zachraňují módní průmysl před ekonomickou krizí

Žijeme v době koronavirové. Nikdo nečekal, co přijde. Nikdo neví, co bude. Společně to ale zvládneme. Někteří z nás ale myslí nejen na to, jak zachránit současnou žalostnou situaci ve světě, ale také na to, co přijde. Čeká nás totiž i doba pokoronavirová.

Celý článek

#PillowChallenge vládne v době karantény instagramovým trendům

Sociální média nás mohou i v době karantény spojovat v celosvětovém měřítku. Nesčetně kreativních někdy až šílených způsobů, jak „zabít nudu“ vytvořilo i tzv. #pillowchallenge, tedy polštářová výzva.

Celý článek