dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

Sport a styl zároveň – retro kola na míru!

Přidat na Seznam.cz
Zakládáte si na zdravém životním stylu a zároveň chcete vypadat chic? Retro kola splňují oboje! Vyberte si elegantní retro kolo jako svého společníka na cesty.

Jestli vás trápí, že ježdění na sportovním kole není tak elegantní, ale stejně byste rády udělaly něco pro svoje tělo, zkuste stylová dámská retro kola! Cesta do práce vám zabere stejně času jako autem, protože na kole prosvištíte kolem všech kolon, a to ještě s úsměvem, a to navíc sportujete a můžete si užívat výhledu ze sedla.

V čem je cyklistika lepší než jiné sporty?
Odborníci se shodují, že cyklistika zlepšuje spánek a podporuje prokrvení kůže, která pak vypadá mladší a zmenšuje se pravděpodobnost vrásek. Navíc sport po ránu, a to konkrétně právě cyklistika, vede k vyšší tvorbě mozkových buněk v hippocampu, centru paměti. Co vás navíc může hřát na duši, je přispívání vlastní aktivitou ke zlepšování ovzduší – výměna auta za kolo vám zlepší karmu takřka okamžitě.

Co když nebudu vypadat elegantně? Sport mi přece nesluší.
Všimněte si, že ženy ve starých filmech jezdí stejně často na bicyklu jako v autech. A bez výjimky u toho vypadají sexy, na rozdíl třeba od běhu, po kterém je vypadat svůdně opravdu oříšek (i když dámy z Hollywoodu to magicky zvládají).

Kde sehnat elegantní retro kola? Žádná pěkná jsem neviděla.
Nyní existuje i možnost navrhnout si retro kolo na míru, což nově nabízí značka Kolos. Jednoduchý on-line konfigurátor jízdních kol vám umožňuje během několika kliknutí vytvořit kolo vašich snů. Barva, rám, vše je na vás. Nikdy nebyla krása a sport tak snadno propojitelné.

Růžové kolo, žádný problém. Proutěný košík pro psa? Stačí kliknout. Tak proč to nezkusit? Sportem ku zdraví a ku kráse!

Zdroj: citybikes.cz

Přidat na Seznam.cz
ZDRAVÍ A KRÁSA CITY BIKES RETRO DESIGN KOLO SPORT MODNÍ TRENDY STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN

Související články

Díky zdravé snídani nastartujete svůj den správným směrem

Se zdravou snídaní si zajistíte velké množství potřebných živin, vitamínů i minerálů. Pokud také patříte mezi ty, kteří snídani nemohou nebo nechtějí věnovat dostatek pozornosti, bude pro vás tohle řešení naprosto ideální.

Celý článek

Face roller a guasha pro krásnou pleť

Kdy jindy se rozmazlovat než právě přes vánoční svátky? Ženy určitě tyto produkty již koutkem oka zahlédly na sociálních sítích, ale v čem tkví jejich tajemství a jak fungují? Opravdu jde o malý zázrak pro vaši pleť?

Celý článek

Dopřejte své pleti to nejlepší z přírody s novou řadou ORGANIC WEAR dekorativní kosmetiky PHYSICIANS FORMULA®

Zima je obdobím, které je pro naši pleť velmi náročné. Ranní mrazíky a přebíhání do vyhřátých kanceláří dávají pokožce zabrat. Proto je vhodné sama sobě dopřát péči z naprosto čisté přírody. Hýčkejte svou pleť a ona vám to ráda vrátí.

Celý článek

Říjen je symbolem boje proti rakovině prsu. Věnujte svým ňadrům každý měsíc dostatečnou pozornost!

Párový orgán, který nás dokáže pořádně potrápit. Jen málokterá žena je s ním spokojená. Plní především funkci kojení, ale má i velmi důležitou estetickou a sexuální funkci.

Celý článek

Proč všichni milujeme retro plus sized šaty

Zdá se vám slovní spojení "návrat retra" jako otřepané sezónní klišé. Tak pozor! Toto retro nikdy nezmizelo a bude tu napořád. Řeč je o plus sized šatech v designu retra. Doba prostě přeje křivkám.

Celý článek

Jak na detox? Hodně pít, vyhýbat se syrovým jídlům při únavě a večer hlavně - pořádně žvýkat!

Pravidelná očista a detoxikace těla je důležitým předpokladem pro zdravý trávicí systém, fungující metabolismus, silný imunitní systém a celkový pocit dobrého zdraví.

Celý článek

Kokosový olej jako skvělý pomocník nejen pro pleť i zuby

Sen každé z nás, mít jenom jeden kouzelný produkt, který funguje na vše. Levný, účinný a ještě když krásně voní. Co více si přát? Možná vás překvapí, na co vše můžete kokosový olej použít!

Celý článek

Dopřejte svým chodidlům potřebnou péči! Tisíckrát vám to vrátí

Unavené a těžké nohy se zrohovatělou kůži nejspíš důvěrně znáte. A my zase známe tři vitalizující výrobky, které jim dopřejí maximální regeneraci. Značka Kneipp uvedla novou řadu péče o chodidla, která je ideální pro domácí manikúru.

Celý článek