dnes je 26.07.2021 a svátek má Anna

Stop hladovění dětem z Kambodži přináší další kampaň Michaela Korse

Přidat na Seznam.cz
Snaha zastavit globální hlad je víc než ušlechtilou myšlenkou. Již po páté se do ní pouští Michael Kors, tentokrát ve spolupráci s herečkami Kate Hudson a Hailee Steinfeld.

Loni se na kampani podílel malíř Eli Sudbrackem, který prezentoval limitovanou kolekci designových triček. Kromě nich pak samozřejmě hodinky ve speciálním vydání tak jako letos, které se prodávají za 275 dolarů. Součástí kolekce jsou ikonické hodinky Runway navržené ve zlatých lesklých tónech s detailní mapou vyrytou uvnitř.

Během měsíce října mohou zákazníci zakoupením těchto hodinek přímo podpořit boj proti globálnímu hladu. Část peněz za jedny hodinky, tedy konkrétně 25 amerických dolarů, putuje na Světový potravinový program, který z toho dopřeje 100 jídel hladovým dětem v nouzi.

Kate Hudson se v rámci spolupráce jela podívat do Kambodži, jak tam lidé, kteří potřebují pomoc, žijí. Podívala se do soukromých domů, na farmy, kde pěstují čerstvé potraviny pro děti ale také přímo do základních škol Samraong či Siem Reap, aby sledovala jak probíhá iniciativa Světového potravinového programu v oblasti školních jídel a také program podporovaný kampaní Watch Hunger Stop.

Hudson s Michaelem Korsem spolupracuje již třetím rokem. Sama je v radě dětského centra Hawn Foundation, které založila její máma Goldie Hawn. Ta je oddaným dětským obhájcem.

Podpora hladových dětí podporuje i farmáře, kteří zde pěstují potraviny. Díky tomu totiž vytvoří trvale udržitelný trh s místními plodinami.

„Je to něco tak jednoduchého, a přitom tak důležitého, to co dělá Světový potravinový program,“ říká Hudson. „Není to jen o nasycení dětí, ale také o tom, aby se tato země zase postavila na nohy. Je to mnohem hlubší, než si uvědomujeme. Byla to okouzlující zkušenost a jsem si jistá, že pokud budeme moct zapojit více lidí, skutečně uvidíme konec světového hladovění.“

michaelkors.com

Přidat na Seznam.cz
KAMPAŇ ZE SPOLEČNOSTI MICHAEL KORS DĚTI

Související články

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kasu už nedrží jen muži, říká CFO skupiny UNIQA Lucie Urválková

Přinášíme vám pokračování série rozhovorů s nejvlivnějšími ženami Česka. Tentokrát s Lucií Urválkovou, CFO finanční skupiny UNIQA. Co je nového ve světě čísel? A kde leží bod rovnováhy mezi kariérou a rodinou?

Celý článek

Herečka Jenovéfa Boková tváří kolekce LEEDA Red Carpet

Česká značka LEEDA přináší jednu kouzelnou kolekci za druhou. K oblíbené Red Carpet se tentokrát přidala i herečka a hudebnice Jenovéfa Boková.

Celý článek

Odpočinek jsem musela na čas vyřadit ze svého slovníku, říká rektorka VŠE Hana Machková

Přinášíme vám další rozhovor s jednou z nejvlivnějších žen Česka. Tentokrát na naše otázky odpovídala rektorka VŠE Hana Machková. Jaké je povolání rektorky? Co pálí VŠE nejvíce? A jaké jsou prognózy pro českou společnost? Dozvíte se v článku.

Celý článek

Česká olympijská kolekce budí rozpaky široké veřejnosti

Nová česká olympijská kolekce je unikátní tradičním modrotiskem i prvky tradičních českých a moravských krojů. Po zveřejnění kolekce však veřejnost ovládly smíšené pocity. Proto jsme se zeptali na názor právě vás.

Celý článek