dnes je 25.06.2019 a svátek má Ivan

Stop hladovění dětem z Kambodži přináší další kampaň Michaela Korse

Přidat na Seznam.cz
Snaha zastavit globální hlad je víc než ušlechtilou myšlenkou. Již po páté se do ní pouští Michael Kors, tentokrát ve spolupráci s herečkami Kate Hudson a Hailee Steinfeld.

Loni se na kampani podílel malíř Eli Sudbrackem, který prezentoval limitovanou kolekci designových triček. Kromě nich pak samozřejmě hodinky ve speciálním vydání tak jako letos, které se prodávají za 275 dolarů. Součástí kolekce jsou ikonické hodinky Runway navržené ve zlatých lesklých tónech s detailní mapou vyrytou uvnitř.

Během měsíce října mohou zákazníci zakoupením těchto hodinek přímo podpořit boj proti globálnímu hladu. Část peněz za jedny hodinky, tedy konkrétně 25 amerických dolarů, putuje na Světový potravinový program, který z toho dopřeje 100 jídel hladovým dětem v nouzi.

Kate Hudson se v rámci spolupráce jela podívat do Kambodži, jak tam lidé, kteří potřebují pomoc, žijí. Podívala se do soukromých domů, na farmy, kde pěstují čerstvé potraviny pro děti ale také přímo do základních škol Samraong či Siem Reap, aby sledovala jak probíhá iniciativa Světového potravinového programu v oblasti školních jídel a také program podporovaný kampaní Watch Hunger Stop.

Hudson s Michaelem Korsem spolupracuje již třetím rokem. Sama je v radě dětského centra Hawn Foundation, které založila její máma Goldie Hawn. Ta je oddaným dětským obhájcem.

Podpora hladových dětí podporuje i farmáře, kteří zde pěstují potraviny. Díky tomu totiž vytvoří trvale udržitelný trh s místními plodinami.

„Je to něco tak jednoduchého, a přitom tak důležitého, to co dělá Světový potravinový program,“ říká Hudson. „Není to jen o nasycení dětí, ale také o tom, aby se tato země zase postavila na nohy. Je to mnohem hlubší, než si uvědomujeme. Byla to okouzlující zkušenost a jsem si jistá, že pokud budeme moct zapojit více lidí, skutečně uvidíme konec světového hladovění.“

michaelkors.com

Přidat na Seznam.cz
KAMPAŇ ZE SPOLEČNOSTI MICHAEL KORS DĚTI

Související články

Moderní oděvy podzimní kampaně Emporio Armani kontrastovaly s historickým prostředím Milána

Italský módní dům Armani představil novou kolekci své sesterské značky Emporio Armani. Sbírka na podzim a zimu 2019 byla focena v ulicích Milána. 

Celý článek

Andrea Verešová zahájila letní sezónu na akci Bešeňová Fashion Opening

Stylová módní akce, která se konala doslova na vodním mole, ukázala mnoho známých českých i slovenských návrhářů. Mezi nimi pak také známé tváře jako Máriu Čírovou, Dominiku Richterovou či Andreu Verešovou.

Celý článek

Umění, erotické romány a hlavně džíny - to byl svět Glorie Vanderbiltové

V pondělí zasáhl módní svět tragická zpráva. Módní návrhářka a jedna z průkopnic denim džínů Gloria Vanderbilt podlehla ve svých 95 letech rakovině žaludku. Pojďte si s námi připomenout její odkaz, kterým navždy změnila svět oblékání.

Celý článek

Společná pamětní událost značek Chanel a Fendi na počest Karla Lagerfelda proběhla v Paříži

Dva velké módní domy, kde byl ten největší módní návrhář tvůrcem, duší a hlavou všeho, vytvořily pamětní vzpomínkovou akci z nadrozměrných fotografií. Akce se zúčastnilo spoustu známých osobností.

Celý článek

Dům ze seriálu Big Little Lies si můžete na léto pronajmout

Luxusní dům na pláži, ve kterém žila seriálová postava Madeline Martha Mackenzie, kterou ztvárnila herečka Reese Witherspoon, má sedm ložnic a osm koupelen. Nyní si ho můžete pronajmout.

Celý článek

Chystáte se na Slovensko? Ubytujte se i v létě v Bešeňové, nebudete litovat!

Kdo by o Bešeňové neslyšel? Pramen energie v srdci Liptovského kraje vám dobije baterky a poskytne perfektní útočiště na pár dní volna. Přesvědčili jsme se o tom na vlastní kůži!

Celý článek

Cara Delevingne představuje Dior make-up v rošťáckém vzhledu

Modelka mnoha tváří a stylů, tak by se dala nazvat jedna z nejžádanějších ve svém oboru. Cara aktuálně představuje kosmetické vychytávky v konceptu s názvem „Be Dior“ pro korejskou mutaci časopisu Vogue.

Celý článek

Hana Jiřičková odráží slunečné léto na titulce PORTER Edit

Česká modelka je na titulní straně časopisu PORTER Edit k zulíbaní. Šarmantní francouzský styl a bezelstný holčičí úsměv plus sexy plavky jsou skvělým odrazem toho, co by nám letošní léto mělo přinést.

Celý článek