dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Přidat na Seznam.cz
Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

foto: Getty images

Elegance, styl i pohodlí, tak bychom mohli nazvat styl populární herečky, která je známá zejména díky čtyřem sériím sci-fi seriálu Stranger Things. Ve svých osmnácti letech má vlastní kosmetickou řadu a spolupracuje s mnoha módními značkami. Zároveň svým fanouškům, kterých má na svém instagramovém profilu přes 54 milionů, dovoluje nahlédnout do jejího soukromého života, kdy jim dávkuje část toho, jak tráví svůj čas, a to i přes to, že si občas potřebuje dát od sociálních sítích několika měsíční pauzu, protože negace i kybernetická šikana se nevyhýbají ani jí. Je zamilovaná, aktuálně s dlouhými blond vlasy a užívá si nespočtu módních stylů.

Na oficiální akce i pro cover focení časopisů obléká Millie Bobby Brown vždy velmi stylové a elegantní kousky, často v zastoupení velkých módních domů jako například Louis Vuitton, Ralph Lauren, Oscar de la Renta, ale ráda má i Zaru. Zatímco v osobním životě střídá pohodlné volnočasové a sportovní oblečení s lehkou extravagancí.

 

Millie ráda sportuje, má ráda psy a nebojí se stát na chvíli ani opravdovým včelařem. To za přítomnosti jejího přítele Jakea Bongiovi, se kterým si váží každé strávené chvíle a užívají si upřímné mladé lásky.

„Hledala jsem značku v péči o pleť a krásu, která bude vybírat ingredience a produkty, které jsou vhodné pro mou pleť,“ svěřila se herečka Millie Bobby Brown pro americký časopis ELLE a přiznává, že rok 2022 strávila poznáváním nových trendů v péči o pleť a pochopením své pleti, jejích problémů a toho, jak je řešit. V produktech její kosmetické řady je vidět, že jí záleží na tom, aby je dělala čistě a bez krutostí vůči zvířatům a bez přísad, jako je silikon a SLS/SLES. Herečka však ráda říká, že nejde jen o to, co je v produktech obsaženo, ale také o to, jak se cítíte. Svou kosmetickou značku a celkový přístup ke kráse vede tzv. Laissez-faire metodou a věří, že je na každém jednotlivci, jak si to vyloží.

Na finálovou sérii Stranger Things si počkáme ještě dva roky, zatím si můžete britskou herečku užít například v pokračování mysteriózního drama Enola Holmes.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MILLIE BOBBY BROWN ELEVEN STRANGER THINGS

Související články

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Kalendář Pirelli na rok 2023 nafotilo 14 supermodelek

49. ročník projektu Pirelli bude obsahovat snímky pořízené australskou fotografkou Emmou Summerton a je zaměřený na 14 nejvýznamnějších hvězd z řad modelingu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek