dnes je 01.03.2021 a svátek má Bedřich

Svatební inspirace 2020

Přidat na Seznam.cz
Svatební inspirace není nikdy dost, a to ať se chystáte své drahé polovičce říci ano či o tom pravém teprve sníte. Není žádná žena, která by ze srdce nemilovala svatby. Vždyť i Julia Roberts v Nevěstě na útěku si přípravy na svatbu užívala.

A jaké trendy by na sobě měla nyní? Čtěte dál a dozvíte se víc.

 

Šaty, boty, podvazek ale také líčení a účes tvoří nevěstu kompletní. Proto to vezmeme popořádku. Velký svatební den začíná tím, že se svěříte do rukou make-up artistky, která nejen zakryje kruhy pod očima, ale vytvoří i vřelou náladu, v níž nervozita rychle zmizí. My jsme jednu milou a usměvavou makeup artistku a hairstylistku oslovili, aby nám pověděla více o žhavých a oblíbených trendech žen v bílém. 

Nevěsty nejčastěji žádají opravdu přirozenost. To znamená zemité odstíny či narůžovělé, meruňkové a podobně. „Je opravdu výjimečné, když si nevěsta přeje výrazné rty. Což já mám třeba například ráda a výrazné rty bych doporučovala více. Myslím si, že taková rudá či jenom malinová rtěnka dokáže dokonale rozzářit nevěstu,” prozradila nám specialistka na svatební looky Kateřina Veverková. Pro mnohé ženy může být odrazující představa, že rudé či výrazné rty dopadnou po polibku nežádoucím obtiskem a ženich projde uličkou barevný od ucha k uchu. I na to však existují triky, aby k takovému momentu nedošlo.

,,Existují voděodolné techniky, která zaručují neslíbatelnost rtěnky. Já například používám techniku na bázi alkoholu a pudrování, jenž vytvoří několik jemných vrstev, které na rtech ani nerozeznáte, a hlídat je déle po aplikaci nemusíte,” prozradila.

„Účesy už tak jednoznačné nejsou. Díky internetu existuje velká škála možností a není vůbec jednoduché si vybrat. Často druh účesu závisí na střihu šatů. Účesy jsou v mnoha ohledech pestré. Ať už bohaté drdoly či boho vlny. Každý takový účes je běžně doplněn o bižuterii. S ní mě opravdu baví pracovat. Používám často krystalky, brože, květiny plastové či živé - živé začínají být čím dál více oblíbené. Velmi trendy pro rok 2020 budou například perlové doplňky. Dále se můžeme těšit na nedokonalé vlny. Ty jsou něžné a mně se moc líbí," shrnula Kateřina Veverková.

Vizážistka vás nejen připraví, ale často vám pomůže i obléct se do šatů. Dohlédne tak, aby makeup a účes zůstal neporušený a šaty byly čistě bílé či slonovinové, tato barva začíná být u návrhářů svatebních rób čím dál tím více oblíbenější. Mimo jiné se na šatech stále vyskytují krajky, perly a jiné ozdoby, s těmi se totiž spojují i různé tradice, jež mají nevěstě přinést štěstí. I když nevěsty nejraději volí šaty úzké, my jsme zvolilo vrstvené, jež jsou z nové kolekce NextDoor salonu.

Pak už zbývá nejdůležitější doplněk dne, a tím je podvazek. Nejkrásnější a nejdetailnější najdete u firmy s příhodným názvem. Něco Darovaného je lokální firma, která s láskou ručně šije roztomilé svatební podvazky, a to všech barev a ozdob. Málokdo však odolá bíle klasice se stříbrným zdobením. Samotné balení je už tak roztomilé, že vám vykouzlí úsměv na tváři a i tím poznáte, že značka své produkty dělá s vášní.

Na fotkách dále můžete spatřit krystalové lodičky značky Steve Madden, kytici z Květiny Monica a krásný sametový župánek, jenž by žádné nevěstě ani družičkám neměl chybět, vypůjčen jako na správné svatbě od Denisy Melvaldové. 

Svatební editorial - Kateřina Veverková 

 

 

Foto: Nikola Gorská
Model: Jana Marvanová
Make-up, hair: Kateřina Veverková

 

Přidat na Seznam.cz
SVATBA SVATBA 2020 NEVĚSTA SVATEBNÍ ŠATY SVATEBNÍ ÚČES SVATEBNÍ MAKE-UP KATEŘINA VEVERKOVÁ JANA MARVANOVÁ NIKOLA GORSKÁ

Související články

Těšíte se až vyrazíte po Česku? Podívejte se na příběhy o místech s mezinárodními ambicemi

Nejspíš už se nemůžete dočkat, až někam vycestujete, a ne nutně hned za hranice. I v Česku máme spoustu nádherných míst. Tento Start-up vám ukáže, kde se vám bude líbit.

Celý článek

Svatební kolekce Vivienne Westwood byla plná avantgardního krejčovství a luxusních látek

Vivienne Westwood se v nové svatební couture kolekci zaměřila na kvalitní řemeslné zpracování. Zároveň se inspirovala archivními střihy a přenesla je do nové, modernější a avantgardnější verze.  

Celý článek

Vnučka Lamborghiniho se vdala

Potomek slavného výrobce aut Elettra Lamborghini se vdala. Vnučka zakladatele slavné automobilky Ferruccia Lamborghiniho se provdala za holandského producenta Nicka van de Walla. Svatba plná luxusu se konala v Itálii.

Celý článek

Monique Lhuillier představila pohádkovou svatební kolekci na podzim 2020

Filipínská návrhářka Monique Lhuillier vytváří nezapomenutelné svatební kolekce vždy s odlišným příběhem. Tentokrát měla v myšlenkách nevěstu kráčející po rozlehlé zahradě u vily v Itálii. 

Celý článek

I podzimní svatba má své kouzlo

Nejste milovníci velkého tepla, ale ani silné zimy? Pak je pro vás podzimní svatba to pravé. Krásně zbarvené listy, vítr a teplé tóny. Dokážete si to představit?

Celý článek

Svatební kolekce módního domu Viktor & Rolf byla zahalena do sněhu a ledu

Nizozemský módní dům Viktor & Rolf představil svatební kolekci na podzim 2020. Honosné róby i několik retro kousků šedesátých let byly inspirované sněhovou vánicí a ledem.

 

Celý článek

Plus sized svatební šaty - nenechte se navléci do bílého pytle

Ve světě plus sized to ženy nemají vždycky lehké. Pro spousty z nás je nakupování svatebních šatů noční můrou. A zvláště pak, když se pro nás v konfekci najdou pouze jedny šaty, které vypadají jako pytel na brambory. Říkáme, ne! Vítejte ve světě haute couture plus sized brides!

Celý článek

Nová svatební kolekce LOVE ME! české značky LEEDA myslí na ženy různých proporcí

LOVE ME! uzavírá trilogii kolekcí značky LEEDA s názvy CATCH ME! a TOUCH ME! Návrhářka Lucie Kutálková se tentokrát zaměřila na bílé šaty z nádherných materiálů, na propracované střihy pro ženy různých velikostí a na zážitky s nimi spojených.

Celý článek