dnes je 24.09.2021 a svátek má Jaromír

Svatební kolekce módního domu Viktor & Rolf byla zahalena do sněhu a ledu

Přidat na Seznam.cz
Nizozemský módní dům Viktor & Rolf představil svatební kolekci na podzim 2020. Honosné róby i několik retro kousků šedesátých let byly inspirované sněhovou vánicí a ledem.  

Zdroj: Vogue.com

Většina dnešních nevěst se vdává v tropických destinacích, proto vyžadují jemné a lehké látky. Duo Viktor Horsting a Rolf Snoeren ale vždy tvoří svatební kolekce pro speciální ženy. Na šaty používají těžké saténové látky, organzu, zdobený tvíd, a to doplňují lehčím hedvábným taftem a bohatým tylem. Nic pro nevěsty do tropických oblastí. Naopak Viktor & Rolf se snaží pomocí tohoto kroku přesvědčit ženy, aby zvážily svatbu třeba v chladnějším New Yorku nebo Aspenu. 

Sbírka se skládala z převážně dlouhých rób s nápadnými detaily, jako byly trojrozměrné květiny vytvořené ze stejné látky jako šaty. Minimalistické siluety šatů střídaly ty avantgardní, což ukázalo, že Viktor & Rolf myslí na jedinečný styl každé nevěsty. Pro svatební hosty zde byly retro mini šaty inspirované šedesátými lety nebo společenské kalhoty se zdobeným topem. 


Zdroj: Vogue.com


Zdroj: Vogue.com


Zdroj: Vogue.com

Přidat na Seznam.cz
VIKTOR & ROLF SVATEBNÍ KOLEKCE SVATEBNÍ ŠATY MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA

Související články

Nová kolekce Tory Burch je ztělesněním elegance a barevností

Letošní newyorský týden módy byl plný výjimečných kolekcí, které vynikaly mimo jiné svou barevností. Jednou takovou byla kolekce Tory Burch pro jaro-léto 2022, která však byla výjimečná ve více ohledech.

Celý článek

Rodina Hiltonových a Billie Eilish v novém videu Oscar de la Renta

Laura Kim a Fernando Garcia natočili video ke své nové kolekci Oscar de la Renta. Ve videu vystupují přední světové topmodelky, které se místo klasického mola předvádějí v rušných ulicích New Yorku.

Celý článek

Prosluněný newyorský den Toma Forda - kolekce RTW 2022

Newyorský týden módy je v plném proudu. Tom Ford je každoročně se svou kolekcí pomyslnou třešničkou na dortu. Letošní kolekce ready-to-wear 2022 byla nejen o sportu, ale také barvách i pohledu do minulosti.

Celý článek

David Nikolov se značkou Valery již poněkolikáté ohromuje svým pojetím udržitelnosti v oblasti módy

To, co bylo pro mladého návrháře ještě před rokem velkým snem, se v pondělním programu MBPFW přetavilo ve skutečnost. David Nikolov zde totiž dostal možnost odprezentovat svoji novou kolekci, kterou opětovně vystihuje především koncept upcyklace.

Celý článek

Oslnivá přehlídka nových kolekcí značek Naniche by Natalie Dufková, Denisa Dovala a Valérie Jurčíková na pražském týdnu módy

Na pražský týden módy zavítaly hned tři nadané designérky a představily své nové kolekce. O kom je řeč? Natalie Dufková, Denisa Dovala a Valérie Jurčíková. Módní přehlídka se nesla v duchu formování ženské identity, počáteční nevinnosti a bytostí z jiných sfér.

Celý článek

Návrháři Michael Kováčik i Dominika Kozáková pražskému týdnu módy představili dvě diametrálně odlišné kolekce. V obou případech však hlavní roli hrají ženy plně vytížené, silné a přitom citlivé zároveň

Ne zřídka spojí jedna přehlídka dva návrháře. V tomto případě se pražský týden módy na chvíli zahalil do šatníků žen vytížených pracovním i osobním životem stejně jako žen, které inspiruje tradice a osobitý styl.

Celý článek

Kolekce FULL TIME DIVA CLAN slovenské návrhářky Vanda Janda přinesla na prvním dnu pražského týdne módy velký ohlas

Ženy sebevědomé, které chtějí být nejlepší verzí sebe sama i takové, které nejenom svůj vzhled, ale i intelektuální stránku považují za své životní poslání, jsou tím, co v této kolekci můžete najít. První den Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představil více než sílu ženského ducha.

Celý článek

La Formela otevřela Mercedes-Benz Prague Fashion Week přehlídkou, která se inspirovala nejenom krásou koní

Nová kolekce LA FORMELA opět vyzdvihuje ženu a její křivky jako malou bohyni krásy. Nečekejte však nic tuctového, tito návrháři přesně ví, kde se láme krása a divokost žen stejně jako koní.   

Celý článek