dnes je 02.12.2022 a svátek má Blanka

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Přidat na Seznam.cz
Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Zdroj: se svolením Petry Měchurové

U jemných typů žen dokáže dokonalý svatební účes podtrhnout elegantnost a romantiku. Pokud žena uvnitř však skrývá divokou duši, pak vlny ve vlasech probudí tu nespoutanou energii. Při každém pohledu na svatební kolekci budete překvapení a zároveň uchvácení její rozmanitostí. Elegance, sebevědomí a ženskost, právě těmito slovy se inspirovala Petra Měchurová se svým týmem při tvorbě účesů, které ve vás zanechají emoce štěstí a okouzlení.


Zdroj: se svolením Petry Měchurové

Fotografka Kristýna Skokánková nafotila modelky Andy Coconut, Simonu Míkovou, Barboru Ondráčkovou z Fashion in my soul, Michaelu Řábalovou a Elišku Il´kaninovou ve vzdušných šatech na jemném pozadí. A nejsou to jenom vlny, ale i honosné a elegantní účesy, ze kterých si v letošní sezóně vybere snad opravdu každá nevěsta.

 
                                                                                                                                                Zdroj: se svolením Petry Měchurové

Salón Petry Měchurové pravidelně připravuje vlasové kolekce, tipy i novinky ve světě střihů, barev i účesů. Svou prací její tým inspiruje společnost jako celek a buduje budoucnost propojenou jednotnou vizí. Ta nyní říká „Say Yes“ všem unikátním ženám.


Zdroj: se svolením Petry Měchurové


Zdroj: se svolením Petry Měchurové

 

Vlasy – Petra Měchurová, Lenka Krčálová, Veronika Dobruská, Eva Galuszková, Diana Domalípová
Make up – Lucie Janků
Styling – Petra Měchurová
Fotograf – Kristýna Skokánková
Modelky – Andy Coconut, Simona Míková, Barbora Ondráčková – Fashion in my soul, Michaela Říbalová, Eliška Il´kaninová

 

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY SVATEBNÍ ÚČESY PETRA MĚCHUROVÁ KOLEKCE SVATEBNÍCH ÚČESŮ

Související články

Salon Petra Měchurová

TIPY ZE SALONU PETRY MĚCHUROVÉ: JAK SE STARAT O SVÉ VLASY V ZIMĚ? NEZAPOMEŇTE NA ČEPICI!

Venkovní teploty klesají, kalendář avizuje blížící se začátek zimy, takže je nejvyšší čas vytáhnout z hloubi šatníků huňaté svetry, teplé bundy, rukavice, šály… a čepice.

Celý článek

Rotační kulmofén pro ohromující hairstyling jako ze salónu!

Správně vyfoukané vlasy na nás vždy působí elegantním dojmem, proč je to však z hlediska úpravy náš nejméně oblíbený účes? Vytvoření foukané s vysoušečem a kulatým kartáčem se mnohdy může změnit v noční můru – tu se vám kartáč zasekne na straně, vzadu na hlavě pro změnu nevíme, jak ruce správně naaranžovat a kam vysoušečem foukat.

Celý článek
Dárkový poukaz Petra Měchurová

TIP NA LUXUSNÍ VÁNOČNÍ DÁREK: PÉČE OD PETRY MĚCHUROVÉ V JEJÍM SALONU

Tip na vánoční dárek: Prvotřídní péče pod taktovkou nejúspěšnější české kadeřnice – Dárkové poukazy do Salonu Petra Měchurová. Nechtě si nadělit nebo nadělte pečující zážitek.

Celý článek

Ve vánoční kampani Dior si vedle modelky Anya Taylor-Joy zahrála sova a vlk

Anya Taylor-Joy je jednou z předních ambasadorek značky Dior, je také známou herečkou a modelkou. Vánoční kampaň je plná třpytu, přátelství i špetky něčeho navíc.

Celý článek

Pět beauty trendů pro jaro 2023

Týdny módy přinesly další várku trendů, která bude provázet jarní měsíce. Podívejte se na intenzivní vlnu grunge stylu od New Yorku, přes Londýn, Milán až po Paříž. Tyto beauty trendy vás budou bavit.

Celý článek
Salon Petra Měchurová

Salon Petra Měchurová představuje novou vlasovou kolekci

Salon Petra Měchurová představuje novou vlasovou kolekci Generation of Love. Jedná se o kolekci láskyplných střihů a sladění osobností napříč generacemi.

Celý článek

ICONIC by Tatiana je parfém plný opojné vůně, díky kterému budete ještě více nespoutaná a osobitá

Tatiana Kuchařová do své ICONIC rodiny přivítala nového člena. Je jím její první parfém, na kterém spolupracovala s Tomáše Arsovem.

Celý článek

Když pleť volá SOS, dopřejte jí, co potřebuje

Ztrácí vaše pleť objem, je ochablá, unavená a dehydratovaná? Začínají se na vaší tváři objevovat vrásky? Pak se z vaší pleti vytrácí kyselina hyaluronová a dochází tak ke ztrátě pevnosti a pružnosti pleti a k ochabnutí kontur obličeje.

Celý článek