dnes je 20.03.2019 a svátek má Světlana

Svatební seriál podle Lucie - část první

Přidat na Seznam.cz
Prsten, guláš a hubnutí do šatů.

Ahoj,  jmenuji se Lucie a budu se vdávat. Vtip? Ne, skutečnost, které stále nemohu uvěřit.

Chtěla bych vás vzít na výlet do mého malého příběhu a do příprav mojí svatby. Pokusím se vás inspirovat, ne k výběru správných aspektů “TOHO DNE”, ale k tomu, abyste měla z příprav radost a stres hodila za hlavu.

 

Teď ten malý příběh, kterým to vše začalo :)

Děvčata všech věků a velikostí, ráda bych se s vámi podělila o své pocity a myšlenky z dnů, které přišly po onom pokleknutí. Stalo se to o narozeninový den mého přítele, kdy jsem mu naservírovala guláš a on se mne se zamilovaným pohledem zeptal, zda skutečně nechci žádná veřejná gesta. Když jsem mu tuto informaci potvrdila, odešel na chvilku štrachat ve své pracovní brašně.  Poté si kleknul  a požádal mne o společný život až dokonce.

Byla to krásná chvíle, na kterou nikdy nezapomenu. Tak nějak po všech dosavadních zkušenostech jsem již romantickou lásku a žádost o ruku nečekala. Miluji svého přítele, teď už snoubence.

Když romantická chvíle odezněla a já jsem šla poklidit nádobí po osudovém obědě, z obývacího pokoje se ozvalo: ”No a teď musím hubnout do šatů”. Obrovsky vtipné, ale jediný, kdo tu bude hubnout, jsem samozřejmě já :-D, což beru, jako výzvu číslo jedna. Zdravý životní styl a cvičení je něco s čím bohužel celoživotně bojuji, namísto toho, abych mu podlehla. 

Zároveň by mi mělo začít jedno z nejšťastnějších období v životě ženy. Zařizování svatby. No bohužel tento den jsem si nikdy neplánovala, nepředstavovala a ani ho neočekávala. Takže začíná jedno velké dobrodružství. Hraní si s rozpočtem, vkusem, možnostmi a volbami všech možných druhů.

Jdete do toho se mnou?

 

Přidat na Seznam.cz
SVATBA svatba podle Lucie SVATEBNÍ PLÁNOVÁNÍ SVATEBNÍ TRENDY SVATEBNÍ ŠATY OD NÁVRHÁŘKY

Související články

Ztracená svatební korunka Věry Čáslavské je opět na světě

Byla to událost roku. Československá sportovkyně, miláček národa Věra Čáslavská se vdává. Pompézní svatba si žádá i krásný outfit. Všichni chválí jak svatební šaty, tak okrasnou korunku.

Celý článek

Z podzimní svatební kolekce Carolina Herrera 2019 si vybere každá

Nebývá obvyklé, aby se v jedné jediné svatební kolekci objevovalo tolik různých variací. Návrhář Wes Gordon však tvoří nevěsty tak, jak je ještě neznáte.

Celý článek

Hailey Baldwin a Justin Bieber se zasnoubili

Čeká nás tedy pořádná svatba. Zpěvák a idol dívek Justin Bieber si vezme topmodelku Hailey Baldwin. Zasnoubení oznámili na Instagramu.

Celý článek

Dilara Findikoglu - alternativní svatební kolekce

Londýnsko-turecká designérka Dilara Findikoglu představila svou novou svatební kolekci, která je plná barokních prvků. 

 

Celý článek

10 bodů, na které myslet při výběru svatebních šatů

Výběr svatebních šatů může být stresující. Jde přeci o váš den D, kdy se máte cítit jedinečná. Těchto 10 bodů vám výběr ulehčí.

Celý článek

Jak se správně obléknout na letní svatbu - pro ni

Svatební sezóna je v plném proudu. Pojďte si s námi projít pár pravidel, které byste měla dodržet, abyste nezpůsobila faux pas.

Celý článek
Vera Wang

Královna svatebních šatů Vera Wang představila novou kolekci na jaro 2019

Bíle svatební šaty jsou sice klasika, ale v nové kolekci Very Wang je rozhodně nečekejte. Jaro 2019 bude plné barev i na svatbě.

Celý článek

Česká Miss 2017 Michaela Habáňová o Valentýnu a svatebních šatech

Na oslavy Valentýna jsme se zeptali v průběhu castingu České Miss, kde vítězky v rámci módní přehlídky vynesly svatební šaty ze svatebního studia Dany Svozílkové.

Celý článek