dnes je 21.05.2018 a svátek má Monika

Svatební seriál podle Lucie - část první

Prsten, guláš a hubnutí do šatů.

Ahoj,  jmenuji se Lucie a budu se vdávat. Vtip? Ne, skutečnost, které stále nemohu uvěřit.

Chtěla bych vás vzít na výlet do mého malého příběhu a do příprav mojí svatby. Pokusím se vás inspirovat, ne k výběru správných aspektů “TOHO DNE”, ale k tomu, abyste měla z příprav radost a stres hodila za hlavu.

 

Teď ten malý příběh, kterým to vše začalo :)

Děvčata všech věků a velikostí, ráda bych se s vámi podělila o své pocity a myšlenky z dnů, které přišly po onom pokleknutí. Stalo se to o narozeninový den mého přítele, kdy jsem mu naservírovala guláš a on se mne se zamilovaným pohledem zeptal, zda skutečně nechci žádná veřejná gesta. Když jsem mu tuto informaci potvrdila, odešel na chvilku štrachat ve své pracovní brašně.  Poté si kleknul  a požádal mne o společný život až dokonce.

Byla to krásná chvíle, na kterou nikdy nezapomenu. Tak nějak po všech dosavadních zkušenostech jsem již romantickou lásku a žádost o ruku nečekala. Miluji svého přítele, teď už snoubence.

Když romantická chvíle odezněla a já jsem šla poklidit nádobí po osudovém obědě, z obývacího pokoje se ozvalo: ”No a teď musím hubnout do šatů”. Obrovsky vtipné, ale jediný, kdo tu bude hubnout, jsem samozřejmě já :-D, což beru, jako výzvu číslo jedna. Zdravý životní styl a cvičení je něco s čím bohužel celoživotně bojuji, namísto toho, abych mu podlehla. 

Zároveň by mi mělo začít jedno z nejšťastnějších období v životě ženy. Zařizování svatby. No bohužel tento den jsem si nikdy neplánovala, nepředstavovala a ani ho neočekávala. Takže začíná jedno velké dobrodružství. Hraní si s rozpočtem, vkusem, možnostmi a volbami všech možných druhů.

Jdete do toho se mnou?

 

SVATBA svatba podle Lucie SVATEBNÍ PLÁNOVÁNÍ SVATEBNÍ TRENDY SVATEBNÍ ŠATY OD NÁVRHÁŘKY

Související články

Vera Wang

Královna svatebních šatů Vera Wang představila novou kolekci na jaro 2019

Bíle svatební šaty jsou sice klasika, ale v nové kolekci Very Wang je rozhodně nečekejte. Jaro 2019 bude plné barev i na svatbě.

Celý článek

Česká Miss 2017 Michaela Habáňová o Valentýnu a svatebních šatech

Na oslavy Valentýna jsme se zeptali v průběhu castingu České Miss, kde vítězky v rámci módní přehlídky vynesly svatební šaty ze svatebního studia Dany Svozílkové.

Celý článek

Svatební plánování - guestlist a pozvánky

Plánujete svatbu, ale ještě nemáte hotový guestlist? Máme pro vás několik tipů, jak vytvořit seznam hostů a jaké vybrat pozvánky.

Celý článek

Svatební plánování - Volba svatebního stylu

Plánujete svatbu, ale nedokážete se rozhodnout, jak svatbu pojmout? Udělali jsme pro vás výběr nejpopulárnějších svatebních stylů.

Celý článek

Svatební trendy 2018

Chystáte se pořídit si svatební šaty, ale nevíte jaké? Vybrali jsme pro vás trendy na rok 2018 podle Wedding Fashion Weeku, který se konal v New Yorku. Jaké to jsou?

Celý článek

Svatební kolekce v růžové - Zuhair Murad 2018

Variabilita svatební róby zaujala podstatné místo i u dalšího návrháře - libanonce Zuhair Murada. Jeho jarní kolekce ale přinesla daleko více.

Celý článek

Jaké svatební šaty si přichystala Marchesa na jaro 2018?

V jarní svatební sérii šatů Marchesa můžeme pozorovat nový trend - vrstvení velké sukně přes malou. Vychytávka pro moderní nevěsty.

Celý článek

SVATEBNÍ SPECIÁL Z ČESKÉ MÓDNÍ SCÉNY I.

Píšeme o pohádkových róbách zahraničních módních domů, nesmíme však opomenout ani českou módní scénu. Prohlédněte si svatební modely Petry Brzkové, Sandry Markové, Beáty Rajské, Zuzany Lešák Černé a Heleny Mertlové.

Celý článek