dnes je 02.12.2022 a svátek má Blanka

Svatební trendy 2021 ze salonu tvuj-honeymoon.cz

Přidat na Seznam.cz
Svatební trendy pro rok 2021. Jednoduché elegantní linie nabízí svatební salon TVŮJ HONEY MOON. "Svatební šaty jako z pohádky".   

Jednoduchost

Nejlépe se zajímavým detailem. Trendem jsou hladké materiály (u těch já extrémně ráda nechávám dělat kapsy), jednoduché elegantní linie, ale zároveň důmyslně navržené tak, aby nebyly šaty nudné. Skvělým příkladem jsou šaty Elza, které jsou jedním z našich bestsellerů, především u nevěst velikostí 42+ - nádherně tvarují postavu, rafinovaně zakrývají paže a díky korálkům kolem dekoltu jsou nesmírně zajímavé. Dalším zástupcem jsou šaty Athena, které zase oslní na dálku velmi zajímavým a sexy střihem.


Se svolením: tvuj_honeymoon

Barvy

Velkým trendem jsou svatební šaty tónované do určité barvy – nejčastěji je to champagne, meruňková nebo broskvová. Nutno podotknout, že v Česku je opravdu velká spousta bledulek, kterým lehké tónování neubere nic ze slavnostnosti, ale daleko lépe zalichotí jejich pleti. Velkým oblíbencem jsou u nás meruňkové šaty Josephine s překrásnými rukávky a šaty Lola se sukní do růžova, ideální pro holky s malými prsy.


Se svolením: tvuj_honeymoon

Boho chic

Populární jsou svatby v přírodě, ve mlýně a svatby s tímto nádechem si občas žádají i velmi odlehčené šaty – střihy bývají neformálnější, jednodušší. Populární jsou třeba naše šaty Teresa s rustikální krajkou nebo Jasmine, ozdobeny peříčky, která v pohybu nevěsty dělají nádherný efekt


Se svolením: tvuj_honeymoon

Co chtějí nejčastěji české nevěsty? 
České nevěsty chtějí být princezny! A ačkoliv často přicházejí s tím, že rozhodně ne, že chtějí úplně jednoduché hladké šaty, často třeba s rukávem a bez spodničky, pravdou je, že takové šaty nakonec zvolí opravdu výjimečně. A dovolím si subjektivní poznámku – to je moc dobře! Splývavé, jednodušší šaty si můžete vzít ještě mockrát v životě – třeba jako svědkyně, družička nebo na ples. Kdy ale můžete obléknout nádherné, dokonale zpracované šaty jako z pohádky? 

Jinak musím poznamenat, že české nevěsty jsou skvělé a odvážné – často objednám šaty, u kterých si říkám, že už jsou příliš „extra“ – neobvyklé, netradiční, zdobené, sexy, barevné,… a holky mi často řeknou, že něco takového vlastně přesně chtějí, jen to třeba jinde nenašly.


Se svolením: tvuj_honeymoon

Jakých chyb se při výběru svatebních šatů vyvarovat? 
Na mém instagramu @tvuj_honeymoon jednou za čas natáčím krátká videa, která mým nevěstám pomáhají s co nejlepším výběrem svatebních šatů a tohle téma už jsem zrovna natáčela. Nicméně tady zdůrazním pár bodů zase trochu odjinud. Neukazovat ženichovi fotky. Ideálně ani nikomu jinému. Vezměte si s sebou do salonu doprovod, který vám dobře poradí, nechte si třeba poradit i od obsluhy, pokud je vám sympatická, ale fotky, která si uděláte v salonu na mobil nemají úplně vypovídající hodnotu a nedá se jim tak úplně věřit. Proto se vám může stát, že v salonu se do šatů zamilujete a někdo jiný, kdo vás v nich neuvidí reálně ale jen na fotkách, vám je potom může zkazit.


Se svolením: tvuj_honeymoon

Nedržte se zuby nehty své představy a ideálně si ji ani úplně nekonkretizujte. Nemusí vám v reálu vůbec sedět to, co si vysníte a pak můžete být zklamaná. Neobrážejte salony. Pro nás je to ztráta času a pro vás je to jenom matoucí. Jakmile se obléknete do dvacátých šatů, nebudete si pamatovat už žádné z předchozích, začnou vám připadat všechny stejné, žádné úžasné a výjimečné a výběr si zprotivíte. Paradox volby je hold silná věc a u výběru šatů to platí dvojnásob.

Radím vybrat si 1-2 salony, které se vám líbí svými modely, svou prezentací, tím, jak působí a až kdyby to náhodou nevyšlo, pátrala bych dál. Říká majitelka salonu Hana Opletal Zahradníková


Se svolením: tvuj_honeymoon

Na Vašich stránkách nabízíte služby Honeymoon Classic, De luxe, popíšete nám, o co přesně jde? 
Můj salon stojí na myšlence, že výběr svatebních šatů má být pro nevěstu i její blízké krásným zážitkem, spíš relaxací a příjemnou částí plánování svatby než další stresující položkou na „To do“ seznamu. Proto svým nevěstám nabízím jak variantu Honeymoon Classic, kde si spolu vychutnáme kávu nebo můj oblíbený zelený čaj a popovídáme si o její svatbě i o nevěstě samotné, protože čím lépe ji poznám a pochopím, tím lepší pomoc s nelehkým výběrem jí můžu poskytnout. No a pro nevěsty, které si to opravdu chtějí udělat hezké, nabízím i variantu Honeymoon De luxe – tam nám společnost dělá i láhev Prosecca, čokolády a další dobroty. Usmívá se Hanka:)


Se svolením: tvuj_honeymoon

Jak moc vás ve Vaší tvorbě zasáhla situace, která je celosvětová? 
Celosvětová pandemie samozřejmě donutila spoustu párů svatbu odkládat, ale nemůžu říct, že by odkládání bylo úplně časté. Hodně lidí už dnes svatbu chápe jako velmi silný rituál a rituály jsou pro nás nesmírně důležité, pomáhají nám odpoutat se od naší minulosti a s úsměvem přijmout budoucnost. Proto snoubenci často volí možnost, kdy sice nemohou uspořádat velkou oslavu pro spoustu známých, ale to opravdu důležité se stane - udělají pomyslný první krok do společného života. Pandemie, nepandemie.


Se svolením: tvuj_honeymoon

Navíc, ačkoliv jsem salon původně zamýšlela především jako klasickou půjčovnu, z 85 % nakonec šijeme šaty na míru – zákaznice často říkají, že máme ceny za šití jako ve srovnatelných salonech za půjčení. Naše nevěsty tedy mají alespoň o starost míň, pokud se rozhodnou svatbu odložit – šaty společně s nimi čekají a těší se na onen velký den.


Se svolením: tvuj_honeymoon

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
SVATBY ROZHOVOR SVATBA 2021M SVATEBNÍ TRENDY AKTUÁLÍ TRENDY BOHO STYL TVUJ HONEYMOON

Související články

Naomi Biden, vnučka prezidenta Joe Bidena, se vdávala v šatech od Ralpha Laurena s dlouhým závojem

Nejstarší vnučka prezidenta Bidena se v sobotu vdala za Petera Neala. Svatba proběhla na jižním trávníku Bílého domu a čítala přibližně 250 hostů. Nevěsta oblékla svatební šaty klasické americké značky, která je jí blízká.

Celý článek

Michael Kováčik: Módní návrhářství je o talentu, kontaktech a vytrvalosti

Chtěl být módním návrhářem od dětství? Jak dlouho mu trvalo, než měl svou první přehlídku a myslí si,že mají české ženy vkus? Vyzpovídali jsme módního návrháře Micheala Kováčika.

Celý článek

Lidé nevěří, že strava má obrovský dopad na jejich zdraví, říká life-style koučka Jana Míčková

Přinášíme vám rozhovor s life-style koučkou Janou Míčkovou. V něm se dozvíte nejen o návycích českého národa v oblasti zdraví a stravování, ale také tipy a triky, jak se přiblížit efektivnímu stravování a zdravému životnímu stylu.

Celý článek

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

Rádi byste zapomněli na všechny strasti života a nechali vaše tělo řádně zrelaxovat?

V tom případě byste si měli pořídit houpací vak od české značky Hojdavak a dovolit si terapii houpáním. A pozor! Myslí se i na ty nejmenší.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek

Kam do nejluxusnějšího svatebního salonu a jaká pravidla vás čekají při jeho návštěvě?

Nejluxusnější svatební salon Kleinfeld Bridal ročně oblékne na 17 000 nevěst, sídlí na Manhattanu a čeká zde na nevěsty velký luxus. Zároveň má však zkoušení šatů svá pravidla a omezený čas.

Celý článek