dnes je 27.05.2022 a svátek má Valdemar

Svěží jarní sestřihy

Přidat na Seznam.cz
Střihy vlasů pro rok 2016 už jsou dávno dané, ale každé roční období dovoluje vašemu kadeřníkovi volnost v úpravě účesu. Jaro si žádá prostřihání a světlejší tóny. 

Zkracovat, zkracovat, zkracovat. Ostatně to není pro jarní období ničím netradiční heslo. Platí pravidelně rok co rok a pro vaše vlasy uděláte tímto krokem ceněnou službu. Po zimě jsou vlasy poničené, vysušené a potřebují se odlehčit a stejně jako vy nabažit sluníčka. Proto, pokud netoužíte po radikálnější změně, nechte si zkrátit konečky alespoň o 5 centimetrů a na vlasy si párkrát dejte výživný balzám. Pak už je jen nechte cestou domů vlát ve větru a radovat se z teplého počasí... 

Majitelky dlouhých vlasů by se v případě zájmu o zajímavější úpravu vlasů měly pustit do jemných vln. Lehce natočené vlasy do nepravidelných vlnek můžete následně svázat do ležérního culíku nebo upravit do podoby, jaká je na fotce níže - splést si cop na horní části hlavy a zbytek pramenů přehodit na stranu. 

Mikáda jsou trendy už druhou sezónu a pořád chápeme proč. Jsou oduševnělá, vzdušná a vy nemáte pocit, že máte krátké vlasy, protože se spíše řadí mezi střihy pro vlasy polodlouhé. Pokud je mikádo právě i vaší úpravou vlasů, nebo o něm uvažujete, rozhodně popřemýšlejte i o prosvětlení buď konečků nebo celé délky, protože kdy jindy než na jaře si projasnit kromě šatníku a tváře i vlasy?

pinterest.com ; latest-hairstyles.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY JARO 2016 MIKÁDO VLNY DÁMSKÉ ÚČESY TRENDY ÚČESY MÓDNÍ TRENDY 2016

Související články

Kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C pro pevnou pleť, která neochabuje

Přírodní kosmetiku s CBD značky CANNOR máme v oblibě již delší čas. Kolagenový drink v podobě 100% přírodního doplňku stravy pro buněčnou výživu těla a hydrataci pokožky si zamilujete rozhodně i vy.

Celý článek

Ženy ženám: kampaň spojující inspirativní ženy

Zpěvačka Olga Lounová, návrhářka Zuzana Lešák Černá i herečka Aneta Kernová jsou součástí projektu, který poukazuje na jedinečné životní příběhy každé ženy.

Celý článek

Séra s vitamínem C dodají vaší pleti zář. Jak vybrat to pravé?

Jak může vitamín C, známý také jako nejvyhledávanější složka péče o pleť všech dob, proměnit naši pleť? Rychle a efektivně, ale jak vybrat ten správný produkt pravě pro vás? 

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

S jarem přináší značka Nobilis Tilia i aromaterapeutické novinky v BIO kvalitě

Jaro už je cítit ve vzduchu a s ním česká přírodní aromaterapeutická značka uvádí na trh tři produkty. Vyberou si dámy, děti i maminky po porodu.

Celý článek

Zjistěte se značkou Nobilis Tilia, jak aromaterapie působí při vnějším i vnitřním užití

Aromaterapie doslova znamená „léčba pomocí vůní“, ke které se využívá aromatických rostlin. Tyto léčivé rostliny se sbírají pro výrobu dokonalých éterických neboli esenciálních olejů, které působí na všechny smysly člověka.

Celý článek

Fashion must have únor: Zařaďte rychlost, bude to jízda!

Láska k sobě i svým blízkým provází únor naplno. Nezapomeňte využít nejkratší měsíc v roce k tomu, abyste se věnovali své rodině i přátelům, pečovali o sebe a dělali si radost. Nakonec fantazii se meze nekladou...

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek