dnes je 19.01.2020 a svátek má Doubravka

Svěží jarní sestřihy

Přidat na Seznam.cz
Střihy vlasů pro rok 2016 už jsou dávno dané, ale každé roční období dovoluje vašemu kadeřníkovi volnost v úpravě účesu. Jaro si žádá prostřihání a světlejší tóny. 

Zkracovat, zkracovat, zkracovat. Ostatně to není pro jarní období ničím netradiční heslo. Platí pravidelně rok co rok a pro vaše vlasy uděláte tímto krokem ceněnou službu. Po zimě jsou vlasy poničené, vysušené a potřebují se odlehčit a stejně jako vy nabažit sluníčka. Proto, pokud netoužíte po radikálnější změně, nechte si zkrátit konečky alespoň o 5 centimetrů a na vlasy si párkrát dejte výživný balzám. Pak už je jen nechte cestou domů vlát ve větru a radovat se z teplého počasí... 

Majitelky dlouhých vlasů by se v případě zájmu o zajímavější úpravu vlasů měly pustit do jemných vln. Lehce natočené vlasy do nepravidelných vlnek můžete následně svázat do ležérního culíku nebo upravit do podoby, jaká je na fotce níže - splést si cop na horní části hlavy a zbytek pramenů přehodit na stranu. 

Mikáda jsou trendy už druhou sezónu a pořád chápeme proč. Jsou oduševnělá, vzdušná a vy nemáte pocit, že máte krátké vlasy, protože se spíše řadí mezi střihy pro vlasy polodlouhé. Pokud je mikádo právě i vaší úpravou vlasů, nebo o něm uvažujete, rozhodně popřemýšlejte i o prosvětlení buď konečků nebo celé délky, protože kdy jindy než na jaře si projasnit kromě šatníku a tváře i vlasy?

pinterest.com ; latest-hairstyles.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY JARO 2016 MIKÁDO VLNY DÁMSKÉ ÚČESY TRENDY ÚČESY MÓDNÍ TRENDY 2016

Související články

Chcete pořádnou změnu? Zkuste ofinu

Stačí párkrát šmiknout a velká změna je na světě. Jedno je jisté, ofina vás nudit nebude. Díky novému střihu omládnete a zjemní se vám rysy. Dokonce existuje několik typů ofin, ale první se vrhněme na to, komu nejvíce bude ofina slušet.

Celý článek

Dopřejte svému tělu tu správnou výživu

Rok odstartoval a sním i mnohá předsevzetí o změně životního stylu. Ať už jste si nějaká předsevzala či naopak, zkuste rok 2020 začít se správnou péči o své tělo. Zaměřte se na složení a boj s vašimi nedostatky bude minulostí.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek

Když kosmetika vzniká s láskou, je to znát!

Přesně takto pojal Dr. Frank Crandall svou značku PHYSICIANS FORMULA, kterou založil v roce 1937, aby pomohl své manželce Edith překonat autoimunitní onemocnění. Dnes je tato kosmetická značka jednou z nejuznávanějších na světě.

Celý článek

Jak správně pečovat o svou pleť v různém věku

V každém věku má naše pleť odlišené požadavky a když je nebudeme dodržovat, tak se nám to brzy vymstí. Je potřeba myslet na správnou péči v každém věku. Jak o svou pleť pečujete vy?

Celý článek

Našli jsme ráj, kde je péče o sebe nanejvýš důležitá. Jmenuje se Boutique Sisley

Péče o své tělo, stejně jako o svou duši, by měly být jedním z hlavních bodů na vašem pravidelném programu. Ne vždy se poštěstí dopřát si tento luxus sama sobě, a tak je na místě, oddat se do rukou odborníků.

Celý článek

Kadeřnice celebrit Lussi Bugner: krásné vlasy v zimě nemusí být problém

Koloběh péče o vlasy vlastně nikdy nekončí. Na jaře a na podzim nám častěji padají, v létě dostávají zabrat od slunce a vody a v zimě na ně čekají nástrahy, o kterých jste možná ani netušila. Jak úspěšně udržet tempo se svými vlasy nám poradila kadeřnice celebrit Lussi Bugner.

Celý článek

Čočky jsou out, noste brýle jako stylový doplněk

Dříve byly brýle brány jako nehezká nutnost, dnes jsou spíše krásným doplňkem. Ženám zvýrazní oči, orámují obličej a člověk hned vypadá mnohdy chytřejší. I v zimě můžete nosit brýle, jak sluneční, tak klasické.

Celý článek