dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

Tabule do vašeho interiéru

Přidat na Seznam.cz
Inovujete svůj příbytek a nevíte si rady jak jej ozvláštnit a přitom využít co možná nejoriginálnějších prvků, které třeba ještě nikdo nemá? Vyzkoušejte tabule.

Jistě si každý dobře vzpomene na nelichotivý zápach linoucí se z houby na mytí školní tabule a většina z nás se této činnosti v útlém mládí nevyvarovala.

Ale proč na kouzlo černé tabule zanevřít úplně, když dokáže být i vkusným, hravým, ale hlavně funkčním doplňkem vaší domácnosti a ne jen matnou vzpomínkou na studijní léta. Ať už to může znít jakkoliv, tabule v sobě nese zvláštní moc, která přidá na kráse vašeho, už tak dokonalého příbytku. Ne všichni asi tento originální prvek náležitě ocení, přeci jen jde o vkus každého z nás, ale pokud se nebojíte experimentovat, vězte, že tento designový kousek skutečně může fungovat.


„Tabuli si navíc rychle oblíbí i vaše děti, které se tak, širokým obloukem vyhnou malování po stěnách“.

 

Zdroj: houzz, pinterest, google

Přidat na Seznam.cz
BYDLENÍ DESIGN INTERIÉR STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN TABULE

Související články

Karty Podle sebe - balíček smysluplných otázek

Žijeme v přehlcené době informací a tak často není prostor pro rozhovory ať už s dětmi či partnerem nebo s rodiči. Jednoduše nám nezbývá energie. Mladá maminka Linda Martišková vymyslela geniální karty Podle sebe, které pomohou v nastartování hlubší konverzace.

Celý článek

Jeden mladík si od nás objednává LED kolečka, která si upevňuje na paddleboard a dělá zážitkové večerní plavby po Vltavě, říká podnikatelka s dětskými světly Petra Žbánková

Světýlka pro děti přišla jako nápad z nebes, kterého se Petra Žbánková na mateřské chytila. Začít podnikat nebylo snadné. Dnes díky tomu ale dělá radost spoustě dětem i jejich rodičům s netoxickými lampičkami a světýlky.

Celý článek

Trendy v obývacím pokoji 2021/2022 podle NATUZZI EDITIONS

Interiérový design má velký vliv na psychickou pohodu a po období, kdy jsme na delší dobu uvízli ve svých domovech, si to uvědomujeme mnohem intenzivněji. Pokud nás pandemie něco naučila, je to hlubší poznání toho, že náš domov je náš hrad a oáza.

Celý článek

Oslavte sváteční chvíle s novinkami od značek Moët a Hennessy

Šampaňský dům Moët&Chandon a značka prémiového koňaku Hennessy si pro nadcházející oslavy vánočních svátků a nového roku přichystaly hned několik novinek, díky kterým budou letošní Vánoce o něco kouzelnější!

Celý článek

Apartmán Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě si nyní můžete pronajmout za 23 dolarů na noc

První díly ikonického seriálu Sex ve městě byly k vidění před 23 lety. Nyní si můžete na noc pronajmout byt Carrie Bradshaw za symbolickou cenu 23 dolarů na noc.

Celý článek

K podzimním trendům jednoznačně patří tyto klobouky a čepice

Klobouky jsou jedním z nejjednodušších způsobů, jak do šatníku na podzim dostat rozměr a barvu. I přesto, že ve většině zemí jsou tyto pokrývky hlavy součástí běžného šatníku, u nás jsou klobouky z velké části opomíjené. Sladit je však není nic extra náročného.

Celý článek

Kvalita, důraz na detail a odlišnost. To je značka Venduly Šulanové VS

Detail je vše. To je heslo, jímž se řídí oděvní značka VS, která byla před 4 lety založena módní designérkou Vendulou Šulanovou.

Celý článek

Obroučky brýlí nemusí být jen rutinní záležitostí, najděte takové, které podtrhnou váš celkový outfit

Pokud vás zajímají módní novinky, stejně tak vás jistě nadchnou stylové doplňky, mezi nimi i brýle. Podívejte se, jaké trendy vládnou v brýlových obroučkách pro podzim a zimu 2021 / 2022.

Celý článek