dnes je 16.01.2022 a svátek má Ctirad

Tělo s příběhem ve spodním prádle české značky Paon

Přidat na Seznam.cz
Tak, jak je v poslední době vykreslováno ženské tělo, bývá velice často vzdálené realitě. Spodní prádlo a modelky jdou obvykle dohromady jen v případě, že jsou tyto ženy hubené a celkově perfektní. 

foto: Aneta Benedict, Iniciativa Tělo s příběhem

Pevné břicho, krásná kulatá prsa a zadek bez jediné chybičky. Možná sen, rozhodně ne realita všech žen. Krásné postavy jako nepsaný ideál krásy můžeme vidět téměř všude, opravdové ženské postavy, které žijí běžný život, bývají skrývány. O změnu těchto ideálů a boření stereotypů jakým je prezentována krása ženského těla se snaží už více jak rok Iniciativa Tělo s příběhem, za kterou stojí Kateřina Kopicová a Lucie Paurová. S touto myšlenkou se ztotožňuje i česká značka Paon a její zakladatelky Andrea Kopalová a Togi Burmaa. Proto tyto čtyři ženy spojily své síly a rozhodly se proti těmto stereotypům bojovat. Vznikl tak projekt, ve kterém kolekce spodního prádla byla nafocena na ženách, které nechaly promluvit své tělo.

foto: Aneta Benedict

Spojení české značky Paon s iniciativou Tělo s příběhem, které probouzí v ženách sebedůvěru, přišlo velice spontánně. Protože, zatímco pro Tělo s příběhem je to nosná myšlenka, pro mladou značku Paon zase důležitou součástí poselství, které se prostřednictvím kvalitního prádla snaží ženám předávat.

„Ten příběh mě chytil za srdce. Poprvé jsem o Tělu s příběhem slyšela, když o svém projektu mluvily Kateřina a Lucka v DVTV. Mluvily upřímně o projektu, který dodává sílu a víru v krásu svého vlastního těla. Myšlenku sebepřijetí se snažíme prezentovat i v Paonu, protože podle nás není nic důležitějšího, než se vzájemně podporovat a sdílet to, jaké jsme a nebát se to veřejně ukázat. Proto jsme se s holkama domluvily a nafotily pět nádherných a inspirativních žen v našem prádle,“ říká Andrea Kopalová, spoluzakladatelka značky Paon.

foto: Aneta Benedict

Pro focení bylo vybráno pět žen, které si nesou rozdílné životní příběhy. Ať už se jedná o vážnou nemoc, která je donutila zamyslet se nad sebepřijetím, pro jiné změny v těhotenství nebo výrazná změna váhy. Fotografka, Lucie Paurová, se snažila zachytit všech pět žen v opravdové a přirozené kráse s příběhem, které si sebou nesou. Nezpevněné břicho po porodu, strie, povislá prsa nebo nadbytečná kůže po radikálním zhubnutí. Každá žena a každé tělo si zaslouží nejen úctu, ale také obdiv. A v neposlední řadě také skvěle padnoucí a kvalitní spodní prádlo.

Značka Paon ve svých kolekcích myslí na ženy všech velikostí, na pohodlnou a stylovou podprsenku, kterou u ní seženou majitelky menších, větších, pevných i povislejších prsou. Výsledkem jsou fotky, které ukazují opravdovou krásu ženského těla v kvalitním spodním prádle lokální výroby. 

Máte také na těle nějaký příběh? Podělit se o něj můžete na instagramovém profilu @telospribehem a tím dodat sebevědomí dalším ženám, aby se měly rády takové, jaké jsou.

foto: Aneta Benedict

foto: Aneta Benedict

foto: Aneta Benedict, zakladatelky Iniciativa Tělo s příběhem

Přidat na Seznam.cz
INICIATIVA TĚLO S PŘÍBĚHEM PAON SPODNÍ PRÁDLO DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO SPODNÍ PRÁDLO PAON INSPIRACE ŽIVOT ŽENY ŽENSKÁ SÍLA #TELOSPRIBEHEM

Související články

Ta pravá investice ve vašem šatníku

Investice do klasických kousků, které vydrží ve vašem šatníku po dlouhá léta se vždy vyplatí. Díky kvalitě a nadčasovosti vám budou sloužit téměř do roztrhání. O které luxusní kousky se jedná?

Celý článek

Velký návrat UGG boots a rovnou i s novou tváří kampaně

Rok 2022 bude ve znamení velkých návratů. Tím prvním jsou boty značky UGG. Tentokrát ovšem v "mini" verzi a s novou tváří kampaně. Tou nemůže být nikdo jiný než ikonická Cher.

Celý článek

Česká značka Overall Office přichází s novinkou, a sice kolekcí spodního prádla

Spodní prádlo ve dvou barevných variantách, které zaujme na první pohled. Navíc je vhodné pro každou postavu! Kolekce spodního prádla značky Overall Office vychází ze spirálových plavek, které jsou signature produktem značky.

Celý článek

23 tipů na vánoční dárky pro vaši drahou polovičku

Rok se s rokem sešel a Vánoce jsou blíž, než by se mohlo zdát. Pokud nejste ještě úplně připravení a stále řešíte, čím udělat radost své drahé polovičce, máme pro vás několik tipů na vánoční dárky, které zaručeně potěší každou ženu a samozřejmě každého muže.

Celý článek

Pletenina vládne aktuálním trendům

Z komfortních kousků se aktuálně díky designérským kolekcím stávají modely, které nejsou jen do třeskutých mrazů, ale hravě v nich zvládnete proplout celým dnem. Jak nosit objemné svetry a dlouhé pletené šaty?

Celý článek

Vánoční kampaň Victoria's Secret si nemůžete nechat ujít. Najdete v ní Bellu, Adut i Taylor

Až si prohlédnete vánoční kampaň jedné z nejoblíbenějších značek spodního prádla na světě, bude vám jasné, že hlavní roli v tomto případě hraje pléd.

Celý článek

Podzimní drobnosti, které vás budou rozmazlovat

Barevné stromy, chladnější rána a sem tam sluníčko, které umí vyvolat pocit zdánlivého tepla, to vše přichází s podzimem. A s tím i naše tipy, co by vám nemělo uniknout a čím se můžeme v tomto období nechat rozmazlovat.

Celý článek

H&M přináší novou kolekci pro mladou generaci ve spolupráci s No Fear

Nová kolekce No Fear x H&M si hraje s kombinací oversized a přiléhavých střihů a basic kousků doplněných o nápadná grafická loga a ilustrace. Co je ovšem hlavní myšlenkou vzniku této spolupráce?

Celý článek