dnes je 29.11.2022 a svátek má Zina

Tělo s příběhem ve spodním prádle české značky Paon

Přidat na Seznam.cz
Tak, jak je v poslední době vykreslováno ženské tělo, bývá velice často vzdálené realitě. Spodní prádlo a modelky jdou obvykle dohromady jen v případě, že jsou tyto ženy hubené a celkově perfektní. 

foto: Aneta Benedict, Iniciativa Tělo s příběhem

Pevné břicho, krásná kulatá prsa a zadek bez jediné chybičky. Možná sen, rozhodně ne realita všech žen. Krásné postavy jako nepsaný ideál krásy můžeme vidět téměř všude, opravdové ženské postavy, které žijí běžný život, bývají skrývány. O změnu těchto ideálů a boření stereotypů jakým je prezentována krása ženského těla se snaží už více jak rok Iniciativa Tělo s příběhem, za kterou stojí Kateřina Kopicová a Lucie Paurová. S touto myšlenkou se ztotožňuje i česká značka Paon a její zakladatelky Andrea Kopalová a Togi Burmaa. Proto tyto čtyři ženy spojily své síly a rozhodly se proti těmto stereotypům bojovat. Vznikl tak projekt, ve kterém kolekce spodního prádla byla nafocena na ženách, které nechaly promluvit své tělo.

foto: Aneta Benedict

Spojení české značky Paon s iniciativou Tělo s příběhem, které probouzí v ženách sebedůvěru, přišlo velice spontánně. Protože, zatímco pro Tělo s příběhem je to nosná myšlenka, pro mladou značku Paon zase důležitou součástí poselství, které se prostřednictvím kvalitního prádla snaží ženám předávat.

„Ten příběh mě chytil za srdce. Poprvé jsem o Tělu s příběhem slyšela, když o svém projektu mluvily Kateřina a Lucka v DVTV. Mluvily upřímně o projektu, který dodává sílu a víru v krásu svého vlastního těla. Myšlenku sebepřijetí se snažíme prezentovat i v Paonu, protože podle nás není nic důležitějšího, než se vzájemně podporovat a sdílet to, jaké jsme a nebát se to veřejně ukázat. Proto jsme se s holkama domluvily a nafotily pět nádherných a inspirativních žen v našem prádle,“ říká Andrea Kopalová, spoluzakladatelka značky Paon.

foto: Aneta Benedict

Pro focení bylo vybráno pět žen, které si nesou rozdílné životní příběhy. Ať už se jedná o vážnou nemoc, která je donutila zamyslet se nad sebepřijetím, pro jiné změny v těhotenství nebo výrazná změna váhy. Fotografka, Lucie Paurová, se snažila zachytit všech pět žen v opravdové a přirozené kráse s příběhem, které si sebou nesou. Nezpevněné břicho po porodu, strie, povislá prsa nebo nadbytečná kůže po radikálním zhubnutí. Každá žena a každé tělo si zaslouží nejen úctu, ale také obdiv. A v neposlední řadě také skvěle padnoucí a kvalitní spodní prádlo.

Značka Paon ve svých kolekcích myslí na ženy všech velikostí, na pohodlnou a stylovou podprsenku, kterou u ní seženou majitelky menších, větších, pevných i povislejších prsou. Výsledkem jsou fotky, které ukazují opravdovou krásu ženského těla v kvalitním spodním prádle lokální výroby. 

Máte také na těle nějaký příběh? Podělit se o něj můžete na instagramovém profilu @telospribehem a tím dodat sebevědomí dalším ženám, aby se měly rády takové, jaké jsou.

foto: Aneta Benedict

foto: Aneta Benedict

foto: Aneta Benedict, zakladatelky Iniciativa Tělo s příběhem

Přidat na Seznam.cz
INICIATIVA TĚLO S PŘÍBĚHEM PAON SPODNÍ PRÁDLO DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO SPODNÍ PRÁDLO PAON INSPIRACE ŽIVOT ŽENY ŽENSKÁ SÍLA #TELOSPRIBEHEM

Související články

Podzim se značkou Badura. Klasický nebo plný módních trendů?

Ať už se vaše aktuální sezóna ponese v klasickém duchu plném elegance a kvality nebo si dovolíte zaexperimentovat a pustíte do svého šatníku a botníku trochu módních trendů, modely značky Badura mají od každého něco. Tak vybírejte a kombinujte!

Celý článek

Corpus Lingerie spouští novou kolekci spodního prádla Candy Pink na podporu růžového října

Brněnská značka Corpus Lingerie s myšlenkou na podporu prevence rakoviny vytvořila kolekci Candy Pink, která svou jasně růžovou barvou odkazuje na projekt #prsakoule, který probíhá v rámci růžového října.

Celý článek

Podzimní styling nejen do kanceláře

Dlouhé korporátní chodby by rozhodně mohly být dobrým pomyslným molem, co myslíte? Tak proč si to jen představovat. Rozzařte s pomocí aktuálních trendů právě tu vaši kancelář a vneste mezi své kolegy trochu svěžího podzimního vánku.

Celý článek

Adventní kalendář: ideální dárek pro všechny milovníky kosmetiky

Prosinec je dlouhý měsíc a někdo by si určitě rád zkrátil čekání na Štědrý den adventním kalendářem. A ne jen tak ledajakým. Máme pro vás výběr těch nejlepších adventních kalendářů, které jsou přímo nabité kosmetickými bestsellery.

Celý článek

Stvořena pro ženu

Jemná krajka a smyslná výšivka nás zdobí už pár staletí. Krajky a výšivky jsou obrazy snů, fantazie a touhy.

Celý článek

7 jednoduchých tipů pro dokonalé letní líčení

V horkých letních dnech se nikomu z nás nechce používat příliš mnoho make-upu, ale pokud už se nalíčíme, chceme vypadat dobře během celého dne. Vyzkoušejte několik jednoduchých triků na letní líčení. 

Celý článek

Plavky, které lichotí. Tohle léto se budete cítit sebevědomě

Budete letos trávit dovolenou na zahradě u bazénu nebo ve vyhlášeném letovisku s písečnou pláží? Ono je to jedno. V obou případech budete potřebovat plavky, které lichotí vašemu tělu.

Celý článek

Perfektně sedící a ručně šité české prádlo Corpus Lingerie jako základ šatníku

Spodní prádlo, které nezavírá oči před ničivým kolosem módního průmyslu, a navíc se v něm každá žena bude cítit skvěle. To je Corpus Lingerie vyráběné ručně, za férových podmínek v Brněnských dílnách. Poznejte jejich příběh.

Celý článek