dnes je 30.06.2022 a svátek má Šárka

Tělo s příběhem ve spodním prádle české značky Paon

Přidat na Seznam.cz
Tak, jak je v poslední době vykreslováno ženské tělo, bývá velice často vzdálené realitě. Spodní prádlo a modelky jdou obvykle dohromady jen v případě, že jsou tyto ženy hubené a celkově perfektní. 

foto: Aneta Benedict, Iniciativa Tělo s příběhem

Pevné břicho, krásná kulatá prsa a zadek bez jediné chybičky. Možná sen, rozhodně ne realita všech žen. Krásné postavy jako nepsaný ideál krásy můžeme vidět téměř všude, opravdové ženské postavy, které žijí běžný život, bývají skrývány. O změnu těchto ideálů a boření stereotypů jakým je prezentována krása ženského těla se snaží už více jak rok Iniciativa Tělo s příběhem, za kterou stojí Kateřina Kopicová a Lucie Paurová. S touto myšlenkou se ztotožňuje i česká značka Paon a její zakladatelky Andrea Kopalová a Togi Burmaa. Proto tyto čtyři ženy spojily své síly a rozhodly se proti těmto stereotypům bojovat. Vznikl tak projekt, ve kterém kolekce spodního prádla byla nafocena na ženách, které nechaly promluvit své tělo.

foto: Aneta Benedict

Spojení české značky Paon s iniciativou Tělo s příběhem, které probouzí v ženách sebedůvěru, přišlo velice spontánně. Protože, zatímco pro Tělo s příběhem je to nosná myšlenka, pro mladou značku Paon zase důležitou součástí poselství, které se prostřednictvím kvalitního prádla snaží ženám předávat.

„Ten příběh mě chytil za srdce. Poprvé jsem o Tělu s příběhem slyšela, když o svém projektu mluvily Kateřina a Lucka v DVTV. Mluvily upřímně o projektu, který dodává sílu a víru v krásu svého vlastního těla. Myšlenku sebepřijetí se snažíme prezentovat i v Paonu, protože podle nás není nic důležitějšího, než se vzájemně podporovat a sdílet to, jaké jsme a nebát se to veřejně ukázat. Proto jsme se s holkama domluvily a nafotily pět nádherných a inspirativních žen v našem prádle,“ říká Andrea Kopalová, spoluzakladatelka značky Paon.

foto: Aneta Benedict

Pro focení bylo vybráno pět žen, které si nesou rozdílné životní příběhy. Ať už se jedná o vážnou nemoc, která je donutila zamyslet se nad sebepřijetím, pro jiné změny v těhotenství nebo výrazná změna váhy. Fotografka, Lucie Paurová, se snažila zachytit všech pět žen v opravdové a přirozené kráse s příběhem, které si sebou nesou. Nezpevněné břicho po porodu, strie, povislá prsa nebo nadbytečná kůže po radikálním zhubnutí. Každá žena a každé tělo si zaslouží nejen úctu, ale také obdiv. A v neposlední řadě také skvěle padnoucí a kvalitní spodní prádlo.

Značka Paon ve svých kolekcích myslí na ženy všech velikostí, na pohodlnou a stylovou podprsenku, kterou u ní seženou majitelky menších, větších, pevných i povislejších prsou. Výsledkem jsou fotky, které ukazují opravdovou krásu ženského těla v kvalitním spodním prádle lokální výroby. 

Máte také na těle nějaký příběh? Podělit se o něj můžete na instagramovém profilu @telospribehem a tím dodat sebevědomí dalším ženám, aby se měly rády takové, jaké jsou.

foto: Aneta Benedict

foto: Aneta Benedict

foto: Aneta Benedict, zakladatelky Iniciativa Tělo s příběhem

Přidat na Seznam.cz
INICIATIVA TĚLO S PŘÍBĚHEM PAON SPODNÍ PRÁDLO DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO SPODNÍ PRÁDLO PAON INSPIRACE ŽIVOT ŽENY ŽENSKÁ SÍLA #TELOSPRIBEHEM

Související články

Perfektně sedící a ručně šité české prádlo Corpus Lingerie jako základ šatníku

Spodní prádlo, které nezavírá oči před ničivým kolosem módního průmyslu, a navíc se v něm každá žena bude cítit skvěle. To je Corpus Lingerie vyráběné ručně, za férových podmínek v Brněnských dílnách. Poznejte jejich příběh.

Celý článek

Černé legíny nejen do posilovny

Černé legíny jsou již delší dobu módním světem vyzdvihovány. Pokud jde o jejich nošení, jako součást skutečného outfitu (ne, nemluvíme zde o cvičení jógy), buď je milujete, nebo ne. 

Celý článek

Fixační sprej: vychytávka, která udrží váš make-up na správném místě

Fixační sprej je tou největší zbraní v taštičce na make-up každého vizážisty. Zaručený způsob, jak zajistit, aby se váš zářivý make-up v létě do oběda neroztekl, ale naopak zůstal na svém místě

Celý článek

Sexy, pohodlné i eco-friendly. Tohle prádlo vzniká pod rukama českých značek

Možnosti spodního prádlo v posledních letech v České republice příjemně vzkvétají. Vysoký komfort, krásný design i zodpovědnost v rámci procesu výroby je tím, na co jsme se dnes zaměřili.

Celý článek

Bílá košile: základ šatníku, ale kde koupit tu pravou?

Bez námahy šik - tohle rozhodně zvládnete jen s jediným kouskem ve vašem šatníku, a to bez ohledu na to, jaký máte rozpočet nebo smysl pro styl. Řeč je o bílé košili. 

Celý článek

Kalhotová královná: trendy střihy letošního roku

Rána bývají stále ještě chladná, takže se na sukni nebo šaty možná ani necítíte. Zlatá střední cesta - kalhoty! A my vám ukážeme ty, které jsou letos opravdu trendy.

Celý článek

Čistící kosmetika nejen pro dívky aneb jak začít správně čistit pleť

Jen čistá pleť je tím správným směrem k pleti krásné. Tedy alfa a omega v péči o pleť by mělo být čištění, a to bez rozdílu věku. Čím dříve, tím lépe!

Celý článek

Únor je měsícem lásky: Jen můj Valentýn!

Nejdůležitější je, jak lásku vnímáte vy. Jak ji dokážete vyjádřit sami sobě. Jak ji dokážete dávat a také přijímat. Únor je měsícem lásky, zamilujte se do sebe!

Celý článek