dnes je 09.08.2022 a svátek má Roman

Tereza Sabáčková zve v únoru na módní přehlídku v Žofíně

Přidat na Seznam.cz
Udělejte si místo v diáři, 20. února 2018 česká návrhářka Tereza Sabáčková odprezentuje svou novou kolekci v pražském Žofíně.

Přijďte obdivovat nádhernou tvorbu návrhářky Terezy Sabáčkové do exkluzivních prostor neorenezančního paláce Žofín. Připravovaná módní přehlídka nese název Všechny tváře vody. A jakmile se jeden z přírodních živlů stane hlavní inspirací módní tvorby, můžete si být skoro jistí, že podívaná bude stát zato. Tereza Sabáčková představí svou novou kolekci už v úterý 20. února ve dvacet hodin. Jako je již zvykem, i tentokrát večer zpříjemní několik hudebních hostů včetně Václava Noid Bárty, Kamily Nývltové nebo Inflagranti. Na mole se kromě známých modelkovských tváří Gabriely Dvořákové nebo Taťány Makarenko ukáže i Miss 2016 Andrea Bezděková, Miss 2015 Nikol Švantnerová a herečky Veronika Arichteva a Nela Boudová. Večerem provedou moderátorky Eva Čížkovská s Adélou Jelinkovou. 

Lístky jsou v předprodeji přes server Ticketportal. A pokud se rozhodnete, že si to nemůžete nechat ujít, nezapomeňte také na správné oblečení. Doporučený dress code je Creative Black Tie.

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ZE SPOLEČNOSTI TEREZA SABÁČKOVÁ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA ŽOFÍN ANDREA BEZDĚKOVÁ VERONIKA ARICHTEVA ÚNOR 2018 AKTUÁLNĚ ZE SVĚTA MÓDY

Související články

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Lidé mají k našemu pivu vztah, jsou to naši patrioti, usmívá se hlavní sládková pivovaru Zubr Nataša Rousková

Přinášíme vám exkluzivní letní rozhovor s "první dámou" pivovaru ZUBR. Nataša Rousková z pivovaru Zubr nám vyprávěla nejen o své práci, ale také o rodinném životě a o vztahu Čechů k pivovarnictví jako k národnímu pokladu. Na zdraví!

Celý článek
Festival Karlovy Vary

MOËT & CHANDON PŘIPÍJEL NA PROJEKT PATRON DĚTÍ V KARLOVÝCH VARECH

Známé osobnosti Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si letos připily s šampaňským Moët & Chandon na projekt Patron dětí. Při této příležitosti si mohly osobnosti festivalu užít zároveň koncert Emmy Smetany a Jordana Haje.

Celý článek

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek