dnes je 08.03.2021 a svátek má Gabriela

Testovali jsme dlouhotrvající rtěnky Lush - jak obstály?

Přidat na Seznam.cz
Redaktorky Móda.cz se rozhodly vyzkoušet dlouhotrvající rtěnky od Lush. Každá z nás si vybrala jiný odstín, některá se do toho svého zamilovala, a některá ne. 

Péťa (šéfredaktorka)

"Já jsem si na testování vybrala odstín vášeň. Jako vášeň mi to ale rozhodně nepřijde, ale co... jak jsem zjistila, není to barva na každý den a červená je červená. A pokud nechci vášnivou tolik intenzivní, na rty dám jen malou vrstvu a rozetřu prstem na požadovaný světlejší odstín. Bohužel to nejde aplikátorem, protože ten je natolik od barvy, že se to jím nedaří. Musím říct, že mi tato aplikace drží velmi dobře, až jsem překvapená... Zamilovala jsem si ještě jednu konturovací tužku... ale tu prozradím až příště. Nechte se překvapit.... Pusu."

 

Verča

"Můj odstín žvýkačkové růžové bohužel nedopadl. Potrpím si na perfektně upravené rty a bez rtěnky neopouštím domov. Perfektní barvu ani výdrž mi ovšem rtěnka Oslnivost dát nedokázala. Na rtech vydrží neměně jen do prvního jídla a pití a rty i trochu vysušuje. Ještě ji zkusím místo tvářenky, třeba najde uplatnění alespoň tam..."

Janča

"Ačkoliv nejsem rtěnková královna, jsou okamžiky, kdy bez ní být prostě nemohu. Potřebuji ale praktickou rtěnku, která vydrží, i když žena jen nestojí v pozoru a usmívá se. Lush moje požadavky splnil a přinesl tak kombinaci přírodnější rtěnky, která opravdu vydrží!"

 

Přidat na Seznam.cz
RADY REDAKCE KRÁSA RTĚNKY LUSH DLOUHOTRVAJÍCÍ RTĚNKY TESTOVÁNÍ TEST

Související články

Nákupní tip: příroda, bylinky i hojivé účinky v podobě přírodní kosmetiky

Jak už jsme avizovali na začátku února, sebeláska i láskám k druhým provází měsíc únor od začátku do konce. Nadělte si trošku radosti díky přírodní kosmetice.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek

Těšíte se až vyrazíte po Česku? Podívejte se na příběhy o místech s mezinárodními ambicemi

Nejspíš už se nemůžete dočkat, až někam vycestujete, a ne nutně hned za hranice. I v Česku máme spoustu nádherných míst. Tento Start-up vám ukáže, kde se vám bude líbit.

Celý článek

10 účesů, které zvládnete i doma

Možná už vás nebaví každé ráno zamotat vlasy do drdolu nebo jen vyčesat culík. Dali jsme dohromady deset jednoduchých účesů, které zvládnete během chvíle i doma.

Celý článek

Jak upravit ofinu doma

S ofinou to není lehké, ale co si budeme povídat, ten efekt stojí zato. Jednoduchá úprava ofiny ve vaší koupelně s výsledkem jako z kadeřnictví. Pojďte to zkusit s námi. 

Celý článek

Máte rádi dobrou kávu a chcete si ji vychutnat v pohodlí domova? Vyzkoušejte kapsle STARBUCKS

Každý milovník kávy ví, že STARBUCKS je na vrcholu kvalitních horkých nápojů. A co teprve STARBUCKS by NESPRESSO®, kávové kapsle, za kterými nemusíte nikam chodit a vychutnáte si je v pohodlí svého domova. Pojďte se s nimi pořádně seznámit.

Celý článek

Nízké, vysoké nebo po kolena: jaké zimní boty se lichotí postavě s křivkami?

Různé typy postav vyžadují různé styly a typy outfitů. A ne jinak tomu je u bot. V tomto článku se podíváme na zimní obuv, která sedne dámám s křivkami a poradíme, jaké outfity si letos pořídit do zimního šatníku.

Celý článek

Valentýn: inspirujte se originálními tipy na dárky pro své milované

Po roce přichází opět svátek všech zamilovaných den svatého Valentýna. A jako každý rok, i letos jsme pro vás připravili tipy, kterými zajisté potěšíte svou drahou polovičku. Nechte se pro své vyznání lásky inspirovat těmito valentýnskými novinkami.

Celý článek