dnes je 05.08.2021 a svátek má Kristián

Tiffany představilo novou kolekci zásnubních prstenů pro muže

Přidat na Seznam.cz
Poprvé ve své 184leté historii představuje Tiffany & Co unikátní kolekci zásnubních prstenů pro muže. Nový sociální trend totiž velí - o ruku mohou být požádáni i muži.

Zdroj: se svolením  © T&CO. 2021

Zásnubní prsteny pro ženy od Tiffanyho jsou v USA i v Evropě zlatou šperkařskou tradicí. Na své si ale dnes v globalizovaném světě přijdou i pánové. Tiffany pro ně přichystalo unikátní kolekci zásnubních prstenů pro muže. Tento měsíc jste si prsten mohli koupit pouze v New Yorku v hlavní budově Tiffany. Společnost však plánuje distribuci v rámci svých poboček prakticky ve všech zemích.

Kolekce nese název zakladatele společnosti - Charles Tiffany. Co se týče materiálu, designéři identifikovali oblíbený pánský materiál - titan a platinu. I design je uzpůsobený vkusu pánské populace. Hrany jsou jemně zbroušené a uprostřed každého prstenu kraluje velký diamant. Každý z prstenů je uzpůsoben k tomu, aby v sobě nesl buď broušený briliant nebo ostrý pětikarátový diamant. K diamantu samozřejmě každý kupec dostane slavný Tiffanyho diamantový certifikát o původu vzácného kamene.

Zdroj: se svolením © T&CO. 2021

Samozřejmě nabídka sílí s rostoucí poptávkou. Stejnopohlavní manželství prošlo ve světě velkou transformací. A přizpůsobují se jí i další klenotnické společnosti. V posledním roce se na trhu objevily například genderově neutrální kolekce šperků. Prsteny pro muže navíc propagují i celebrity například Ed Sheeran, Cherry Seaborn nebo Michael Bublé. Ve světě se kromě LGBT komunity propaguje část celebrit i nový vztahový trend. V rámci genderové emancipace je totiž moderní záležitostí, když o ruku požádá žena muže. Tento sociální trend jasně říká, že o ruku se žádá bez ohledu na pohlaví.

Přidat na Seznam.cz
PÁNSKÁ MÓDA ŠPERKY ŠPERKY PRO MUŽE ZÁSNUBNÍ PRSTENY TIFFANY & CO.

Související články

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Nová kolekce Cartier byla představená u italského jezera Como

Francouzský módní dům Cartier, zaměřený na vysoké šperkařství, uvítal svoji novou kolekci Sixième Sens par Cartier na konci června. Kolekce vysokého šperkařství spatřila světlo světa u břehu proslulého italského jezera Como, které je považováno za jedno z nejúchvatnějších alpských jezer. 

Celý článek

Jaké doplňky a šperky si vybrat pro dokonalý letní vzhled?

Jste milovnice všech krásných šperků a doplňků? Pak je tento článek přímo pro vás. Jaké jsou letní trendy a s čím určitě nešlápnete vedle? To vše vám prozradí magazín Móda.

Celý článek

Šetřete vodu v námořnickém tričku Vodáci od Bohempia

Česká značka Bohempia přichází s novou limitovanou kolekcí triček s názvem Vodáci, která vznikla proto, abychom se zamysleli nad spotřebou vody v našich domácnostech, ale především v našich šatnících.

Celý článek

Jak vytvořit šatník hodný skutečné sneakerhead? Poznejte SneakerStudio!

Pokud patříš k fanouškům streetstyle’u a sníš o skříni plné vysoce kvalitních produktů v městské estetice, musíš navštívit obchod SneakerStudio! Je to dokonalá volba pro každého milovníka pouliční estetiky.

Celý článek

Letní kolekce módního domu Fendi je na vlně pozitivní energie

Letní, z velké částí plážová kolekce Vertigo italského módního domu Fendi vznikla ve spolupráci s newyorskou vizuální umělkyní Sarah Coleman.

Celý článek

Kolekce RE.GEN značky PUMA je vyrobená z recyklovaných materiálů a textilního odpadu

Dát druhý život textilu, který je pro většinu už nepoužitelný, je úžasným způsobem, jak regenerovat nepotřebný odpadní materiál. Kolekce je inspirovaná myšlenkou znovuvyužití něčeho, co již zaniklo.

Celý článek

Bella Hadid a Cindy Bruna v popředí PRIDE kolekce Michael Kors 2021

Červen je měsícem, kdy návrháři i osobnosti celého světa podporují Hnutí za svobodu homosexuálů, tzv. LGBTIQ komunitu. Michael Kors k této příležitosti připravil velmi rozmanitou kolekci.

Celý článek