dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

TIP NA LUXUSNÍ VÁNOČNÍ DÁREK: PÉČE OD PETRY MĚCHUROVÉ V JEJÍM SALONU

Přidat na Seznam.cz
Tip na vánoční dárek: Prvotřídní péče pod taktovkou nejúspěšnější české kadeřnice – Dárkové poukazy do Salonu Petra Měchurová. Nechtě si nadělit nebo nadělte pečující zážitek.
Dárkový poukaz Petra Měchurová

Nadělujte zážitky

Účes podtrhující osobnost, individuální přístup, precizní práce zkušených profesionálů, hýčkání prémiovými kadeřnickými produkty. Pokud nadělíte vašim blízkým nebo sobě tento nevšední zážitek, po kterém jistě nejedna žena či muž touží, jistě neuděláte chybu. Říkáte si, že dárkové poukazy jsou neosobní, ale právě zde je pravdou pravý opak. V salonu Petry Měchurové vás čeká zážitek velice osobní a navíc nadmíru příjemný.


Zdroj: se svolením Petry Měchurové

 

Co můžete mít

Dárkový poukaz do vyhlášeného Salonu Petra Měchurová si obdarovaná či obdarovaný může sám vybrat, které ze služeb si dopřeje. Některé z možností jsou například: vlasové poradenství a pak stříhání, barvení, preparaci či narovnávání vlasů. Anebo některý z rituálů salonu, kombinujících hloubkovou péči a masáže. Na výběr je rituál pro bohatost a pevnost vlasů, rituál pro nepoddajné vlasy, rituál znovuzrození vlasových konečků, rituál pro maximální efekt barvy a její fixaci a další.


Zdroj: se svolením Petry Měchurové

Dárkové poukazy na služby a produkty v hodnotě od 1 000 do 5 000 Kč můžete kdykoliv on-line zakoupit v e-shopu na https://petramechurova.cz/cms/shop/voucher/?page=1

 

Přidat na Seznam.cz
VLASY PÉČE O VLASY VÁNOCE 2022 PETRA MĚCHUROVÁ

Související články

Jitka Klett Couture

JITKA KLETT NABÍZÍ JEDINEČNÝ ZÁŽITEK PRO VŠECHNY MILOVNÍKY MÓDY

Velice oblíbená návrhářka z domácí scény Jitka Klett při příležitosti stěhování jejího módního salonu nabízí jedinečnou možnost nevšedního zážitku pro všechny milovníky módy a její tvorby.

Celý článek
Vánoční kolekce Swarovski

VSTUPTE SE SWAROVSKI DO SVĚTA VÁNOČNÍCH ZÁZRAKŮ

Letos na Vánoce Swarovski otevírá dveře do světa zázraků s představuje novou kolekci plnou jedinečných dárků a dokonalých svátečních doplňků, které okouzlí, inspirují a podněcují nové tradice. 

Celý článek
Salon Petra Měchurová

TIPY ZE SALONU PETRY MĚCHUROVÉ: JAK SE STARAT O SVÉ VLASY V ZIMĚ? NEZAPOMEŇTE NA ČEPICI!

Venkovní teploty klesají, kalendář avizuje blížící se začátek zimy, takže je nejvyšší čas vytáhnout z hloubi šatníků huňaté svetry, teplé bundy, rukavice, šály… a čepice.

Celý článek
Bulgari Vánoce

OSLAVTE LETOŠNÍ VÁNOCE S LUXUSNÍMI ŠPERKY BULGARI

Letos na Vánoce představuje klenotnický dům Bulgari kampaň I Believe in Wonder, která nás nabádá, abychom uvěřili na zázraky. Otevřete své srdce i mysl zázrakům a užijte si svátky v novém světle.

Celý článek

Staňte se nejúspěšnějším Ježíškem letošních Vánoc!

Vánoce se neodkladně blíží a s nimi i každoroční rozhodování, co komu pod stromeček. Letos pro vás máme řešení v podobě produktů značky WMF, které potěší jak babičky, rodiče, tak i přátele a známé.

Celý článek

Nákupní tip: Stylový vánoční design od české značky ELKA LOUNGE

Pokud jste v srdci minimalista, ale zároveň fanoušek nejkrásnějších svátků v roce, vánoční design české značky ELKA LOUNGE vás nadchne.

Celý článek

Adventní kalendář: ideální dárek pro všechny milovníky kosmetiky

Prosinec je dlouhý měsíc a někdo by si určitě rád zkrátil čekání na Štědrý den adventním kalendářem. A ne jen tak ledajakým. Máme pro vás výběr těch nejlepších adventních kalendářů, které jsou přímo nabité kosmetickými bestsellery.

Celý článek
Salon Petra Měchurová

Salon Petra Měchurová představuje novou vlasovou kolekci

Salon Petra Měchurová představuje novou vlasovou kolekci Generation of Love. Jedná se o kolekci láskyplných střihů a sladění osobností napříč generacemi.

Celý článek