dnes je 16.01.2022 a svátek má Ctirad

Tipy na novoroční diáře aneb začněme rok organizovaně

Přidat na Seznam.cz
Nový rok je tu a volá také po novém diáři. Ještě jste si žádný nepořídili? Máme pro vás několik zajímavých tipů.

S novým rokem přichází spoustu předsevzetí, k tomu u většiny z nás patří i větší organizovanost a pořádek ve věcech. Jak jinak se tomuto cíli přiblížit než s novým diářem? Mnoho lidí přešlo na mobilní kalendáře a své myšlenky si uchovává právě tam. My jsme však zastánci papírové klasiky. Rádi si listujeme v papírech, chceme mít vše na jednom listu a občas máme potřebu napsat si nějaké poznámky a něco si načmárat a načrtnout. Vybrali jsme favority, kteří toto všechno splňují.

Kousek z českých rukou je diář Doller, který je k dostání nejen v černé ale nově i v růžové barvě. Vedle mapy světa, kam si můžete zaznamenávat navštívená místa, zde naleznete i stránku, kde se vidíte za pět let. Holky z A cup of style ani letos neotálely a připravily skvělý motivační diář. Je velmi hravě zpracovaný a vedle klasického kalendáře tam najdete i stránky, kam si můžete zaznamenávat splněné a nesplněné cíle. Dalším tipem jsou kalendáře značky Kikki.K, které lze pořídit buď ve vázané podobě pro psané poznámky nebo jako deskový kalendář, pro zakládání papírů, vizitek a dalších drobností. Každý si opravdu přijde na své. Pokud jste fanoušci jógy, máme i pro vás jeden tip. Jóga diář! Jednoduchý, s originálními ilustracemi, vyroben v České republice.

pinterest.com ; archiv e-shopů 

Přidat na Seznam.cz
RADY REDAKCE DIÁŘ DIÁŘ 2018

Související články

Mají novoroční předsevzetí smysl, nebo nás čeká neúspěch

Rok se s rokem sešel a opět tu máme první lednové dny, kdy většina lidí plánuje a sní o novém roce. Buď patříte do skupiny plánovačů nebo skeptiků. Mají novoroční předsevzetí vůbec smysl?

Celý článek

Užijte si poslední den v roce s našimi tipy na domácí silvestrovské pohoštění

Silvestr si obvykle spojujeme s dobrým jídlem a pitím. Pokud jej trávíte doma, záleží kolik času, energie a peněz chcete do silvestrovského pohoštění investovat. Možností je mnoho. Možná se rozhodnete pro jedno či více vepřových kolen, tisíc minijednohubek nebo neotřelé variace tradičních chlebíčků.

Celý článek

Mýty o vánočních tradicích: Kde se vzaly naše typické české Vánoce?

Blíží se nejkrásnější svátky v roce a všechny ulice září ozdobami a voní dobrou náladou. Zároveň si ovšem nejde nevšimnout, že se zejména v posledních letech míchají dohromady různé tradice, některé zvyky se zapomínají, a zároveň je nahrazují ty nové.

Celý článek

Outfity na firemní vánoční večírek v kanceláři i online 2021

Žijeme v podivné době. Ale Vánoce a vánoční večírky si vzít nenecháme! Své k tomu řekne i móda. Věděli jste, že můžete mít styl i za dodržování karantény či vládních nařízení? Poradíme jak.

Celý článek

Neumíte si Vánoce bez knížek představit? My také ne, proto přinášíme aktuální knižní novinky

KNIHOMÁNIE je každoročně vrcholem knižní sezóny. Jejím hlavním cílem je nabídnout čtenářům to nejlepší, co přináší podzimní knižní trh, a také podpořit knihkupce v kamenných prodejnách.

Celý článek

FASHION MUST HAVE: PROSINEC V OBJETÍ VŮNÍ

Cinkání zvonečků, vůně cukroví a koledy provází prosinec stejně jako láskyplný čas k sobě a svým nejbližším. Udělejte svůj prosinec výjimečným.

Celý článek

Advent 2021 s kreativními adventními kalendáři Vánoce počkají na vás

Jak poznáte, že se Vánoce opravdu blíží? Trh je na chvíli zahlcen nabídkou adventních kalendářů nejrůznějších druhů. S námi vyberete ten pravý pro vás.

Celý článek

Sedm tipů, jak bojovat se zamlžováním brýlí při nošení respirátoru 

Nosíte brýle a zároveň se chráníte respirátorem? Pak nejspíš řešíte i problém se zamlžování brýlí. Jak nepříjemnou situaci zvládnout radí optometristka Kristýna Štěbetáková.

Celý článek