dnes je 26.02.2020 a svátek má Dorota

Tom Ford přesunul svou přehlídku z New Yorku do Los Angeles

Přidat na Seznam.cz
Batika, roztrhané džíny, zvířecí vzory, sametové kostýmky. Zní vám to jako peklo? Podívejte se s námi na novou kolekci Toma Forda a zamilujete se i do těchto nedoceněných a nešťastně využívaných kreací.

Tom Ford je renesanční člověk, který je nejenom renomovaným návrhářem, ale velice uznávaným filmovým režisérem a poměrně čerstvě také předsedou CFDA (Council of Fashion Designer of America). I proto si může dovolit uvést svou přehlídku místo na New York Fashion Week v jiném městě a málokdo proti tomu protestuje.

Los Angeles bylo v pátek, dva dny před nejdůležitější nocí této Mekky filmového průmyslu, předáváním Oscarů, plné celebrit. Možná i proto se Tom Ford rozhodl přemístit svou kolekci podzim/zima do tohoto města plného glamouru a šampaňského, kvůli vyšší publicitě a pozornosti. V jeho prvních řadách seděly Miley Cyrus, Renée Zellweger nebo na příklad Jennifer Lopez.

Z modelek nechyběly ty nejslavnější a nejdražší, Bella a Gigi Hadid nebo Kendal Jenner. Všechny modelky byly nalíčeny velice přirozeně, kouřové stíny ze zářivých barev, jako jsou zlatá nebo rumělková, by se mohly velice brzo stát hitem. Jeho modely, které by se daly běžně nosit na ulicích, jsou v zásadě zařaditelné do Fordova rukopisu. Kombinování více materiálů, hlavně těch, co se objevují v šatníku každého z nás.

Teplákovina, džíny, pastelové barvy na mužích, naopak dominantní černá u dámských outfitů doplněných výraznými náušnicemi. Tom Ford pokračuje ve svém stylu s lehkostí a městskou grácií. Jeho večerní róby určené na červený koberec počítají s dokonalými postavami modelek, jsou rafinované a něžné zároveň. Posuďte sami v naší fotogalerii!

 

 

foto: Vogue.com

Přidat na Seznam.cz
#moda ZAHRANIČNÍ TVORBA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI NYFW 2020 TOM FORD LOS ANGELES

Související články

Versace Fall 2020: Donatella Versace nechce jít s davem

Donatella Versace se nenechala strhnout všudypřítomnými trendy a ve své podzimní kolekci ready-to-wear 2020 jede v zaběhnutých kolejích, na které jsou milovníci značky zvyklí. Přesto si připravila pár překvapení.

Celý článek

Česká návrhářka Hana Zelenková: Muži se naučili řešit svůj zevnějšek a není jim jedno, co si obléknou

Módnímu návrhářství se věnuje prakticky od svých dětských snů a představ až po současnost. Nyní jí nejvíce baví módní besedy, hra s materiály i ženy a muži, kteří se nebojí být něčím originální. Jaké plány má česká návrhářka Hana Zelenková pro letošní rok?

 

Celý článek
Nová kolekce Max Mara

Max Mara Fall 2020: romantická plavba za dobrodružstvím

Na milánském týdnu módy představil návrhář a kreativní ředitel značky Max Mara Ian Griffith novou podzimní kolekci 2020 v námořnickém stylu. Držte si klobouky, vyplouváme napříč dobrodružstvím z Maroka až na sever Ruska.

Celý článek

Přehlídka Erdem byla inspirovaná módními fotografiemi od Cecila Beatona

Značka Erdem je známá svými květinovými nášivkami, tentokrát ale zašel módní ředitel Erdem Moralıoğlu ještě dál. Nechal se inspirovat snímky od anglického módního fotografa Cecila Beatona, který tvořil ve 20. století.

Celý článek

MFW: JIL SANDER OSLAVUJE ŽENSKOST

Milánský týden módy je v plném proudu a další kolekci, která zde byla k vidění, budou milovat všechny ženy. Řeč je o módní přehlídce Jil Sander.

Celý článek

JW Anderson na londýnském fashion weeku

V rámci London Fashion week se předvedla jedna ze stálic britského luxusního odívání, značka JW Anderson. Kolekce podzim/zima 2020 je naprosto úchvatná a moderní, pojďme se podívat na modely, které londýnské smetánce předváděla třeba i světoznámá modelka Kaia Gerber.

Celý článek

Záplava energie v nové kolekci Cynthie Rowley

Když do minimalistického prostředí přivezete barvy, rozmanité materiály a hravé potisky, nemůže takový nápad zůstat bez odezvy, potlesku a spokojených úsměvů.

Celý článek

New York fashion week a jeho street style

Jeden z nejvýznamnějších módních svátků, módní týden odehrávající se v New Yorku, je za námi. Inspiraci nemusíme hledat vždy jen na molech, ale i na návštěvnících této významné události. Pojďme se podívat na to, jak vypadaly v tomto čase ulice, kde se konaly nejlepší přehlídky světa.

Celý článek