dnes je 05.04.2020 a svátek má Miroslava

Tom Ford přesunul svou přehlídku z New Yorku do Los Angeles

Přidat na Seznam.cz
Batika, roztrhané džíny, zvířecí vzory, sametové kostýmky. Zní vám to jako peklo? Podívejte se s námi na novou kolekci Toma Forda a zamilujete se i do těchto nedoceněných a nešťastně využívaných kreací.

Tom Ford je renesanční člověk, který je nejenom renomovaným návrhářem, ale velice uznávaným filmovým režisérem a poměrně čerstvě také předsedou CFDA (Council of Fashion Designer of America). I proto si může dovolit uvést svou přehlídku místo na New York Fashion Week v jiném městě a málokdo proti tomu protestuje.

Los Angeles bylo v pátek, dva dny před nejdůležitější nocí této Mekky filmového průmyslu, předáváním Oscarů, plné celebrit. Možná i proto se Tom Ford rozhodl přemístit svou kolekci podzim/zima do tohoto města plného glamouru a šampaňského, kvůli vyšší publicitě a pozornosti. V jeho prvních řadách seděly Miley Cyrus, Renée Zellweger nebo na příklad Jennifer Lopez.

Z modelek nechyběly ty nejslavnější a nejdražší, Bella a Gigi Hadid nebo Kendal Jenner. Všechny modelky byly nalíčeny velice přirozeně, kouřové stíny ze zářivých barev, jako jsou zlatá nebo rumělková, by se mohly velice brzo stát hitem. Jeho modely, které by se daly běžně nosit na ulicích, jsou v zásadě zařaditelné do Fordova rukopisu. Kombinování více materiálů, hlavně těch, co se objevují v šatníku každého z nás.

Teplákovina, džíny, pastelové barvy na mužích, naopak dominantní černá u dámských outfitů doplněných výraznými náušnicemi. Tom Ford pokračuje ve svém stylu s lehkostí a městskou grácií. Jeho večerní róby určené na červený koberec počítají s dokonalými postavami modelek, jsou rafinované a něžné zároveň. Posuďte sami v naší fotogalerii!

 

 

foto: Vogue.com

Přidat na Seznam.cz
#moda ZAHRANIČNÍ TVORBA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI NYFW 2020 TOM FORD LOS ANGELES

Související články

Kožené rukavice nebo kápě aneb největší podzimní trendy z přehlídkových mol

Je sice teprve jaro, ale návrháři před nedávnem představili své kolekce na podzim a zimu 2020/2021. Je tedy načase zrekapitulovat si, jaké módní trendy designéři nastolili. 

Celý článek

Nová kampaň na kolekci brýlí Gucci byla zasazena do osmdesátých let

Kreativní ředitel Alessandro Michele se opět nebál odvázat. Celá kampaň značky Gucci je zasazena do losangeleské prodejny desek Amoeba Music Hollywood, která svým interiérem i exteriérem připomíná skutečné osmdesátky. 

Celý článek

Designérka šije korzety z historických gobelínů

Designérka Kirstin Mallison se rozhodla chytit celosvětového návratu retro korzetů do módy. Její design je speciální v tom, že k němu využívá inspiraci z opravdu dávné historie. Pro někoho trochu moc, pro někoho úžasný originál, a co na historické korzety řeknete vy?

Celý článek

Objevte v sobě zvíře s jarní a letní kolekcí Burberry

Burberry jarní a letní kolekce 2020 doprovází velká marketingová kampaň ve spolupráci s největším módním magazínem Vogue. Průvodcem celé kolekce i této kampaně jsou zvířata a to, jak být animálně trendy. 

Celý článek

Pozitivní spirálu roztáčí Nespresso

Již po páté míří značka Nespresso na Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, kde vyhlásí nejlepší snímky z českého národního kola soutěže vertikálních filmů Nespresso Talents 2020.

Celý článek

Roušky jako byznys aneb zbláznili jste se?

Že je dnešní situace nelehká, o tom není pochyb. V množství informací ohledně COVID-19 nám nezbývá než důvěřovat vládě a odborníkům. Hlavně bychom se měli pokusit neztěžovat situaci profesionálům, kteří jsou tomuto virovému onemocnění vystaveni nejvíce a jsou na ně kladeny největší nároky, tedy lékařům, zdravotníkům a vědcům.

Celý článek

Na Fashion Stars Night se představily čtyři české návrhářky společně s britskou posilou

Již patnáctý ročník jedinečné módní události v Praze je za námi a s ním i spoustu autentických modelů a půvabných přehlídek z rukou vybraných módních návrhářek. Navíc se zde poprvé předávala cena Czech Fashion Award, kterou získala Tatiana Kovaříková.

Celý článek

Kosmetické novinky a nezbytnosti na jaro

Kosmetické novinky a nezbytnosti, které potřebujete vyzkoušet, než to opravdové jaro dorazí. Jen ať jsme připravené!

Celý článek