dnes je 05.08.2021 a svátek má Kristián

Toni Garrn tváří nové kampaně značky BOSS

Přidat na Seznam.cz
Značka BOSS odhalila nové optické i sluneční brýle pro moderní ženu. Tváří kampaně se stala německá modelka a herečka, která je aktuálně těhotná.

foto: se svolením značky BOSS

Německá modelka Toni Garrn vyfocená na šedém pozadí pózuje v elegantním sáčku i kabátu a představuje nové brýle oblíbené značky. Neutrální tóny podtrhnou kulaté obroučky stejně jako velké hranaté siluety brýlí. Toni Garrn je kouzelná na každém snímku i díky velmi decentnímu líčení.

„Výjimečné tvary a krásné detaily najdete v letošní kolekci #BOSSeyewear v podání modelky a herečky Toni Garrn,“ uvádí oficiální tisková zpráva.

Hlavní aktérka je v současné době těhotná. Čeká prvního potomka se svým manželem Alexem Pettyferem. Toni radostnou zprávu zveřejnila prostřednictvím svého účtu na instagramu slovy: „Toto tajemství střežím… přesně 6 měsíců. KONEČNĚ s vámi mohu sdílet své největší novinky.“

foto: se svolením značky BOSS

foto: se svolením značky BOSS

foto: se svolením značky BOSS

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY DESIGN BOSS TONI GARRN BRÝLE DIOPTRICKÉ BRÝLE SLUNEČNÍ BRÝLE

Související články

FASHION MUST HAVE: Srpen se symbolem dovolené

Slunce, lehký vánek, dotek moře, pláže, ale také lehké večerní ochlazení, nebo koktail na konci dovolené. Milujeme tyhle okamžiky a užíváme si je naplno. A vy byste měli také.

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Nová kolekce Cartier byla představená u italského jezera Como

Francouzský módní dům Cartier, zaměřený na vysoké šperkařství, uvítal svoji novou kolekci Sixième Sens par Cartier na konci června. Kolekce vysokého šperkařství spatřila světlo světa u břehu proslulého italského jezera Como, které je považováno za jedno z nejúchvatnějších alpských jezer. 

Celý článek

Jaké doplňky a šperky si vybrat pro dokonalý letní vzhled?

Jste milovnice všech krásných šperků a doplňků? Pak je tento článek přímo pro vás. Jaké jsou letní trendy a s čím určitě nešlápnete vedle? To vše vám prozradí magazín Móda.

Celý článek

Řekněte to hrnkem. Kolekce Statement vás pobaví každý den

Sada hrnků s názvem Statement od německé porcelánky Villeroy & Boch přistupuje k životu s nadhledem a hravostí.

Celý článek

Obnovit učňovský obor rukavičkářství je jedním z hlavních cílů majitelky české značky Bohemia Gloves

Rukavičkářské řemeslo má v Česku obrovskou tradici a sahá až do středověku. V Dobříši u Prahy se začalo vyrábět v polovině devatenáctého století a tradiční produkce rukavic trvá dodnes.

Celý článek

Pozvěte léto do svého šatníku s barevnými doplňky

Dost bylo šedi v ulicích! Vytáhněte své oblíbené barevné kousky a začněte se chlubit veselými doplňky. Konečně se totiž blíží léto, které k zábavné módě přímo vybízí.

Celý článek

Perlové týdny Halada jsou zpět a s nimi stovky překrásných perlových šperků

Největší a nejkrásnější přehlídka perlových šperků putuje napříč Českou republikou a Slovenskem, finále bude mít opět v Praze, tentokrát v klenotnictví HALADA Na Příkopě.

Celý článek