dnes je 18.10.2021 a svátek má Lukáš

TOP 14 MODELŮ Z PRATT FASHION SHOW

Přidat na Seznam.cz
Pratt institut jako jeden z multikulturních epicenter světa pro umění, design a podnikání poskytuje newyorským studentům výjimečné vzdělávací prostředí. Programy institutu jsou konzistentně považovány za jedny z nejlepších na světě.

Institut Pratt přinesl do světa módy a designu neskutečně talentované umělce, návrháře, ale též učence. Škola již pravidelně pořádá – Pratt Fashion Show, kde se krom soutěžní přehlídky aktuálních studentů také předává pocta úspěšným návrhářům, kteří absolvovali právě tento institut. Letos se poctěnými návrháři stali Fernando Garcia a Laura Kim, kteří společně vedou značku Monse, ale též pracují jako kreativci pro slavnou oděvní společnost – Oscar de la Renta.

My jsme pro vás připravili TOP 14 nejzajímavějších modelů, jež mají na starosti letošní absolventi. Institut se snaží studentům pomáhat maximální silou, proto každý rok vybírají dva vítěze, kteří dostanou úžasnou šanci v módním průmyslu. Letos vyhrály Lyudmila Sullivan, jež dostane šanci prezentovat svůj výtvor na londýnském Fashion weeku, zatímco Jessie Sodetz na tom newyorském.

Co říkáte na modely letošních absolventů Pratt institutu?

 

                                                                                                                           Foto: Fernando Colon Photography

Přidat na Seznam.cz
STUDENTSKÁ PŘEHLÍDKA STUDENTI MÓDÍ PŘEHLÍDKA

Související články

Mladí návrháři z UTB a TUL přemýšlí nad identitou člověka i historií

Přehlídkový den 6. září na MBPFW přinesl tvorbu dalších módních návrhářů a zástupců předních textilních škol u nás. Jejich alternativní pohled i kreativita uchvátila nejen obecenstvo ale i samotné mistry návrhářského řemesla.

Celý článek

Přírodní romantika, výlet na měsíc i grafické hrátky od UTB Zlín na MBPFW

Ateliér designu oděvu ve Zlíně představil klauzurní práce studentů na MBPFW. Mezi hlavními tématy je vztah k přírodě, plošná barvená grafika, návštěva ženy na měsíci a mnohem více! Modely byly alternativně i tradičně pojaty. 

Celý článek

UMPRUM představil experimentální materiály, rozvernou barevnost a nespoutaný objem

Studenti z ateliéru módní tvorby i ateliéru designu oděvu a obuvi vidí módu optimisticky, bez zábran a jako nekonečný prostor k sebevyjádření. Individuální přístup k designu i zpracování je vítaným vzrušením v budoucnosti české módy.

Celý článek

Budoucnost české a slovenské módy z Technické univerzity v Liberci

Mladí studenti oboru návrhář Technické univerzity Liberec prezentovali 8. ledna své semestrální práce. A naše redakce byla u toho! Pojďte se s námi podívat, jak vidí svět módy budoucí čeští a slovenští návrháři.

Celý článek

Milánský týden módy a jeho beauty vychytávky

Poslední ohlédnutí za milánským týdnem módy bude o nejlepších beauty trendech, které dominovaly těm nejzvučnějším módním přehlídkám.

Celý článek

Modelky Kendall Jenner a Bella Hadid opanovaly přehlídku pánské módy Versace v Miláně

Říká se, že moment překvapení může být klíčem k jistému úspěchu. Na tento výrok letos vsadila i značka Versace na své přehlídce pánské módy na jaro a léto 2019 v Miláně.

Celý článek

Liběna Rochová a její studenti uvedou své modely s kameny Preciosa v Japonsku

Kolekce mladých českých návrhářů pod taktovou uznávané Liběny Rochové je ozdobená kameny Preciosa v národních barvách. Předvedena bude v Japonsku.

Celý článek

Palais des Festivals de Cannes - Francie

Mimořádnou příležitost prezentovat své práce ve Festivalovém paláci v Cannes měli studenti Vyšší odborné školy oděvního návrhářství z Prahy. 

Celý článek