dnes je 20.10.2017 a svátek má Vendelín

TOP 5 TRENDŮ PRO JARO 2018

Ledvinky, kanadské smokingy a loga. To vše a ještě více uvidíte i v následující sezóně. Máme pro vás TOP 5 trendů z přehlídek světových návrhářů pro jaro 2018. 

Konec měsíce módy může být celkem hořkosladký, protože tisíce modelů spatřilo světlo světa v rámci přehlídek v Praze, New Yorku, Londýně, Miláně a Paříži. Je nám zcela jasné, že si nelze všechny návrháře a jejich kolekce zapamatovat, proto pro vás máme TOP 5 trendů, které uvidíte i v roce 2018. Připraveni?

LEDVINKY

Na obr. zl. Marc Jacobs, Balenciaga, Anrealage, Cividini a Vivienne Tam.

Ač se to může zdát stále neuvěřitelné, ledvinky jsou zpět a nehodlají jen tak zmizet. Potřebujete důkaz? Po celém světě potkáte mnoho lidí, kteří nosí street style a jako doplněk dobrovolně volí ledvinku přes rameno nebo klasicky okolo pasu. Tento doplněk se letos velmi často objevoval na přehlídkách předních návrhářů.

 

LOGO-MÁNIE

Na obr. zl. Balenciaga, Loewe, Versace, Balmain a Moschino.

Logo sem, logo tam, logo všude kam se podívám! Ať už Lanvin, Gucci, Louis Vuitton nebo jiné módní společnosti, velmi často vidíte loga všech stylů.

 

DENIM

Na obr. zl. Chanel, Rosella Jardini, Fendi, Unravel a Dior.

Kanadský smoking (spojení džínového vršku a spodní části oděvu) je mezi námi již několik sezón a naštěstí zůstane i pro tu další. Denimové návrhy můžou být opravdu top, ale v poslední době se návrháři nebojí upustit fantazie a občas výsledný model dopadá katastrofálně. Pokud však dodržíte pár jednoduchých zásad, můžete si denimu užívat jakkoliv chcete. Výhodou je, že lze sáhnout po nejrůznějších stylech (retro – přítomnost).

 

PASTELOVÉ TÓNY

Na obr. zl. Jasper Conran, Chloé, Acne Studios, Blumarine a Roberto Cavalli.

Pastelové tóny budou velmi in na jaře 2018 a popravdě se není čemu divit. Jemná stránka barevného spektra prospěje všem.

 

JEN RŮŽOVÁ TO MŮŽE BÝT! (ANO, STÁLE A POŘÁD)

Na obr. zl. Sies Marjan, Alexander McQueen, Angel Chen, Jason Wu a John Galliano.

Pokud jste si za poslední roky pořídila nějaký parádní růžový obleček, tak ho nedávejte pryč, protože v roce 2018 bude on point (v rámci vkusu samozřejmě). Na letošních přehlídkách se růžová barva objevovala velmi často a to v nejrůznějších odstínech. 

 

Imaxtree

DÁMSKÁ MÓDA MODNÍ TRENDY JARO 2018

Související články

Mohito na podzim nabídne styl Pařížanek

Tolik milovaný styl Pařížanek zavál do prodejen řetězce Mohito. Nadchne vás nejen svou nabídkou, ale také doprovodnou kampaní.

Celý článek

Skvělý úspěch! V podzimní kampani TIMEOUT zazářily české MISS

Karolína Mališová a Andrea Kalousová uspěly před dvěma lety v České Miss a na podzim 2017 si připisují další skvělou zkušenost - staly se tvářemi mezinárodní kampaně značky Timeout.

Celý článek