dnes je 23.02.2019 a svátek má Svatopluk

TOP účesy nejen na silvestrovskou párty

Silvestrovské oslavy přicházejí... Jaké účesy vám poradíme? Máme pár tipů, ve kterých budete zářit celý večer.

Nehledě na to, jestli jste milovnice oslav nového roku nebo ne. Silvestr se slaví skoro na každém rohu, v každém svétovém pásmu a je jen na vás, jak tento každoroční rituál prožijete. Pokud se svěříte svým přátelům a prožijete tento večer v úzkém kruhu domácího prostředí nebo naopak vyrážíte ve velkém do víru roztancovaných parket, jedno je jasné, přicházejí otázky typu… Co na sebe, jaký make-up a zejména, co s vlasama?

 

1. Třpytky ve velkém

Proč do toho neskočit naplno? Tématické večírky vyžadují i tématickou připravu nejen balónků a ostatních dekorací, ale i vás samé. Vytvořte si na hlavě jakýkoliv oblíbený účes a přidejte do nich třpytky podle libosti.

 

2. Sexy uhlazené

Rovné vlasy jsou klasika nadruhou. Zdokonalte tento, muži oblíbený look tím, že vlasy tentokrát uhladíte ještě mnohem více. Použijte správné přípravky, které vám k tomu jako bonus dodají lesk. Nebojte se k tomuto účesu použít buď kouřové výrazné oční stíny nebo si namalujte rudé rty. Budete určitě nepřehlédnutelná!

 

3. Kudrlinka sem, kudrlinka tam

Máte své vlasy rovné po celý rok a na tuto akci chcete změnu? Nebojte se experimentovat, zkuste místo ladných vln menší, hustější kudrlinky. Zaručeně budete mít objem, o kterém se může spoustě dívkám jen snít. 

 

4. Doplňky do vlasů všeho druhu

Jak název napovídá, doplňky jsou oblíbené nejednu generaci. Různé okrasné sponky, cvočky a tak dále... podle toho, jak vám budou slušet a jak se vám zamane. Extravagantnost je poslední den v roce povolena.

 

5. Na jednu stranu

Rozpuštěné vlasy přehozené na jednu stranu jsou dalším oblíbeným trendem. Pokud si ráda hrajete se svými vlasy, nebojte si je občas hodit na jednu stranu. Nebo jinak...  přijďte do společnosti už rovnou tak... nevázaně upravená!

 

6. Vysoký culík

Kdo říká, že culík je jen na běžné nošení a nedá se pozvednout na vyšší level? Předkloňte se, svažte všechny vaše vlasy do gumičky a vysoký culík je na světě. Pár sponek, fixačního laku, doprovodného spreje s leskem a můžete vyrazit na obdiv.

 

7. Dlouhé, vlnité, objemové...

Objem ladně pohozených vlnitých vlasů možná snad až netřeba komentovat. Je to jasné, pokud nejste na extra účesy, tento je zaručeně jedním z top. Patří každému typu žen, není nucený a přesto mužskou pozornost vždy přiláká. Jak se říká, to nejlepší nakonec...

pinterest.com

MÓDA LIFESTYLE DÁMSKÉ ÚČESY VLASY SILVESTROVSKÁ PARTY SILVESTR

Související články

Výstavba nového domu v rámci starší městské kultury v Belgii je složitá, přesto ne nemožná

Architektka Sophie van Nonet přinesla do městského centra Belgie novou možnost postavení domu z cihel a s velkými okny. 

Celý článek

Navždy odešla legenda v rukavičkách a tmavých brýlích, Karl Lagerfeld

Dnes, tedy 19. února, se Paříž a celý módní svět halí do černého hávu. V nemocnici na pařížském předměstí dnes naposledy vydechla legenda nejen oděvního průmyslu, nezapomenutelný a nenahraditelný Karl Lagerfeld. Zemřel ve věku 85 let.

 

Celý článek

Top trendy v barvení vlasů

Přemýšlíte o změně barvy vlasů nebo jen lehkém oživení? S jarem totiž míváme větší chuť experimentovat. 

Celý článek

Legendární outfity Rachel z Přátel

Rachel a americký sitcom Přátelé zná asi každý. Jeden z nejoblíbenějších seriálů všech dob stále žije v našich srdcích a my se k příběhům šesti přátel rádi vracíme. Pojďme se tedy podívat na legendární outfity Rachel Green.

Celý článek

Na valentýnskou limitovanou kolekci baretů Tonak si můžete nechat vyšít pusinku, srdíčko nebo xoxo

Uvažujete o rozšíření své sbírky kloboučků, baretů či čepic? Zavítejte bez odkladu ke značce Tonak! Nebudete litovat.

Celý článek

Zimní móda českých maminek

České maminky se vydávají se svými ratolestmi do zimního počasí stylově oblečené. Ani chladné dny nebo zaneprázdněnost mateřstvím jim nezabrání vypadat skvěle!

Celý článek

Převratná kampaň Louis Vuitton mění pohled na módu

Kreativní ředitel Virgil Abloh představil svou první kampaň pro pánskou kolekci ve své funkci. Dojemná, promyšlená a převratná kampaň hýbe světem.

Celý článek

Alexander Wang oslavuje nový Lunární rok s kampaní Drop 3

Nový čínský rok ve znamení zemského prasete právě začíná. Návrhář Alexander Wang mu svou kampaní vzdává hold.

Celý článek