dnes je 18.08.2017 a svátek má Helena

Tory Burch s kampaní ala zahradní party

Modelky Fei Fei Sun a Sara Sampaio na nás v rámci nafocené kampaně dýchly skutečnou americkou zahradní party.  

Móda návrhářky Tory Burch nezůstává nikdy pozadu ani krok. Je nadčasová, stylová a pokaždé nás něčím osloví. Tentokrát módní dům přináší okouzlující pohled na jarní a letní kampaň roku 2017 nafocenou na zahradě.

Americké zahrady bývají krásným a upraveným prostředím, kde se modelky naprosto vyjímají. Ostatně malý zahradní traktůrek v USA vlastní snad každý správný Američan a od jara do podzimu na něm jezdí minimálně třikrát týdně.

Modelky Sara Sampaio, Fei Fei Sun i Grace Elizabeth zachytil na svých snímcích fotograf Josh Olins. Elegance venkova inspirovaná východním pobřežím v rámci barevných potisků, perleťových detailů a doplňků, jako jsou zdobené kabelky či třpytivé kamínky na šatech působí příjemně. V kolekci najdete rovněž teplejší svršky jako svetříky, nebo naopak plavky. Také nechybí tenisky ani žabky. Rovnováha a jasný řád této barevné kolekci lichotí a hlásá srozumitelné jarní heslo: Zelená je letošním trendem!

 

 

fashiongonerogue.com

 

MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ TORY BURCH FEI FEI SUN SARA SAMPAIO GRACE ELIZABETH

Související články

Trendy barvy podzimu 2017 podle PANTONE

Tým Pantone na každou sezónu připravuje vzorník trendy barev podle návrhářů z New York Fashion Weku. Na podzim 2017 bylo zařazeno dalších 10 odstínů podle Londýna.

Celý článek

Saint Laurent se našel v rock and rollu

Podzimní kampaň pro rok 2017 pojala značka Saint Lauren z naprosto jiného soudku. Jednoznačně přitvrdila.

Celý článek