dnes je 24.04.2019 a svátek má Jiří

Trend matné rtěnky

Přidat na Seznam.cz
Krása, lehkost, preciznost. To vše nabízejí zmatňující rtěnky - velký hit kosmetického světa. Vyzkoušeli jsme je pro vás a zamilovali se do nich. Čím jsou tak úžasné?

Podkladová báze, make-up, řasenka, pudr… a nakonec rtěnka. Už od pradávna se rty malovaly do různých přírodních barev, které měly zvýrazňovat především krásu. Od jeskyních žen, přes vynalézavé Egypťanky až do moderní doby. Představujeme vám novodobý fenomén kosmetických taštiček.

Dokonalé rty

Kontrolovat svůj make-up v průběhu celého dne, a pak i večera, není nic snadného. Dokonalý by měl být na schůzce s klientem i na kávě s kamarády. Jednoduše neexistuje žádné místo, kam by se hodily rozmazané rty. Neustála kontrola okrajů, otisků rtěnky na zubech, opatrné pouštění se do jídla a tak dále, to jsou celkem náročné obstrukce, kterým se dá s matňujícími rtěnkami vyhnout. Vyzkoušela jste to někdy?

Naprostá krása, spolehlivost…

Namalovat, chvilku počkat a pak se o nic nestarat. To jsou kroky k dokonalosti, které nyní hravě zvládnete i vy. Cenově dostupné jsou na všech finančních stupnicích, od drogerie k parfumeriím, matte lipstick najdete zkrátka všude. Velmi oblíbenou značkou těchto rtěnek i vzhledem k poměru kvality/ceny je například NYX lingeria, kterou jsme pro vás vyzkoušeli. 

Mezi její výhody patří například výborný aplikátor, kterým se rty dají namalovat i s nepřetáhlými okraji. Rtěnka zaschne ihned a nelepí, a to nejpodstatnější — dlouhá výdrž. U světlejších odstínů však pozor, některé barvy lehce rty vysušují a celý efekt tedy narušují, u tmavších tento vedlejší účinek není. Ovšem my jsme se do nich naprosto zamilovali.

 Nyx, Maybelline nebo Chanel, Yves Saint Laurent… Teď už je to jen na vás, kterou si vyberete vy!

zdroj foto: Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
RADY REDAKCE ZDRAVÍ A KRÁSA KRÁSA

Související články

Jarní líčení: to musíte mít 4 báječnosti Ere Perez

Že o dekorativní kosmetice Ere Perez dnes slyšíte poprvé? To vám málem unikla možnost obohatit svou zkrášlující rutinu o báječné kousky líčidel a make-upů.

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek

Jak a k čemu (ne)nosit krátké topy nad pupík

Chcete nosit trendy trička nad pupík, ale nevíte s čím je sladit? Bojíte se, že vám tento trendy vzhled nebude sedět? Poradíme vám, jak rozhodně (ne)nosit krátká trička.

Celý článek

Rozhovor s úspěšným kadeřníkem Michalem Zapomělem

Jeden z nejlepších českých kadeřníků odpovídá na otázky o své kariéře, přístupu ke klientům a v neposlední řadě radí našim čtenářům, jak k vlasům přistupovat a starat se o ně.

Celý článek

Jarní úklid: organizace šatníku

Jak se postarat o váš šatník po dlouhé zimě? Jak nejlépe roztřídit oblečení a urovnat si celou skříň? Nechte se inspirovat naším jednoduchým návodem.

Celý článek

6 tipů, jaké šaty vybrat družičkám pro váš velký den

Pro každou z nás je nejdůležitější, jaké šaty na sebe vezmeme v náš velký den my samy. Proto jsou outfity ostatních svatebčanů často opomíjeny a podceňovány. Poradíme vám, jak vybrat ty správné šaty pro vaše družičky.

Celý článek

Nejlépe stárnoucí slavné ženy, které na svůj věk rozhodně nevypadají!

Slavné ženy jsou v hledáčku celosvětových médií dnes a denně. Obdivujeme je, vzhlížíme k nim a máme je rádi. Které se nejlépe popraly s nemilosrdně plynoucím časem a vypadají neskutečně dobře?

Celý článek

10 trendů v manikúře pro jaro 2019, které si zamilujete!

Módní přehlídky byly plné rozmanitých nehtových trendů od téměř neviditelných po extrémně výrazné. My vám přinášíme 10 krásných, snadných a výrazných stylů pro vaše jarní nehty. 

Celý článek