dnes je 16.08.2022 a svátek má Jáchym

Trendy decor bytu aneb Co právě frčí?

Přidat na Seznam.cz
Zařizujete si právě nový byt nebo aspoň jeho nový vzhled? Chcete se ve svém bytě cítit nejen příjemně a útulně, ale i inspirativně? Rady a nápady jak na to, najdete u nás v článku...

Léto není jen o sluníčkových zážitcích a o večerní zahradní párty. Léto dodává lidem novou energii, nový impulz a chuť se v životě někam posunout. Možná právě vás tato nová energie nabila a toužíte po změně. Krásný domov, ve kterém se budete cítit víc než komfortně, dokáže životu dodat sílu a oporu. Jestli hledáte inspiraci, jak k takovému cíli dojít, jste na správném místě.

Co právě frčí?

Ve světě módy a domácího decoru se stále něco děje. Jak si však počít, když výměna koberce nebo sedací soupravy není zas tak jednoduchá jako koupě nového topíku či náušnic? Vybírejte podle vaší lásky k barvám, k materiálům a nechte spíše trendy, nechť vás inspirují. Nenechávejte si diktovat, jak si zařídit váš domov.

Sametová revoluce

Sametová pohovka, sametový taburet, sametové závěsy... samet zkrátka hlásí flashback jako hrom! V kombinaci se zlatou barvou dokáže vykouzlit úžasný vzhled interiéru. Trochu luxusu, trochu pohodlí. A k tomu velká dávka stylu.

Ach ta příroda

Člověk častokrát v městském shonu zapomene, na čem doopravdy záleží. Příroda, na té záleží především. A na jejím základě postavit bytový decor patří aktuálně mezi nejoblíbenější cesty designerů. Minimalistické, čisté, upřímné... 

Květinové vzory opět IN

Květinové závěsy, polštářky, velké obrazy. Vzor, který rozjasní fádní stěnu či kout obýváku. Pokud chcete mít veselý domov, pozvěte do něj květinový vzor!

Geometrie

Možná geometrie nebyla vaše silná stránka, avšak můžete se k ní v dospělosti zase vrátit při zařizování vzhledu vašeho domova. Geometrické, jasné křivky. Černá a bílá, sklo a kov. To jsou prvky, o které v tomto stylu jde. Nadměrnost známe již od gotiky, ta se ale právě letos vtěluje do nového stylu, který dokáže opravdu uchvátit.

Zdroj foto: Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
DESIGN LIFESTYLE HOME DECOR HOME DESIGN DECOR

Související články

Anntracit představuje šperky a doplňky inspirované okolním světem

Design, smysl pro detail i určitý chaos stojí za tvorbou Annemarie Havlíčkové, která postupně zhmotňuje svou lásku a představu k originálním šperkům a doplňkům. Barvy ručně vyráběných broží i náušnic budou jedny z těch, které vás osloví na první dobrou.

Celý článek

Bohéma otevírá kamenný obchod a galerii

Značka Bohéma, která vešla do povědomí stylovými tričky s českými motivy, otevírá  kamenný obchod a galerii.

Celý článek

Nakupujte lokální potraviny od českých farmářů. Nikdy to nebylo tak snadné jako dnes

Ekonomické i ekologické dopady při nákupu lokálních potravin od českých farmářů jsou v porovnání nákupů běžných potravin nesrovnatelné. Rohlík.cz navíc dokazuje, že nemusí jít vždy o výrazně dražší potraviny. Nyní je čas zamyslet se nad tím, co svému tělu dopřáváte a za jakou cenu.

Celý článek

Nechte své city zazářit se šperky Janja Prokić!

Krásné city, které chováte ke svým nejbližším, byste drobnými maličkostmi měli vyjadřovat každý den. Česká designérka Janja Prokić představuje novou kolekci šperků plnou lásky, elegance, ženskosti a něhy.

Celý článek

Trendy v interiérech v roce 2022

Trendem roku 2022 bude útulnost, pocit bezpečí a vděčnost. Tyto pocity se budou prolínat do barev, vzorů i materiálů. Neopomenutelným prvkem také budou přírodní materiály a udržitelnost.

Celý článek

Jak správně používat přírodní svíčky a získat od nich maximum

 Česká značka přírodních svíček Tvoje svíčka vyrábí své produkty ručně ze sójového vosku a s použitím pouze čistých éterických olejů. Její majitelé Katka a Ondra Becherovi si přejí, aby každá jejich svíčka sloužila co nejdéle a přinášela potěšení z vůní bez chemických složek.

Celý článek

Maličkosti plné lásky najdete u značky Louis Vuitton

Málokterá značka v těchto dnech nepředstavila aktuální novinky. Nakonec právě svátek svatého Valentýna i pomalu se blížící jaro jsou dva perfektní důvody k tomu, vytvořit něco nového, láskyplného a krásného.

Celý článek

Začátek nového roku přináší stylové vychytávky do vaší kanceláře

Jaké zajímavé kousky můžete pořídit do své kanceláře? Pracujete z domu nebo potřebujete vyzdobit pracovní stůl? Pak vás bude zajímat dnešní článek. Není totiž nic horšího než nudná kancelář.

Celý článek