dnes je 18.09.2019 a svátek má Kryštof

Trendy decor bytu aneb Co právě frčí?

Přidat na Seznam.cz
Zařizujete si právě nový byt nebo aspoň jeho nový vzhled? Chcete se ve svém bytě cítit nejen příjemně a útulně, ale i inspirativně? Rady a nápady jak na to, najdete u nás v článku...

Léto není jen o sluníčkových zážitcích a o večerní zahradní párty. Léto dodává lidem novou energii, nový impulz a chuť se v životě někam posunout. Možná právě vás tato nová energie nabila a toužíte po změně. Krásný domov, ve kterém se budete cítit víc než komfortně, dokáže životu dodat sílu a oporu. Jestli hledáte inspiraci, jak k takovému cíli dojít, jste na správném místě.

Co právě frčí?

Ve světě módy a domácího decoru se stále něco děje. Jak si však počít, když výměna koberce nebo sedací soupravy není zas tak jednoduchá jako koupě nového topíku či náušnic? Vybírejte podle vaší lásky k barvám, k materiálům a nechte spíše trendy, nechť vás inspirují. Nenechávejte si diktovat, jak si zařídit váš domov.

Sametová revoluce

Sametová pohovka, sametový taburet, sametové závěsy... samet zkrátka hlásí flashback jako hrom! V kombinaci se zlatou barvou dokáže vykouzlit úžasný vzhled interiéru. Trochu luxusu, trochu pohodlí. A k tomu velká dávka stylu.

Ach ta příroda

Člověk častokrát v městském shonu zapomene, na čem doopravdy záleží. Příroda, na té záleží především. A na jejím základě postavit bytový decor patří aktuálně mezi nejoblíbenější cesty designerů. Minimalistické, čisté, upřímné... 

Květinové vzory opět IN

Květinové závěsy, polštářky, velké obrazy. Vzor, který rozjasní fádní stěnu či kout obýváku. Pokud chcete mít veselý domov, pozvěte do něj květinový vzor!

Geometrie

Možná geometrie nebyla vaše silná stránka, avšak můžete se k ní v dospělosti zase vrátit při zařizování vzhledu vašeho domova. Geometrické, jasné křivky. Černá a bílá, sklo a kov. To jsou prvky, o které v tomto stylu jde. Nadměrnost známe již od gotiky, ta se ale právě letos vtěluje do nového stylu, který dokáže opravdu uchvátit.

Zdroj foto: Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
DESIGN LIFESTYLE HOME DECOR HOME DESIGN DECOR

Související články

Kristina Nemčková - rozhovor o úspěšné kuchařce i o módě

Kristina Nemčková nám utkvěla v paměti především jako vítězka populárního pořadu MasterChef. V jejím věku šlo o nevídaný úspěch a my jsme její kariéru začali se zájmem pozorovat. A teď jsme nadšeni z její skvělé kuchařky #UPGRADE.

Celý článek

Kadeřník Honza Kořínek představil novou kolekci účesů

Známý pražský kadeřník Honza Kořínek se nechal inspirovat tím nejčistším citem, který na světě je. Mateřskou láskou. Kolekci Pure Love nám ukazuje na čtyřech krásných a úspěšných ženách, které nás seznámí se svými neméně oslňujícími matkami a dcerami.

Celý článek
Bytové doplňky

Pokojovky: Uklidňující, módní a praktický bytový doplněk

Závěsná skleněná aerária zdobená dary moře a zeleným sukulentem patřila mezi žhavé trendy bytových dekorací minulého roku. Jaké jsou aktuální trendy mezi bytovými doplňky?

Celý článek

Značka Versace vytvořila nové luxusní cestovní balíčky pro leteckou společnost Turkish Airlines

Turecká letecká společnost Turkish Airlines opravdu na svých zákaznících ani zaměstnancích nešetří. Od července totiž svým cestujícím nabízí speciální cestovatelské balíčky od značky Versace. Podívejte se, na co se můžete těšit až příště s touto společností poletíte.

Celý článek

Back to school: Vše, co by vám na začátku školního roku nemělo chybět

A že toho je, co je potřeba na přelomu srpna a září pořídit. V tomto článku vynecháme oblečení, ale zaměříme se na ty nejlepší batohy, školní potřeby a další nezbytnosti do vaší lavice.

Celý článek

I v koupelně se můžete cítit královsky! Zaměřte se na výběr správných doplňků a máte vyhráno

Luxusní design a důraz na kvalitu a původ materiálů můžete vnímat i ve své koupelně. Jedinečné textury, velkolepost, ale také ohleduplnost vůči planetě jsou základními stavebními kameny společnosti Gessi.

 

Celý článek

Nové stolování od značky Dior ocení zejména lidé ve znamení Panny

Letní kolekce kreativní návrhářky Dior Maison, Cordelie de Castellane představuje několik stolovacích prvků, které ocení zejména lidé ve znamení Panny.

Celý článek

Máme pro vás novinku: Videa

Nové reportáže, rozhovory s lidmi z módního oboru, vlogy ze zákulisí Fashion weeků i pozvánky na různé akce jsou jen špetkou z toho, co vám naše nová video rubrika společně s Agi Archer přinese…

Celý článek