dnes je 16.01.2022 a svátek má Ctirad

Trendy decor bytu aneb Co právě frčí?

Přidat na Seznam.cz
Zařizujete si právě nový byt nebo aspoň jeho nový vzhled? Chcete se ve svém bytě cítit nejen příjemně a útulně, ale i inspirativně? Rady a nápady jak na to, najdete u nás v článku...

Léto není jen o sluníčkových zážitcích a o večerní zahradní párty. Léto dodává lidem novou energii, nový impulz a chuť se v životě někam posunout. Možná právě vás tato nová energie nabila a toužíte po změně. Krásný domov, ve kterém se budete cítit víc než komfortně, dokáže životu dodat sílu a oporu. Jestli hledáte inspiraci, jak k takovému cíli dojít, jste na správném místě.

Co právě frčí?

Ve světě módy a domácího decoru se stále něco děje. Jak si však počít, když výměna koberce nebo sedací soupravy není zas tak jednoduchá jako koupě nového topíku či náušnic? Vybírejte podle vaší lásky k barvám, k materiálům a nechte spíše trendy, nechť vás inspirují. Nenechávejte si diktovat, jak si zařídit váš domov.

Sametová revoluce

Sametová pohovka, sametový taburet, sametové závěsy... samet zkrátka hlásí flashback jako hrom! V kombinaci se zlatou barvou dokáže vykouzlit úžasný vzhled interiéru. Trochu luxusu, trochu pohodlí. A k tomu velká dávka stylu.

Ach ta příroda

Člověk častokrát v městském shonu zapomene, na čem doopravdy záleží. Příroda, na té záleží především. A na jejím základě postavit bytový decor patří aktuálně mezi nejoblíbenější cesty designerů. Minimalistické, čisté, upřímné... 

Květinové vzory opět IN

Květinové závěsy, polštářky, velké obrazy. Vzor, který rozjasní fádní stěnu či kout obýváku. Pokud chcete mít veselý domov, pozvěte do něj květinový vzor!

Geometrie

Možná geometrie nebyla vaše silná stránka, avšak můžete se k ní v dospělosti zase vrátit při zařizování vzhledu vašeho domova. Geometrické, jasné křivky. Černá a bílá, sklo a kov. To jsou prvky, o které v tomto stylu jde. Nadměrnost známe již od gotiky, ta se ale právě letos vtěluje do nového stylu, který dokáže opravdu uchvátit.

Zdroj foto: Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
DESIGN LIFESTYLE HOME DECOR HOME DESIGN DECOR

Související články

Začátek nového roku přináší stylové vychytávky do vaší kanceláře

Jaké zajímavé kousky můžete pořídit do své kanceláře? Pracujete z domu nebo potřebujete vyzdobit pracovní stůl? Pak vás bude zajímat dnešní článek. Není totiž nic horšího než nudná kancelář.

Celý článek

Neumíte si Vánoce bez knížek představit? My také ne, proto přinášíme aktuální knižní novinky

KNIHOMÁNIE je každoročně vrcholem knižní sezóny. Jejím hlavním cílem je nabídnout čtenářům to nejlepší, co přináší podzimní knižní trh, a také podpořit knihkupce v kamenných prodejnách.

Celý článek

Karty Podle sebe - balíček smysluplných otázek

Žijeme v přehlcené době informací a tak často není prostor pro rozhovory ať už s dětmi či partnerem nebo s rodiči. Jednoduše nám nezbývá energie. Mladá maminka Linda Martišková vymyslela geniální karty Podle sebe, které pomohou v nastartování hlubší konverzace.

Celý článek

Jeden mladík si od nás objednává LED kolečka, která si upevňuje na paddleboard a dělá zážitkové večerní plavby po Vltavě, říká podnikatelka s dětskými světly Petra Žbánková

Světýlka pro děti přišla jako nápad z nebes, kterého se Petra Žbánková na mateřské chytila. Začít podnikat nebylo snadné. Dnes díky tomu ale dělá radost spoustě dětem i jejich rodičům s netoxickými lampičkami a světýlky.

Celý článek

Trendy v obývacím pokoji 2021/2022 podle NATUZZI EDITIONS

Interiérový design má velký vliv na psychickou pohodu a po období, kdy jsme na delší dobu uvízli ve svých domovech, si to uvědomujeme mnohem intenzivněji. Pokud nás pandemie něco naučila, je to hlubší poznání toho, že náš domov je náš hrad a oáza.

Celý článek

Oslavte sváteční chvíle s novinkami od značek Moët a Hennessy

Šampaňský dům Moët&Chandon a značka prémiového koňaku Hennessy si pro nadcházející oslavy vánočních svátků a nového roku přichystaly hned několik novinek, díky kterým budou letošní Vánoce o něco kouzelnější!

Celý článek

Apartmán Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě si nyní můžete pronajmout za 23 dolarů na noc

První díly ikonického seriálu Sex ve městě byly k vidění před 23 lety. Nyní si můžete na noc pronajmout byt Carrie Bradshaw za symbolickou cenu 23 dolarů na noc.

Celý článek

K podzimním trendům jednoznačně patří tyto klobouky a čepice

Klobouky jsou jedním z nejjednodušších způsobů, jak do šatníku na podzim dostat rozměr a barvu. I přesto, že ve většině zemí jsou tyto pokrývky hlavy součástí běžného šatníku, u nás jsou klobouky z velké části opomíjené. Sladit je však není nic extra náročného.

Celý článek