dnes je 29.02.2020 a svátek má Horymír

Trendy decor bytu aneb Co právě frčí?

Přidat na Seznam.cz
Zařizujete si právě nový byt nebo aspoň jeho nový vzhled? Chcete se ve svém bytě cítit nejen příjemně a útulně, ale i inspirativně? Rady a nápady jak na to, najdete u nás v článku...

Léto není jen o sluníčkových zážitcích a o večerní zahradní párty. Léto dodává lidem novou energii, nový impulz a chuť se v životě někam posunout. Možná právě vás tato nová energie nabila a toužíte po změně. Krásný domov, ve kterém se budete cítit víc než komfortně, dokáže životu dodat sílu a oporu. Jestli hledáte inspiraci, jak k takovému cíli dojít, jste na správném místě.

Co právě frčí?

Ve světě módy a domácího decoru se stále něco děje. Jak si však počít, když výměna koberce nebo sedací soupravy není zas tak jednoduchá jako koupě nového topíku či náušnic? Vybírejte podle vaší lásky k barvám, k materiálům a nechte spíše trendy, nechť vás inspirují. Nenechávejte si diktovat, jak si zařídit váš domov.

Sametová revoluce

Sametová pohovka, sametový taburet, sametové závěsy... samet zkrátka hlásí flashback jako hrom! V kombinaci se zlatou barvou dokáže vykouzlit úžasný vzhled interiéru. Trochu luxusu, trochu pohodlí. A k tomu velká dávka stylu.

Ach ta příroda

Člověk častokrát v městském shonu zapomene, na čem doopravdy záleží. Příroda, na té záleží především. A na jejím základě postavit bytový decor patří aktuálně mezi nejoblíbenější cesty designerů. Minimalistické, čisté, upřímné... 

Květinové vzory opět IN

Květinové závěsy, polštářky, velké obrazy. Vzor, který rozjasní fádní stěnu či kout obýváku. Pokud chcete mít veselý domov, pozvěte do něj květinový vzor!

Geometrie

Možná geometrie nebyla vaše silná stránka, avšak můžete se k ní v dospělosti zase vrátit při zařizování vzhledu vašeho domova. Geometrické, jasné křivky. Černá a bílá, sklo a kov. To jsou prvky, o které v tomto stylu jde. Nadměrnost známe již od gotiky, ta se ale právě letos vtěluje do nového stylu, který dokáže opravdu uchvátit.

Zdroj foto: Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
DESIGN LIFESTYLE HOME DECOR HOME DESIGN DECOR

Související články

Jak začít s KETO dietou aneb 5 užitečných kroků, které byste měli mít na paměti

Rozhodli jste se, že chcete zkusit ketogenní dietu, ale tak nějak přesně nevíte jak začít? Připravili jsme si pro vás článek, který vás jednoduše provede prvními kroky a pomůže předejít nepříjemným začátečnickým stavům jako je „sacharidová“ chřipka nebo zažívací obtíže.

Celý článek

Sedací souprava Autentico je moderním a pohodlným doplňkem, který se vám jen tak neokouká

Ne každý se oddává designovým výstřelkům v bytových doplňcích a nábytku. I přesto však můžete spojit aktuální novinky s „hudbou budoucnosti“. Tedy, abyste tomu dobře rozuměli, jsou sedačky, které jsou moderní dnes, ale budou tradičním doplňkem i za deset let.

Celý článek

Nemáš Instagram? Jako bys nežil

Dnešní uspěchaná doba si vyžádala několik obětí, ale i mnoho užitečných aplikací. Už nedostáváme milostné dopisy, náš milý nečeká za oknem a nová restaurace už nebude mít hlášení v místním rozhlasu. Většina z nás je stále zahleděná do obrazovek svých chytrých telefonů.

Celý článek

Má oblečení, které nosíme, psychologický efekt na naši náladu?

Existuje vztah mezi barvami našeho oblečení a naší náladou? Odborníci tvrdí, že ano. To, jak se oblékáme, má vliv nejen na naše okamžité rozpoložení a naopak, ale také na míru našeho sebevědomí a s tím související úspěšnost toho, co právě děláme.

Celý článek

Tři tipy, kam v interiéru umístit designové křeslo

Proč si zamilovat designová křesla BONNIE & CLYDE už víme z předchozího článku. Pojďte s námi objevit způsoby, jak takovým kouskům vybrat ideální místo ve vašem interiéru.

Celý článek

Nevíte, jak se obléct na ples? Inspirujte se u celebrit, co vyrazily na Český ples!

Plesová sezona je v plném proudu, a pokud vám stejně jako nám přijde jako špatný nápad oblékat šaty z maturitního plesu, který se odehrál už před několika lety, vyrazte do půjčoven a obchodů! Před tím se ale podívejte na nejkrásnější róby, které se objevily na Českém plese.

Celý článek

Příběh jedněch džín z fast fashion řetězce

Odkud je bavlna, ze které se džíny šijí, jakými chemickými procesy se upravuje, odkud cestují kovové komponenty, kdo nám šije oblečení a jak je možné, že stojí tak málo? Pokud si stále nejste jisti, jestli chcete investovat do lokálních a udržitelných značek, tady najdete několik důvodů.

 

Celý článek

BONNIE & CLYDE jsou křesla, která budou v interiéru náležitě obdivována

Napadlo vás někdy, že křesla mohou být víc než jenom praktickým doplňkem obývacího pokoje či pracovny? Že křesla mohou mít svůj příběh, vyzařovat odvážností a být ikonická? Jestli ne, pak vás o tom křesla BONNIE & CLYDE od Fera Mikloška rychle přesvědčí.

 

Celý článek