dnes je 21.09.2017 a svátek má Matouš

Trendy nášivky, nažehlovačky a perly - vybavte se na podzim

Obrovského trendu nažehlovaček a nášivek si asi nešlo nevšimnout. My vám poradíme, kde je sehnat a jak je nosit. A zároveň vám povíme o perlách jako sofistikovanější variantě zdobení oblečení.

Nášivky a nažehlovačky

Nažehlovací obrázky byly dříve výsadou školkových dětí, dnes bodují napříč generacemi až k plně dospělým. Staly se trendem roku 2017 a bezpochyby ještě alespoň rok vydrží. Na e-shopu Stoklasa si můžete vybrat ze širokého sortimentu nažehlovaček i nášivek. Rozdílnost jejich použití je zřejmá už z názvu. Pokud by se vám motivy zdály pouze pro děti, mýlíte se. Nažehlené obrázky nosí i dospělí muži a ženy, a sluší jim!

Perly k našití

Pocit, že vykročíte z domu s nažehlenými srdíčky na džínové bundě, vám úplně nelichotí? Nevadí. Pro vás máme tip na daleko elegantnější a dospělejší způsob zdobení oblečení. Ať už toužíte po jedinečné halence nebo šatech, perly určené k našití vám k tomu pomohou. Za některé můžete vyměnit knoflíky, které vás nudí a nebo jen sníte o ženštějších detailech. Jinými perlami můžete zase ozdobit džíny, trička nebo bundy. 

stoklasa.cz

DOPLŇKY A ŠPERKY NÁKUPY A OBCHOD STOKLASA NÁŠIVKY NAŽEHLOVAČKY MODNÍ TRENDY PODZIM 2017

Související články

Tělové scruby od MARKA dají vaší pokožce, co potřebuje

Jaká vůně je ta NEJ? Kokos, káva, citrus, čokoláda nebo máta? Nebo všechny? Tělové scruby však nejsou jen o dokonalých vůních, ale především o účincích!

Celý článek

Oblékněte svou kuchyň kvalitně a stylově s utěrkami a zástěrami Garnier Thiebaut

Luxusní utěrky i zástěry překročily očekávání. Dopřejte své kuchyni luxus, který si zaslouží, v designu, který se vám líbí.

Celý článek