dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Trendy šperky pro rok 2019

Jsou dva tábory žen, a to ty, které šperky milují a ty, které přílišné zdobení a třpyt nemusí. Ve všem je dobré najít nějaký kompromis, rovnováhu. Móda není výjimkou.

Šperky dokážou i úplně jednoduchý outfit lehce oživit. Dnes pro vás máme inspiraci na následující sezóny. Co by nemělo chybět ve vašich šperkovnicích. A hlavně - Vánoce klepou na dveře, takže pokud vám chybí ještě nějaký dárek, dnes pro vás budeme mít hned několik tipů.

Náušnice

Trendy se vrací, ať chceme nebo ne. Ať se jimi necháme pohltit nebo nás nechají chladnými. Určitě si tedy pamatujete, že kruhy už tu byly tolikrát. A asi určitě ještě budou. Zkuste se podívat po těch s perlami nebo po takových, co svým tvarem kruhy připomínají.

Náhrdelníky

Pokud to bude váš jediný šperk, nebojte se zaexperimentovat s velikostí a okázalostí. Celočerný outfit? Proč ne. S podobným šperkem budete nepřehlédnutelná.

Prsteny

Tak jak fandíme vrstvení během podzimu a zimy, fandíme také vrstevní šperků. Jednoduché a minimalistické šperky lze jednoduše kombinovat. Nebojte se vrstvení několika kroužků na jeden a více prstů. Dokonalá manikúra je v tomto případě samozřejmostí.

vogue.de; pinterest.com 

DOPLŇKY A ŠPERKY INSPIRACE VRSTVENÍ TRENDY MASIVNÍ NÁHRDELNÍKY PRSTENY NÁUŠNICE

Související články

Top trendy v barvení vlasů

Přemýšlíte o změně barvy vlasů nebo jen lehkém oživení? S jarem totiž míváme větší chuť experimentovat. 

Celý článek

Ruční výroba, kvalitní materiály a podpora vzdělanosti dětí z Kapverd, to je AMAMI fashion!

Při výběru obuvi a kabelek hrají hlavní roli tři nejdůležitější aspekty. Design, zpracování a kvalita. Když najdete symbiózu všech tří požadavků, máte vyhráno. A my ji našli.

Celý článek

Ranní rituály, díky kterým budete ráda vstávat z postele

Několik malých změn a vaše nálada bude již od probuzení na té správně vlně. Po celý den budete plní elánu a v dobré náladě. A jak na to?

Celý článek

Kruhy do uší slaví velkolepý návrat

Mezi horké favority šperkařských trendů na přehlídkách patří kruhy. Objevily se na převážné většině modelek v mnoha provedeních. Jak je nosit v roce 2019?

Celý článek

Český ples v Praze navštívil světově uznávaný dánský designér

Jannik Olander, známý designér a šperkař přijel do Prahy, aby byl součástí charitativní dražby zlatého šperku osázeného 300 diamanty.

Celý článek

Nová kolekce Reebok v rukách Victorie Beckham

Dlouho očekávaná, a především vydařená spolupráce. Sportovní značka Reebok se spojila s Victorií Beckham a věděli proč. 

Celý článek

Náramky z minerálů pro radost i pro pevné zdraví

Zajímavé barevné korálky se staly módní záležitostí. Náramky z minerálů potěší nejedno ženské oko a nemusí zůstat pouze u toho. Náramky nás nejen zdobí, ale mohou nám pomoci od různých nemocí či jiných neduhů.

 

Celý článek

Učitel stylu: Filip Vaněk

Všemi stále vnímán jako stylista celebrit. Opak je pravdou. Filip Vaněk má ve svém portfoliu hlavně obyčejné smrtelníky. Takže dámy, jak že dlouhá je čekací doba k nejvyhledávanějšímu stylistovi u nás?

Celý článek