dnes je 19.12.2018 a svátek má Ester

Trendy šperky pro rok 2019

Jsou dva tábory žen, a to ty, které šperky milují a ty, které přílišné zdobení a třpyt nemusí. Ve všem je dobré najít nějaký kompromis, rovnováhu. Móda není výjimkou.

Šperky dokážou i úplně jednoduchý outfit lehce oživit. Dnes pro vás máme inspiraci na následující sezóny. Co by nemělo chybět ve vašich šperkovnicích. A hlavně - Vánoce klepou na dveře, takže pokud vám chybí ještě nějaký dárek, dnes pro vás budeme mít hned několik tipů.

Náušnice

Trendy se vrací, ať chceme nebo ne. Ať se jimi necháme pohltit nebo nás nechají chladnými. Určitě si tedy pamatujete, že kruhy už tu byly tolikrát. A asi určitě ještě budou. Zkuste se podívat po těch s perlami nebo po takových, co svým tvarem kruhy připomínají.

Náhrdelníky

Pokud to bude váš jediný šperk, nebojte se zaexperimentovat s velikostí a okázalostí. Celočerný outfit? Proč ne. S podobným šperkem budete nepřehlédnutelná.

Prsteny

Tak jak fandíme vrstvení během podzimu a zimy, fandíme také vrstevní šperků. Jednoduché a minimalistické šperky lze jednoduše kombinovat. Nebojte se vrstvení několika kroužků na jeden a více prstů. Dokonalá manikúra je v tomto případě samozřejmostí.

vogue.de; pinterest.com 

DOPLŇKY A ŠPERKY INSPIRACE VRSTVENÍ TRENDY MASIVNÍ NÁHRDELNÍKY PRSTENY NÁUŠNICE

Související články

Zara a její další beauty krok

Po dalších módních řetězcích přichází nyní i ZARA se svou vlastní kolekcí krásy. O co se jedná, s kým se spojila a na co se můžete těšit?

Celý článek

Skandinávský styl oblékání: Záchrana v mrazivém počasí

Královna zima vládne Skandinávii po celý rok a tamní lidé mají skvělé tipy na to, jak zůstat v teple každý den. Vyzrajte na mráz také!

 

Celý článek

Inspirace pro muže: Jak se nosí košile v zimě?

S podzimem jsme se nadobro rozloučili a poslední listopadové dny budou ve znamení chladných dnů. To si žádá změnu vašeho šatníku. Jak vybrat správnou pánskou košili do mrazivého počasí?

Celý článek

Třpytivá inspirace pro ženy, muže i ty nejmenší

Kvapem se blíží sváteční čas a s ním i mnoho společenských příležitostí. Právě v tento čas je důležité zazářit!

Celý článek

Gisele Bundchen ve vánoční kampani značky Vivara

Brazilská značka šperků připravila svou vánoční kampaň a do hlavní role zvolila modelku Gisele Bundchen.

Celý článek

Vánoční stromky podle designerů

Čas neúprosně utíká a Vánoce už pomalu, ale jistě klepou na dveře. Pokud se na nákup vánočního stromku teprve chystáte, nechte se inspirovat díly z rukou velkých módních domů.

Celý článek

Čas na šály, rukavice a čepice: Jaké kousky jsou IN?

Kouzlo tepla z ulic vyprchalo, je čas zachumlat se do šály, nasadit čepici a obléct si rukavice. Je tu zima!

Celý článek

Vánoční dárky pro dívky a ženy

Vánoce se přiblížily. Za měsíc budeme sedět pod stromečkem a netrpělivě rozbalovat krásné dárky od našich nejbližších. Co jim nadělíte vy? Máme pro vás pár nápadů...

Celý článek