dnes je 28.07.2021 a svátek má Viktor

Trendy společenské účesy pro rok 2021

Přidat na Seznam.cz
Přestože je současná doba velmi nejistá a nikdo neví, jak bohatý bude kulturní program v příštím roce, my věříme, že tipy na trendy společenské účesy se hodí vždy! V kurzu bude opět uhlazený minimalismus i romantický boho styl. V hlavní roli jsou čelenky, sponky a pozor – taky sušené květy a obilniny!

Zdroj: Visage Šárka Konečná

Obilí jako ozdoba do vlasů?

Uhlazený drdol

Nadčasovým účesem, který nikdy nevyjde z módy, je klasický drdol. Proč ho ale něčím neozvláštnit? Aby drdol nepůsobil tak staženě a upjatě, navlňte žehličkou (nebo kulmou) pár předních pramenů a přehoďte je do obličeje a kolem drdolu. Vznikne vám uvolněný, ale přitom velmi elegantní účes, který se hodí na plesy, na svatby, ale také klidně jen na běžný pracovní den.


Zdroj: Visage Šárka Konečná

Texturované vlny

Jednoduchý účes, který zvládnete levou zadní a můžete ho nosit kamkoli! Základem je natupírovat si vlasy a poté pečlivě po malých vrstvách vlnit prameny žehličkou nebo kulmou. Začněte odspodu a vlňte čím dál tenčí pramínky. Každou vlnku je dobré ještě doupravit a zafixovat fixátorem. Pokud byste chtěly účes ještě více vyzdvihnout, zapleťte si vepředu dva copy a vzadu sepněte. Prameny copu trochu povytáhněte pro nedbalý look. Trend živých květů v účesech se pomalu vytrácí a střídá ho trend jiný. Tím jsou sušené květiny, zejména obilniny. Skvěle se hodí například na boho svatby. Dodají celému looku šmrnc a neformálnost ale zároveň je to velmi originální ozvláštnění.


Zdroj: Visage Šárka Konečná


Zdroj: Visage Šárka Konečná

Romantický drdol

Nedbalá elegance je hitem číslo jedna i v účesech. S tímto drdolem vyrazíte dech každému. Je elegantní a zároveň působí velmi moderně. Zkombinujte všechny předchozí účesy a vznikne vám právě tento nádherný romantický drdol. Základem jsou natupírované a navlněné vlasy, ze kterých se vytvoří. Opět nechte pár navlněných pramenů spadat kolem vašeho obličeje. Romantický nádech účesu dodají zapletené copy podél obličeje, které vytvoří jakousi čelenku. A když je řeč o čelenkách, účes přivedete k dokonalosti, když jej ozdobíte nějakou krásnou ozdobou do vlasů. Může to být spona nebo třeba čelenka.


Zdroj: Visage Šárka Konečná


Zdroj: Visage Šárka Konečná

 

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY VLASOVÉ TRENY 2021 VLASOVÝ STYLING DLOUHÉ VLASY DRDOLY DÁMSKÉ ÚČESY

Související články

ROZHOVOR: Honza Kořínek o covidu, kadeřnickém byznysu i trendech

Pro kadeřníky (a nejen pro ně) nastal 3. května den, na který čekali doslova jako na spásu. Konečně mohli otevřít své salony a věnovat se tak práci, kterou milují. Mezi nimi byl i vyhlášený vlasový guru Honza Kořínek.

Celý článek

MICHAL ZAPOMĚL: Styl je odvaha být sám sebou

Pokud si myslíte, že když jdete dělat rozhovor s jedním z nejlepších kadeřníků této země, bude řeč hlavně o barvách a trendech, jste na omylu. Postupem času totiž zjistíte, že Michal Zapoměl je jiný. Jeho čistota a inspirativnost vás vtáhne a vy máte pocit, že každou jeho větu si musíte zapamatovat. 

Celý článek

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

Celý článek

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

Celý článek

Zavřená kadeřnictví aneb první pomoc pro vaše vlasy

Zavřená kadeřnictví většinu žen trápí už několik měsíců. Máte nehezké odrosty, roztřepené konečky nebo zplihlé vlasy? Víme, jak tento problém vyřešit nebo alespoň částečně zamaskovat. Vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Nejlepší účesy z letošních Zlatých glóbů aneb v jednoduchosti je krása

Zlaté glóby se letos kvůli pandemii uskutečnily za zcela jiných podmínek, než jsme zvyklí. Největší herecké hvězdy se neprošly po červeném koberci, ale přenos sledovaly z domova a byly do něj zapojeny pouze virtuálně.

Celý článek

Trendy účesy, se kterými letos zazáříte

Blíží se jaro, a to je vždy skvělým časem na změnu účesu. Pomůžeme vám s vaším rozhodováním, abyste měly jasno, až se otevřou kadeřnictví. Našli jsme ty, které budou v letošním roce nejvíc trendy! Se správnými pomocníky je navíc snadno upravíte i doma.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek