dnes je 06.07.2022

Trendy společenské účesy pro rok 2021

Přidat na Seznam.cz
Přestože je současná doba velmi nejistá a nikdo neví, jak bohatý bude kulturní program v příštím roce, my věříme, že tipy na trendy společenské účesy se hodí vždy! V kurzu bude opět uhlazený minimalismus i romantický boho styl. V hlavní roli jsou čelenky, sponky a pozor – taky sušené květy a obilniny!

Zdroj: Visage Šárka Konečná

Obilí jako ozdoba do vlasů?

Uhlazený drdol

Nadčasovým účesem, který nikdy nevyjde z módy, je klasický drdol. Proč ho ale něčím neozvláštnit? Aby drdol nepůsobil tak staženě a upjatě, navlňte žehličkou (nebo kulmou) pár předních pramenů a přehoďte je do obličeje a kolem drdolu. Vznikne vám uvolněný, ale přitom velmi elegantní účes, který se hodí na plesy, na svatby, ale také klidně jen na běžný pracovní den.


Zdroj: Visage Šárka Konečná

Texturované vlny

Jednoduchý účes, který zvládnete levou zadní a můžete ho nosit kamkoli! Základem je natupírovat si vlasy a poté pečlivě po malých vrstvách vlnit prameny žehličkou nebo kulmou. Začněte odspodu a vlňte čím dál tenčí pramínky. Každou vlnku je dobré ještě doupravit a zafixovat fixátorem. Pokud byste chtěly účes ještě více vyzdvihnout, zapleťte si vepředu dva copy a vzadu sepněte. Prameny copu trochu povytáhněte pro nedbalý look. Trend živých květů v účesech se pomalu vytrácí a střídá ho trend jiný. Tím jsou sušené květiny, zejména obilniny. Skvěle se hodí například na boho svatby. Dodají celému looku šmrnc a neformálnost ale zároveň je to velmi originální ozvláštnění.


Zdroj: Visage Šárka Konečná


Zdroj: Visage Šárka Konečná

Romantický drdol

Nedbalá elegance je hitem číslo jedna i v účesech. S tímto drdolem vyrazíte dech každému. Je elegantní a zároveň působí velmi moderně. Zkombinujte všechny předchozí účesy a vznikne vám právě tento nádherný romantický drdol. Základem jsou natupírované a navlněné vlasy, ze kterých se vytvoří. Opět nechte pár navlněných pramenů spadat kolem vašeho obličeje. Romantický nádech účesu dodají zapletené copy podél obličeje, které vytvoří jakousi čelenku. A když je řeč o čelenkách, účes přivedete k dokonalosti, když jej ozdobíte nějakou krásnou ozdobou do vlasů. Může to být spona nebo třeba čelenka.


Zdroj: Visage Šárka Konečná


Zdroj: Visage Šárka Konečná

 

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY VLASOVÉ TRENY 2021 VLASOVÝ STYLING DLOUHÉ VLASY DRDOLY DÁMSKÉ ÚČESY

Související články

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Celý článek

Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

I pánové mají své vlasové kolekce, důkazem toho je MATURE kolekce salónu Petry Měchurové, na kterém se podílel celý její tým. Co je aktuálně pro pány ve střizích a účesech trendy?

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

Celý článek

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Herečka Markéta Stehlíková změnila image. Za kolekcí účesů nestojí nikdo jiný než její dvorní kadeřník Honza Kořínek

Pro změnu účesu a celkové image měla herečka hned několik důvodů. Nezapomíná však na svoje povinnosti zejména v rámci role v seriálu Ulice.

Celý článek