dnes je 21.01.2021 a svátek má Běla

Trendy společenské účesy pro rok 2021

Přidat na Seznam.cz
Přestože je současná doba velmi nejistá a nikdo neví, jak bohatý bude kulturní program v příštím roce, my věříme, že tipy na trendy společenské účesy se hodí vždy! V kurzu bude opět uhlazený minimalismus i romantický boho styl. V hlavní roli jsou čelenky, sponky a pozor – taky sušené květy a obilniny!

Zdroj: Visage Šárka Konečná

Obilí jako ozdoba do vlasů?

Uhlazený drdol

Nadčasovým účesem, který nikdy nevyjde z módy, je klasický drdol. Proč ho ale něčím neozvláštnit? Aby drdol nepůsobil tak staženě a upjatě, navlňte žehličkou (nebo kulmou) pár předních pramenů a přehoďte je do obličeje a kolem drdolu. Vznikne vám uvolněný, ale přitom velmi elegantní účes, který se hodí na plesy, na svatby, ale také klidně jen na běžný pracovní den.


Zdroj: Visage Šárka Konečná

Texturované vlny

Jednoduchý účes, který zvládnete levou zadní a můžete ho nosit kamkoli! Základem je natupírovat si vlasy a poté pečlivě po malých vrstvách vlnit prameny žehličkou nebo kulmou. Začněte odspodu a vlňte čím dál tenčí pramínky. Každou vlnku je dobré ještě doupravit a zafixovat fixátorem. Pokud byste chtěly účes ještě více vyzdvihnout, zapleťte si vepředu dva copy a vzadu sepněte. Prameny copu trochu povytáhněte pro nedbalý look. Trend živých květů v účesech se pomalu vytrácí a střídá ho trend jiný. Tím jsou sušené květiny, zejména obilniny. Skvěle se hodí například na boho svatby. Dodají celému looku šmrnc a neformálnost ale zároveň je to velmi originální ozvláštnění.


Zdroj: Visage Šárka Konečná


Zdroj: Visage Šárka Konečná

Romantický drdol

Nedbalá elegance je hitem číslo jedna i v účesech. S tímto drdolem vyrazíte dech každému. Je elegantní a zároveň působí velmi moderně. Zkombinujte všechny předchozí účesy a vznikne vám právě tento nádherný romantický drdol. Základem jsou natupírované a navlněné vlasy, ze kterých se vytvoří. Opět nechte pár navlněných pramenů spadat kolem vašeho obličeje. Romantický nádech účesu dodají zapletené copy podél obličeje, které vytvoří jakousi čelenku. A když je řeč o čelenkách, účes přivedete k dokonalosti, když jej ozdobíte nějakou krásnou ozdobou do vlasů. Může to být spona nebo třeba čelenka.


Zdroj: Visage Šárka Konečná


Zdroj: Visage Šárka Konečná

 

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY VLASOVÉ TRENY 2021 VLASOVÝ STYLING DLOUHÉ VLASY DRDOLY DÁMSKÉ ÚČESY

Související články

3 skvělé způsoby, jak si navlnit a zároveň nezničit vlasy

Která žena by nechtěla krásné přirozené lokny přímo po probuzení? Pokud vás příroda neobdarovala dokonale kudrnatou kšticí, tak nezoufejte. Nádherné vlnky si můžete udělat i bez použití kulmy.

Celý článek

Jak vybrat vhodnou kosmetiku proti padání vlasů

Nadměrné a nežádoucí padání vlasů je podmíněno mnohými faktory. Prořídlé vlasy trápí i ženy a pokud k nim patříte i Vy, určitě hledáte způsoby, jak nechtěnému padání vlasů předcházet a jak řešit tento nepříjemný problém.

Celý článek

Nejoblíbenější vlasový trend? Balayage je stálice

Léto je ideálním obdobím na změny. Vlasy tak mohou být jednou z nich. Pokud stále váháte, máme pro vás jeden tip, jak své vlasy oživit a zůstat trendy po celý rok.

Celý článek

Jak na perfektní plážové vlny snadno a rychle

K létu plážové vlny ve vlasech jednoznačně patří. Ne vždy se nám chce trávit s jejich přípravou hromadu času. Proto vám přinášíme čtyři tipy, jak na vlny snadno a rychle…

Celý článek

Hitem léta jsou drdoly učesané nakřivo! Seznamte se s vlasovými doplňky, které tento jednoduchý účes ještě pozvednou

Vstát, vlasy zamotat a upevnit gumičkou. Tak by mohl vypadat rychlý ranní rituál, pokud nemáte příliš času, pokud je horko nebo se vám jednoduše nechce trávit více času se svými vlasy a jakýmkoliv účesem. Jak snadno a rychle drdol doplnit, aby působil sofistikovaně a naprosto precizně?

Celý článek

Proč muži milují dlouhé vlasy?

Vlasy jsou korunou krásy. Dlouhé vlasy byly a stále jsou přirovnávány k ženskému půvabu. I když se trendy mění, tak dlouhé vlasy zůstávají. Proč tomu tak je a co si o tom myslí muži?

Celý článek

Jak nejlépe vytvořit vlny pomocí žehličky

Obvyklá situace, kterou řeší snad každá žena. Kdo má rovné vlasy, chce kudrnaté a naopak. Dnes už žádná varianta není nemožná a lze si téměř k jakémukoli účesu lehce a snadno dopomoci. My jsme vám dnes sepsali podrobný, ale jednoduchý návod, jak si vytvořit přirozené vlny pomocí žehličky.

Celý článek

Profesionální péči o vlasy z pohodlí domova zvládnete sama

O vlasech se říká, že jsou korunou krásy a je to rozhodně pravda. Proto byste měla i do jejich úpravy investovat svůj čas a vhodný výběr vlasových pomocníků. Představíme vám tři, se kterými si vlasy vyžehlíte, natočíte i vysušíte jako profesionální kadeřník!

Celý článek