dnes je 19.01.2022 a svátek má Doubravka

Trendy účesy, se kterými letos zazáříte

Přidat na Seznam.cz
Blíží se jaro, a to je vždy skvělým časem na změnu účesu. Pomůžeme vám s vaším rozhodováním, abyste měly jasno, až se otevřou kadeřnictví. Našli jsme ty, které budou v letošním roce nejvíc trendy! Se správnými pomocníky je navíc snadno upravíte i doma.

Rovné a vzdušné mikádo

Mikádo neboli bob je a bude vždy trendy účesem ve všech svých podobách. Letošní rok bude, co se týče mikád, velmi různorodý. V kurzu jsou totiž jak uhlazená, tak i vzdušná mikáda. Dokonale rovné mikádo pak vykouzlíte jedině s použitím žehličky. Profesionální žehlička Rowenta Ultimate Experience s 3D žehlícími pláty vyžehlí vaše vlasy do dokonalosti, a přitom v nich zanechá hebkost a lesk.

Pokud chcete docílit, že vaše mikádo bude mít krásný objem a bude na pohled vzdušné, kulmofén od Rowenty vaše vlasy nejen dokonale vysuší, ale dodá jim i lehkost a vytvoří tak nadýchaný účes jako od kadeřníka. 


zdroj: IG Kim Kardashian

Jen růžová to může být

Růžová barva je už jarní stálicí, ale je pořád stejně trendy. Její výhodou je, že vlasy neuvěřitelně osvěží a dodá jim šmrnc. Zároveň ale jemné růžové až broskvové odstíny vydrží maximálně deset umytí, takže je ideální i pro ty z vás, které se změny bojí. Těm, které si růžovou chtějí užít déle, pomohou například barevné kondicionéry. 

Vlny jako z Instagramu

Mít dlouhé vlasy neznamená nudu! Pro ty z vás, které mají delší vlasy a do žádných změn se vrhat nehodlají, je tu skvělé řešení. I tak základní a známý účes jako jsou vlny, může být pokaždé jiný. S inovativní kulmou Rowenta Waves Addict si můžete dokonce navolit velikost vlnek. Můžete zvolit volné lokny, plážové vlny anebo si vymyslet svůj vlastní styl. Stačí jen popustit uzdu fantazii!

 

 

Rowenta přináší první vlnkovač na vlasy pro neomezené množství druhů vln. Díky své všestrannosti se přizpůsobí všem typům vlasů a poskytuje luxusní vzhled. S tímto vlnkovačem na vlasy můžete popustit uzdu fantazii a vytvářet si účesy podle nálady.

 

Záměrné odrosty a přírodní barva vlasů

Ať už to může znít jakkoli, odrosty tento rok letí! Možná nás to naučila karanténa a pandemie, ale odrosty jsou naprosto v pořádku. Můžete jich samozřejmě docílit přirozeně tím, že si necháte barvu postupně odrůst nebo kadeřníka požádejte o velmi přirozenou a jemnou baleáž. Navíc odrosty dodají účesům ledabylejší vzhled. 


zdroj: IG Margot Robbie

Nejlepší a také nejjednodušší úpravou vlasů je pak obyčejné foukání. Zkuste například ultramoderní vysoušeč vlasů Rowenta Ultimate Experience. Ten při foukání vlasům dodává díky jedinečné technologii Air-to-Care pozitivní a negativní ionty, které zabraňují lámání a ničení vlasů. Výsledkem jsou hladké a lesklé vlasy a přirozený vzhled.

TIP REDAKCE:  Nadýchá, vysuší, vytvaruje

Fén Rowenta Ultimate Experience využívá sílu kladných a záporně nabitých iontů k zajištění nadstandardní péče při dodržení nekompromisních výkonnostních standardů. Technologie Air-to-Care pomáhá chránit vlasy před znečištěním a prachem a zároveň podtrhuje jejich přirozenou krásu. 

 

 

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY ROWENTA VLASOVÝ STYLING

Související články

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

Celý článek

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Herečka Markéta Stehlíková změnila image. Za kolekcí účesů nestojí nikdo jiný než její dvorní kadeřník Honza Kořínek

Pro změnu účesu a celkové image měla herečka hned několik důvodů. Nezapomíná však na svoje povinnosti zejména v rámci role v seriálu Ulice.

Celý článek

ROZHOVOR: Honza Kořínek o covidu, kadeřnickém byznysu i trendech

Pro kadeřníky (a nejen pro ně) nastal 3. května den, na který čekali doslova jako na spásu. Konečně mohli otevřít své salony a věnovat se tak práci, kterou milují. Mezi nimi byl i vyhlášený vlasový guru Honza Kořínek.

Celý článek

MICHAL ZAPOMĚL: Styl je odvaha být sám sebou

Pokud si myslíte, že když jdete dělat rozhovor s jedním z nejlepších kadeřníků této země, bude řeč hlavně o barvách a trendech, jste na omylu. Postupem času totiž zjistíte, že Michal Zapoměl je jiný. Jeho čistota a inspirativnost vás vtáhne a vy máte pocit, že každou jeho větu si musíte zapamatovat. 

Celý článek

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

Celý článek

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

Celý článek