dnes je 16.01.2022 a svátek má Ctirad

Tři diáře, které vám v roce 2020 usnadní život a motivují vás k lepším zítřkům

Přidat na Seznam.cz
Také byste bez diáře neudělali ani krok? Možná si ve výsledku ani neuvědomujeme, kolik času nám rozvážné a přesné plánování každého dne ušetří času. Vybrali jsme tři designové a praktické diáře, které vám nabídnou něco navíc.

Wooden Works

Jste-li milovníky dřeva a ryze čistých grafických designů, pak vás tento týdenní diář naprosto ohromí. Dřevěné desky svázané drátěnou vazbou, možnost zvolit si jakýkoliv vlastní design desek, a k tomu na výběr ze tří různých motivů jednotlivých stránek, tomu říkáme, udělat si diář podle sebe! Nám se líbí varianta vlka vyjícího na měsíc, ale vy si na svůj Wooden Works diář můžete nechat napsat své jméno či nějaké fajn výstižné motto pro rok 2020.

 

Neobyčejný diář

Neobyčejný diář je speciální tím, že má každý měsíc jiný design. Překvapí také ne tak známými citáty, rozložením pro srovnání priorit, cílů a celkově organizaci života. Doplňkem, který jej tvoří, jsou vedle jmenných a státních svátků ještě vtipné a zahraniční svátky. Nikdy se s ním nebudete nudit. „Všechny diáře tvořím sama, jsou doplněny autorskými ilustracemi a vytvoření jednoho diáře trvá i několik měsíců,“ říká autorka Neobyčejného diáře Veronika Šrédlová.

Doller Diář 6

Tento diář si zamilují lidé, kteří mají velké plány. Jejich motivací je bude bok po boku provázet půlroční nedatovaný diář, který dává prostor na zapsání veškerých myšlenek, cílů nebo nápadů, které pak najdete na jednom místě. DOLLER Diář je rovněž perfektním pomocníkem pro reflexi, k čemuž slouží vyhodnocení na konci každého měsíce. Diář se tak může stát vaším osobním koučem a zároveň užitečným nástrojem pro hodnocení vašich pokroků a úspěchů. Diář je tištěný na ekologický papír s certifikací FSC a je zabalen do italské vege koženky.

Přidat na Seznam.cz
DESIGN RADY REDAKCE NÁKUPY A OBCHOD DIÁŘ STYLOVÉ DIÁŘE DIÁŘ 2020 NEOBYČEJNÝ DIÁŘ WOODEN WORKS DIÁŘ DOLLER DIÁŘ 6

Související články

Mají novoroční předsevzetí smysl, nebo nás čeká neúspěch

Rok se s rokem sešel a opět tu máme první lednové dny, kdy většina lidí plánuje a sní o novém roce. Buď patříte do skupiny plánovačů nebo skeptiků. Mají novoroční předsevzetí vůbec smysl?

Celý článek

Užijte si poslední den v roce s našimi tipy na domácí silvestrovské pohoštění

Silvestr si obvykle spojujeme s dobrým jídlem a pitím. Pokud jej trávíte doma, záleží kolik času, energie a peněz chcete do silvestrovského pohoštění investovat. Možností je mnoho. Možná se rozhodnete pro jedno či více vepřových kolen, tisíc minijednohubek nebo neotřelé variace tradičních chlebíčků.

Celý článek

Mýty o vánočních tradicích: Kde se vzaly naše typické české Vánoce?

Blíží se nejkrásnější svátky v roce a všechny ulice září ozdobami a voní dobrou náladou. Zároveň si ovšem nejde nevšimnout, že se zejména v posledních letech míchají dohromady různé tradice, některé zvyky se zapomínají, a zároveň je nahrazují ty nové.

Celý článek

NOVÁ PRODEJNA VERMONT VZNIKALA VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ

Když se spojí nové technologie a prémiová móda, je zážitek zaručen. Módní skupina Vermont již brzy otevře svoji zbrusu novou multibrandovou prodejnu v pražském Westfield Chodov a v plzeňské Olympii.

Celý článek

Jak na úklid šatníku, aniž by to příliš bolelo?

Nemáte co na sebe, a přitom ze skříně po každém otevření oblečení vypadává? Naordinujte si 100% očistu. Bude to sice brutální, ale výsledek potěší. Jak na to? Čtěte dál.

Celý článek

Originální i praktické dárky pro ženy

Chcete svou partnerku, dceru, sestru nebo maminku letos obdarovat něčím originálním či alespoň skutečně praktickým? Vybrali jsme pro vás pár dárků pro ženy, které se v žádné domácnosti rozhodně neztratí.

Celý článek

Outfity na firemní vánoční večírek v kanceláři i online 2021

Žijeme v podivné době. Ale Vánoce a vánoční večírky si vzít nenecháme! Své k tomu řekne i móda. Věděli jste, že můžete mít styl i za dodržování karantény či vládních nařízení? Poradíme jak.

Celý článek

Nákupy bez dlouhých front a stresu? Užijte si Vánoce v klidu

Nakoupit dárky, cukroví i běžné potraviny bez zbytečného čekání, a hlavně bezpečně, je snadnější než kdy dříve. V Globusu na vás čeká pestrá nabídka i efektivní a bezpečné služby.  

Celý článek