dnes je 26.02.2020 a svátek má Dorota

Tři diáře, které vám v roce 2020 usnadní život a motivují vás k lepším zítřkům

Přidat na Seznam.cz
Také byste bez diáře neudělali ani krok? Možná si ve výsledku ani neuvědomujeme, kolik času nám rozvážné a přesné plánování každého dne ušetří času. Vybrali jsme tři designové a praktické diáře, které vám nabídnou něco navíc.

Wooden Works

Jste-li milovníky dřeva a ryze čistých grafických designů, pak vás tento týdenní diář naprosto ohromí. Dřevěné desky svázané drátěnou vazbou, možnost zvolit si jakýkoliv vlastní design desek, a k tomu na výběr ze tří různých motivů jednotlivých stránek, tomu říkáme, udělat si diář podle sebe! Nám se líbí varianta vlka vyjícího na měsíc, ale vy si na svůj Wooden Works diář můžete nechat napsat své jméno či nějaké fajn výstižné motto pro rok 2020.

 

Neobyčejný diář

Neobyčejný diář je speciální tím, že má každý měsíc jiný design. Překvapí také ne tak známými citáty, rozložením pro srovnání priorit, cílů a celkově organizaci života. Doplňkem, který jej tvoří, jsou vedle jmenných a státních svátků ještě vtipné a zahraniční svátky. Nikdy se s ním nebudete nudit. „Všechny diáře tvořím sama, jsou doplněny autorskými ilustracemi a vytvoření jednoho diáře trvá i několik měsíců,“ říká autorka Neobyčejného diáře Veronika Šrédlová.

Doller Diář 6

Tento diář si zamilují lidé, kteří mají velké plány. Jejich motivací je bude bok po boku provázet půlroční nedatovaný diář, který dává prostor na zapsání veškerých myšlenek, cílů nebo nápadů, které pak najdete na jednom místě. DOLLER Diář je rovněž perfektním pomocníkem pro reflexi, k čemuž slouží vyhodnocení na konci každého měsíce. Diář se tak může stát vaším osobním koučem a zároveň užitečným nástrojem pro hodnocení vašich pokroků a úspěchů. Diář je tištěný na ekologický papír s certifikací FSC a je zabalen do italské vege koženky.

Přidat na Seznam.cz
DESIGN RADY REDAKCE NÁKUPY A OBCHOD DIÁŘ STYLOVÉ DIÁŘE DIÁŘ 2020 NEOBYČEJNÝ DIÁŘ WOODEN WORKS DIÁŘ DOLLER DIÁŘ 6

Související články

Proč nakupovat v second handech

Jsou lidé, kteří by nikdy do sekáče ani nevkročili a existují také ti, kteří těmito obchody žijí. To, že máte rádi módu ještě neznamená, že musíte neustále utrácet spoustu peněz a pořizovat si nejnovější kousky. 

Celý článek

Sedací souprava Autentico je moderním a pohodlným doplňkem, který se vám jen tak neokouká

Ne každý se oddává designovým výstřelkům v bytových doplňcích a nábytku. I přesto však můžete spojit aktuální novinky s „hudbou budoucnosti“. Tedy, abyste tomu dobře rozuměli, jsou sedačky, které jsou moderní dnes, ale budou tradičním doplňkem i za deset let.

Celý článek

Má oblečení, které nosíme, psychologický efekt na naši náladu?

Existuje vztah mezi barvami našeho oblečení a naší náladou? Odborníci tvrdí, že ano. To, jak se oblékáme, má vliv nejen na naše okamžité rozpoložení a naopak, ale také na míru našeho sebevědomí a s tím související úspěšnost toho, co právě děláme.

Celý článek

Tři tipy, kam v interiéru umístit designové křeslo

Proč si zamilovat designová křesla BONNIE & CLYDE už víme z předchozího článku. Pojďte s námi objevit způsoby, jak takovým kouskům vybrat ideální místo ve vašem interiéru.

Celý článek

Romantika na pražské Kampě

Umění vařit spojené s kvalitními surovinami přináší vynalézavost, která nám v kuchyni mnohdy chybí. Pokud máte chuť poznat jídla, která vás budou hýčkat, máme pro vás perfektní tip.

Celý článek

Co si obléct na rande na sv. Valentýna

Po roce je to tu zase - svátek sv. Valentýna, den lásky a milování. Pokud tento svátek slavíte, jistě se chystáte na romantickou večeři či jinou aktivitu s vaší drahou polovičkou, zkrátka rande. Mrkněte na valentýnské outfity roku 2020...

Celý článek

Víte, co je monochromatický styl v módě?

Pravděpodobně každý z nás byl minimálně jednou v životě průkopníkem monochromatického stylu v módě. Tento trend totiž již delší dobu přetváří šatníky mnohých z nás. Co vlastně monochromatický styl znamená a jak si podle něj upravit outfity, se dozvíte v článku.

Celý článek

Příběh jedněch džín z fast fashion řetězce

Odkud je bavlna, ze které se džíny šijí, jakými chemickými procesy se upravuje, odkud cestují kovové komponenty, kdo nám šije oblečení a jak je možné, že stojí tak málo? Pokud si stále nejste jisti, jestli chcete investovat do lokálních a udržitelných značek, tady najdete několik důvodů.

 

Celý článek