dnes je 26.02.2020 a svátek má Dorota

Tři tipy, kam v interiéru umístit designové křeslo

Přidat na Seznam.cz
Proč si zamilovat designová křesla BONNIE & CLYDE už víme z předchozího článku. Pojďte s námi objevit způsoby, jak takovým kouskům vybrat ideální místo ve vašem interiéru.

Již pár týdnů můžete v prodejnách PHASE okukovat, ale také nakupovat křesla BONNIE & CLYDE, která vytvořil módní designer Fero Mikloško. Tahle práce má náš neskonalý obdiv a vůbec se nedivíme, že si křesla neustále někdo fotí a zkouší. A také je nám jasné, že na ně mají ženy i muži odlišné názory, nakonec právě křeslo BONNIE je ztělesněním něžnosti a ženské krásy, zatímco CLYDE přináší neotřelý vzhled v černo-bílé klasice, která je mužům bližší. A když už se rozhodnete, že si křeslo koupíte, možná vás na malý moment zastaví myšlenka, kam s ním?

Všeobecně máme ve zvyku vše se vším ladit tak, aby to působilo čistě a propracovaně. Každá místnost si však zaslouží svou dominantu, která bude vyčnívat. Můžou to být barevné polštářky na vaší sedačce, nebo právě neotřelé křeslo, kterého si každá návštěva hned všimne. Věřte nám, že tato výrazná křesla nebudou rušivým elementem, právě naopak!

Křeslo budou toužit vyzkoušet všichni vaši kamarádi i rodina. Porozumět tomu, zda je natolik originální nejenom svým vzhledem, ale i pohodlné svým vypracováním. Tím si můžete být naprosto jistí už teď. Designer Fero Mikloško vytvořil křesla ve spolupráci se značkou PHASE, která jsou zastoupením krásy i pohodlí v jednom.

BONNIE & CLYDE své místo najdou i na méně tradičních místech, kde byste si možná představili jiný kousek nábytku. Ideálním koutkem pro ně bude zimní zahrada, kde vám umožní čas klidu a relaxu jen pro vás. Pohodlné křeslo, které se vám navíc opravdu líbí, vám bude skvělým společníkem při odpočinku, čtení knížky nebo jen koukání na krásy kolem vás.

A co třeba vaše pracovna? Nabídnete hostům extravagantní křeslo a k tomu šálek dobré kávy? Jistě si své obchodní partnery získáte už tím, že máte vytříbený vkus. Černou, koženou klasiku najdete totiž všude, zatímco BONNIE & CLYDE jsou vyrobeny jen v omezeném počtu kusů, a proto na ně jen tak nenarazíte.

Do třetice máme ještě jeden tip, co byste řekli na to, vyhodit starou podnožku, kterou máte v chodbě, aby se návštěva mohla při obouvání posadit a místo ní tam postavili toto designové křesílko? Nezbytností je samozřejmě dostatek místa, ale pokud ho máte, pak už dál neváhejte! BONNIE & CLYDE vám do domu přinesou víc, než si teď dokážete představit. Otevřou vám brány do širšího povědomí o bytovém designu i to, jaké to je, když nakupujete srdcem.

Rada na závěr, neváhejte, dokud je v prodejnách značky PHASE ještě mají!

sedackyphase.cz

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN SEDAČKY SEDAČKY PHASE BONNIE & CLYDE DESIGNOVÁ KŘESLA EXTRAVAGANTNÍ KŘESLA KŘESLA POHOVKY

Související články

Jak začít s KETO dietou aneb 5 užitečných kroků, které byste měli mít na paměti

Rozhodli jste se, že chcete zkusit ketogenní dietu, ale tak nějak přesně nevíte jak začít? Připravili jsme si pro vás článek, který vás jednoduše provede prvními kroky a pomůže předejít nepříjemným začátečnickým stavům jako je „sacharidová“ chřipka nebo zažívací obtíže.

Celý článek

Sedací souprava Autentico je moderním a pohodlným doplňkem, který se vám jen tak neokouká

Ne každý se oddává designovým výstřelkům v bytových doplňcích a nábytku. I přesto však můžete spojit aktuální novinky s „hudbou budoucnosti“. Tedy, abyste tomu dobře rozuměli, jsou sedačky, které jsou moderní dnes, ale budou tradičním doplňkem i za deset let.

Celý článek

Nemáš Instagram? Jako bys nežil

Dnešní uspěchaná doba si vyžádala několik obětí, ale i mnoho užitečných aplikací. Už nedostáváme milostné dopisy, náš milý nečeká za oknem a nová restaurace už nebude mít hlášení v místním rozhlasu. Většina z nás je stále zahleděná do obrazovek svých chytrých telefonů.

Celý článek

Má oblečení, které nosíme, psychologický efekt na naši náladu?

Existuje vztah mezi barvami našeho oblečení a naší náladou? Odborníci tvrdí, že ano. To, jak se oblékáme, má vliv nejen na naše okamžité rozpoložení a naopak, ale také na míru našeho sebevědomí a s tím související úspěšnost toho, co právě děláme.

Celý článek

Nevíte, jak se obléct na ples? Inspirujte se u celebrit, co vyrazily na Český ples!

Plesová sezona je v plném proudu, a pokud vám stejně jako nám přijde jako špatný nápad oblékat šaty z maturitního plesu, který se odehrál už před několika lety, vyrazte do půjčoven a obchodů! Před tím se ale podívejte na nejkrásnější róby, které se objevily na Českém plese.

Celý článek

Příběh jedněch džín z fast fashion řetězce

Odkud je bavlna, ze které se džíny šijí, jakými chemickými procesy se upravuje, odkud cestují kovové komponenty, kdo nám šije oblečení a jak je možné, že stojí tak málo? Pokud si stále nejste jisti, jestli chcete investovat do lokálních a udržitelných značek, tady najdete několik důvodů.

 

Celý článek

BONNIE & CLYDE jsou křesla, která budou v interiéru náležitě obdivována

Napadlo vás někdy, že křesla mohou být víc než jenom praktickým doplňkem obývacího pokoje či pracovny? Že křesla mohou mít svůj příběh, vyzařovat odvážností a být ikonická? Jestli ne, pak vás o tom křesla BONNIE & CLYDE od Fera Mikloška rychle přesvědčí.

 

Celý článek

Vintage design a móda aneb staré časy jsou opět zde

Pod tímto stylem si můžete představit vše staré, historické nebo klasické. Původně se tímto slovem označovalo výběrové víno, později se tak začaly nazývat staré a kvalitní věci.

Celý článek