dnes je 22.03.2019 a svátek má Leona

Tyhle barvy vládnou interiérům v roce 2019

Přidat na Seznam.cz
V minulém roce upřednostňovali designéři interiérů teplé barvy, letos je všechno trošku jinak. Vedou totiž barevné trendy založené na živé přírodě kolem nás.

Nejenom značka Pantone vydala informaci o barvě roku, udělaly tak i značky jako Benjamin Moore, PPG Paints, Sherwin Williams a další. Hledáte inspiraci na oživení svého interiéru? Zkuste barvy roku 2019…

Šedé dřevo

Letos se vám v domácnostech bude extra vyjímat šedé dřevo. Jde o zemitý odstín šedé v kombinaci s hnědou, které přivádí naturalistický pocit.

Korálová

Energie vzývající korálový odstín je zřejmou jedničkou napříč vším v roce 2019. Do interiéru vám přinese naději a optimismus.

Lovecká zelená

Podle návrhářky interiéru Becky Shea je zelená oblíbená mezi lovci a myslivci skvělou volbou pro rok 2019. Je smyslná a má světovou hodnotu.

Modrá mlha

Modrá s šedým podtónem má uklidňující účinek, který navozuje pozitivní energii v interiérech.

 

Optimistická žlutá

Rok 2019 bude prolnut i výraznými barvami, jako jsou žlutá a oranžová, které přináší dostatek optimismu. Žlutá válenka je ideální volbou.

Jemná krémová

Hodí se na doplňky, jako jsou křesílka nebo měkké dřevo. Elementární přírodní barva perfektně ladí například s čokoládovou.

Citrusová

Podle odborníků bude tato barva hravým i extravagantnějším odstínem tohoto roku. Vyzkoušejte limetkovou, citrónovou nebo pomerančovou.

dezeen.com

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN DESIGN INTERIÉRU INTERIÉROVÝ DESIGN BARVY INTERIÉRŮ 2019

Související články

Qubus: Světoznámý český design

Jedni z nejvýraznějších českých designových návrhářů Jakub Berdych a Maxim Velčovský společně založili v roce 2002 Qubus Design studio. Pod hlavičkou Qubus vznikla řada kolekcí a produktů, které se úspěšně prodávají po celém světě.

 

Celý článek

Designové vychytávky na březen

S pomalu probouzejícím se jarem se zlepšuje i nálada. K ní vám dopomůže i český design, který ve všech směrech pohladí po duši a pomůže k pozitivnímu naladění. 

Celý článek

Nezaměnitelný styl Grace Kelly

Americká herečka, držitelka Oscara a monacká kněžna, ale především žena, od které se můžeme učit sebevědomí, eleganci a jedinečnému módnímu stylu. Během svého života okouzlila kněžna Grace miliony mužů i žen. Co nás na ní tak láká?

Celý článek

Papírovou nebo igelitovou tašku? My jsme pro starou dobrou klasiku v podobě síťovky!

Možná stále váháte mezi klasickou igelitkou a papírovou taškou. Mediální masáž podpořená ekologickými příznivci nás tlačí do určitých změn a rozhodnutí. Nám se ale od srdce zalíbil krásný český výrobek obohacený moderním designem.

Celý článek

Kam na wellness chvilky v České republice?

Milujete bublinkovou koupel, masáže nebo relax? Pak jste těmi pravými kandidáty na pozici wellnessáka. Kam si pro krásné chvilky přes víkend nebo ve volných dnech v týdnu zajet? 

Celý článek

Marek Musil: Nejlepší fotky z cest vznikají v místech, kde jsou podmínky k focení trochu bojové

Marek Musil je fotograf, jehož portfolio vás naprosto pohltí. Snímky ze tří rozdílných pouští na třech světadílech, podvodní fotografie ale také ucelené, černobílé soubory ze zákulisí Mercedes-Benz Prague Fashion Week mají mnoho co říct!

Celý článek

Výstavba nového domu v rámci starší městské kultury v Belgii je složitá, přesto ne nemožná

Architektka Sophie van Nonet přinesla do městského centra Belgie novou možnost postavení domu z cihel a s velkými okny. 

Celý článek

Designové vychytávky na únor

Krutá zima se drží České republiky zuby nehty. Proč si neudělat radost něčím výjimečným z dílen českým umělců a návrhářů? Zahřeje vás to i na duši!

Celý článek