dnes je 09.12.2019 a svátek má Vratislav

Úchvatné plesové šaty z Londýna

Přidat na Seznam.cz
Nabídka Chi Chi plesových šatů připomíná návštěvu filmové cukrárny. Samý cupcake, šlehačka, zdobení, pastely a teď si to převeďte na šaty! No dokonalost...

Mladá anglická značka se inspiruje high-end návrháři a jejich přehlídkami. Odtud čerpá trendy, které pak přizpůsobí reálnému životu a přenese je do ulic. Pod jménem Chi Chi London tak vznikají jedinečné expresivní kousky ať už šatů koktejlových, maturitních, vhodných na promoci, maxišatů či večerních rób. I ceny hrají pro značku důležitou roli, takže se snaží, aby i její modely byly dostupné nejen po stránce praktičnosti a nositelnosti, ale i po stránce finanční. Koktejlové šaty tím pádem seženete okolo dvou tisíc korun. 

  
Tmavě modré šaty 2 249 Kč ; Růžové šaty 2 589 Kč ; Květované šaty 1 999 Kč

Plesová sezóna 2016 vypukla. A z vlastní zkušenosti víme, že žena se nechce rok co rok na plesech a firemních večírcích ukazovat v jedněch šatech. Nehledě na to, že dle etiky to ani není vhodné. Proto jsme vybrali pár perliček z kolekce Chi Chi London, které by vás mohly zaujmout. Základem většiny šatů je buď krajka a tyl nebo pevný satén a květinový potisk. Záleží jen na vás, který druh šatů upřednostníte a na jakou událost se chystáte. Není tajemstvím, že značka myslí také na ženy silnější, protože většina jejích modelů jde do velikosti XXL.

  
Šaty se zlatou krajkou 2 249 Kč ; Černé šaty 2 429 Kč ; Stříbrně zdobené šaty 2 589 Kč

zoot.cz

Přidat na Seznam.cz
MÓDA NÁKUPY A OBCHOD RADY REDAKCE PLESOVÉ ŠATY ZOOT.CZ PLESOVÁ SEZÓNA 2016 CHI CHI LONDON LONDÝN DÁMSKÉ ŠATY KVALITNÍ ŠATY

Související články

Tři módní ikony aneb inspirativní ženy světa

Jejich osobitý styl zaujme na první pohled, a to právě ony udávaly módní styl a směr 20. století. Která se nejvíce zamlouvá vám? Krásná herečka a dobrovolnice, oblíbená žena tehdejšího prezidenta USA nebo nevšední modelka s jasným cílem?

Celý článek

Blíží se tři důležité večery, jak se na ně obléci?

Tyto události jistě čekají každou z nás. Firemní večírek, Štědrý večer a Silvestr. Pokud stejně jako většina žen stojíte před šatníkem a v hlavě vám hlas tiše šeptá, že jako každý rok nemáte co na sebe, nezoufejte. Máme pro vás malou inspiraci ze světa celebrit.

Celý článek

Gossip girl se vrací? Seriál plný módy a intrik

Seriál, který běžel v letech 2007 až 2012. Kdo netuší, oč se jedná, tak jde o seriál plný intrik, lásky, síly peněz a vlivu smetánky z Upper East Side. Mezi hlavní hrdiny patří okouzlující Serena, nenápadný Dan, záludná Blair a Chuck, kterého pověst předchází.

Celý článek

Jak vypadá indikátor úspěchu a neúspěchu nejen z pohledu módy

Každý ve svém životě po něčem touží. Někdo chce být úspěšný obchodník, jiný zase uznávaný malíř a některé ženy chtějí být prostě mámou. Ať už je naše cesta jakákoliv, tak úspěšní a neúspěšní lidé se od sebe velmi liší.

Celý článek

Ušetřete se slevovými kupony a kódy!

Máte omezený rozpočet, ale své blízké o vánoční dárky ochudit nechcete? Máme pro vás řešení! Pořiďte je se slevovými kupony a kódy! Za zlomek jejich plné ceny! 

Celý článek
ANNA Anna

Tip na skvělý dárek: originální barevné čepice a čelenky české značky Anna Anna!

Přemýšlíte každý rok, co zajímavého a hezkého dát svým blízkým nebo těm, kteří už „všechno mají”? Máme pro vás tip na zcela originální dárek, který je krásný, cenově dostupný, a ještě podpoříte českou řemeslnou výrobu.

Celý článek

Nechce se vám z postele? Jak si udělat příjemné vstávání v chladných ránech

Zazvoní budík a vy musíte vstávat. Nechce se vám z postele v tak nekřesťanskou dobu? Zkuste změnit své myšlení a začněte s ranními rituály, které udělají váš den krásnější.

Celý článek

Zajímavá historie spodního prádla

Spodní prádlo je běžnou součástí šatníku každého z nás. Ale jak to celé vlastně začalo? Pojďte se s námi podívat do historie ženského spodního prádla.

Celý článek