dnes je 18.10.2019 a svátek má Lukáš

Udělejte kamarádce radost a pošlete jí kytici jen tak

Přidat na Seznam.cz
Přátelství, jeden z nejúžasnějších darů, které nás provází životem. Kamarádky si na rozdíl od rodiny vybíráme, a díky tomu vznikají pouta na celý život.

Voňavá radost a překvapení v jednom

Představte si scénu jako z filmu. Je nekonečný den v práci a vidina víkendu daleko. Nebo další z řady dnů s dětmi doma a žádná perspektiva změny. Když v tom se objeví kurýr s kyticí a milým nebo vtipným vzkazem. Kamarádka bude překvapená a možná ukápne i slzička dojetí. Vaše kamarádka si takové překvapení zaslouží, ať už za podporu, kterou v ní máte, nebo za rodinný recept, který jste na ní vyloudila.

Nejlepší důvod pro zaslání kytice? Jen tak!

A že kytice posílají ženám jen muži? To dávno není pravda. Ne vždy je po ruce rytíř na bílém koni, který po prvním rande zašle takovou kytici, že ji ani neobejmete. Ženy si navzájem můžou také posílat kytice a nemusí to být zrovna kytice k narozeninám, nebo svátku. Tu největší radost udělá kytice zaslaná jen tak.

Vyberte tu pravou kytici z pohodlí domova

Teď už stačí jen vybrat tu správnou kytici. Buď můžete zajít do nejbližšího květinářství, nebo si květiny vyberte v klidu domova v online květinářství Florea.cz, kde najdete nejširší výběr růží a květin za nejnižší ceny. Kytici navíc můžete nechat poslat kurýrem, který ji doručí i s vaším vzkazem na kterékoliv místo po celé České republice.

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD FLOREA.CZ DORUČENÍ KVĚTIN ROZVOZ KVĚTINY KVĚTINY DO VLASŮ

Související články

Těchto osm výrobců textilu šetří svět

Klimatická krize už není tématem, které by firmy přehlížely. Veškeré životní aspekty a úsilí o udržitelnost jsou hlavním programem a my si teď představíme osm společností, které snižují svou uhlíkovou stopu.

Celý článek

Showroom originálního módního obchodu Minimalista

Módní obchod Minimalista představil ve svém novém showroomu aktuální kolekci, kterou přišly obdivovat i herečky Andrea Růžičková a Marika Šoposká.

Celý článek

Soutěž o Knihu Prima mazlíček

Jste-li milovníky čtyřnohých mazlíčků a máte pocit, že i psí život může být naplněný a šťastný, bude tato kniha tím pravým ořechovým právě pro vás. Dnes ji navíc můžete společně s naším magazínem vyhrát.

Celý článek

Sofistikované stolování podle módního domu Carolina Herrera

Debutová kolekce jídelního setu inspirovaná cestováním spojuje magazín Cabana zabývající se interiéry a módní dům Carolina Herrera. Výsledek tvoří elegantní i eklektické stolování.

Celý článek

Back to school: Vše, co by vám na začátku školního roku nemělo chybět

A že toho je, co je potřeba na přelomu srpna a září pořídit. V tomto článku vynecháme oblečení, ale zaměříme se na ty nejlepší batohy, školní potřeby a další nezbytnosti do vaší lavice.

Celý článek

I v koupelně se můžete cítit královsky! Zaměřte se na výběr správných doplňků a máte vyhráno

Luxusní design a důraz na kvalitu a původ materiálů můžete vnímat i ve své koupelně. Jedinečné textury, velkolepost, ale také ohleduplnost vůči planetě jsou základními stavebními kameny společnosti Gessi.

 

Celý článek

Drew Barrymore představila svou vlastní kolekci nábytku a designu pro děti

Drew Barrymore, americká hvězda a ikona, nám přináší svou novou kolekci, kterou vytvořila nejen pro své děti. Najdeme v ní cenově dostupný nábytek do dětských pokojů, doplňky, pestrobarevné obrázky nebo polštářky a také spoustu nápadů, jak vyzdobit útočiště malých dobrodruhů.

Celý článek

Drobnosti, které vám na cestách nesmí chybět

Jestliže patříte mezi milovníky letního cestování a je jedno, jestli se vydáte po krásách České republiky, nebo za většími dálkami, vždy se vám bude hodit pár praktických vychytávek. Perfektní řešení najdete ve 100CLASS concept store.

 

Celý článek