dnes je 27.05.2019 a svátek má Valdemar

Udělejte kamarádce radost a pošlete jí kytici jen tak

Přidat na Seznam.cz
Přátelství, jeden z nejúžasnějších darů, které nás provází životem. Kamarádky si na rozdíl od rodiny vybíráme, a díky tomu vznikají pouta na celý život.

Voňavá radost a překvapení v jednom

Představte si scénu jako z filmu. Je nekonečný den v práci a vidina víkendu daleko. Nebo další z řady dnů s dětmi doma a žádná perspektiva změny. Když v tom se objeví kurýr s kyticí a milým nebo vtipným vzkazem. Kamarádka bude překvapená a možná ukápne i slzička dojetí. Vaše kamarádka si takové překvapení zaslouží, ať už za podporu, kterou v ní máte, nebo za rodinný recept, který jste na ní vyloudila.

Nejlepší důvod pro zaslání kytice? Jen tak!

A že kytice posílají ženám jen muži? To dávno není pravda. Ne vždy je po ruce rytíř na bílém koni, který po prvním rande zašle takovou kytici, že ji ani neobejmete. Ženy si navzájem můžou také posílat kytice a nemusí to být zrovna kytice k narozeninám, nebo svátku. Tu největší radost udělá kytice zaslaná jen tak.

Vyberte tu pravou kytici z pohodlí domova

Teď už stačí jen vybrat tu správnou kytici. Buď můžete zajít do nejbližšího květinářství, nebo si květiny vyberte v klidu domova v online květinářství Florea.cz, kde najdete nejširší výběr růží a květin za nejnižší ceny. Kytici navíc můžete nechat poslat kurýrem, který ji doručí i s vaším vzkazem na kterékoliv místo po celé České republice.

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD FLOREA.CZ DORUČENÍ KVĚTIN ROZVOZ KVĚTINY KVĚTINY DO VLASŮ

Související články

Inspirace: Jarní přání naší redakce

Musíme být upřímné, jaro prostě milujeme! Je to roční období, které nejenom do našich životů, ale také do našich šatníků přináší nádherné barvy, vzory a lehčí materiály. Naše jarní přání možná inspirují k doplnění šatníku i vás...

Celý článek

V čem si vyšlápnout do slunného počasí? Aneb tipy na jarní obutí

A je tu květen, čas lásky, rozkvetlých stromů a sluncem zalitého počasí. Možná až na malé odchylky v předpovědích. V čem do takového počasí šlápnout, aby vám bylo pohodlně a zároveň trendy?

Celý článek

O lásce, svatebních špercích i darech je blížící se výstava Snoubení

Chcete být originální a hledáte způsob, jak věnovat jedinečný svatební dar? Nebo snad chcete požádat svou lásku o ruku? Možná vás výstava, která proběhne již za pár dní v Praze, dostatečně motivuje.

Celý článek

Objevte dánskou značku Rains

Skandidávský minimalismus, nadčasovost a zároveň funkčnost definuje oblečení a doplňky, které nám nabízí dánská značka Rains. Pokud rádi chodíte deštěm, a i přesto chcete zůstat v suchu a teple nebo často jezdíte na kole, věnujte Rains zvýšenou pozornost.

Celý článek

Řekněte to květinou!

Že jsou květiny klišé? V žádném případě! My ženy je milujeme a snad opravdu každá sníme o tom, že nám jednou u dveří doma nebo v práci zazvoní kurýr a přiveze nádhernou kytici…

Celý článek

Stylová jarní pyžámka

Jarní pyžama pro rok 2019 jsou vrženy, už máte vybrané i vy to své? Pokud ne, nechte se inspirovat stylovými kousky na spaní.

Celý článek

5 trendů slunečních brýlí pro rok 2019

Přiznejte se, také patříte mezi ty, kteří nedokáží po většinu roku udělat bez brýlí ani krok? My ano. Proto vám přinášíme pět trendů, které si ihned zamilujete.

Celý článek

Drew Barrymore představila svou kolekci nábytku

Jste fanouškem herečky Drew Barrymore? Pak se vám určitě zalíbí i její nová kolekce nábytku a bytových doplňků. Všechny kousky navíc s rozumnou cenovkou...

Celý článek