dnes je 26.11.2020 a svátek má Artur

Už je to tady! 13. ročník Czech and Slovak Hairdressing Awards 2013

Přidat na Seznam.cz
Letošní 13.ročník je výjimečný svým vysokým počtem přihlášených

Do soutěže se letos přihlásilo celkem 99 salonů z celé České a Slovenské republiky, čímž byla dosažena nejvyšší účast
za celou historii soutěže. Tento fakt vypovídá o velkém zájmu kadeřníků a prestiži této nezávislé soutěže.

Šanci získat titul Kadeřníka roku má v tuto chvíli 25 kadeřníků nominovaných v kategoriích  Dámský komerční účes/ Pánský komerční účes. Kdo bude nakonec tím nejlepším kadeřníkem v České republice a na Slovensku pro rok 2013 se dozvíme 3. května 2014 na slavnostním Galavečeru, který se uskuteční v pravém křídle průmyslového paláce v Praze.

Soutěž je pořádána firmou Schwarzkopf Professional a v odborné porotě zasedají především nositelé titulu Kadeřník roku a mezinárodně uznávaní vlasoví stylisté.

V letošním roce došlo k rozdělení kategorie Dámský komerční účes na 4 regiony: Dámský komerční účes Praha, Čechy, Morava a Slovensko. Mezi další vyhlašované kategorie patří Avantgardní účes, Objev roku, Kolorista roku, Pánský komerční účes a Tým roku. O ceně veřejnosti opět rozhodne laická porota. Příznivci internetu mohou pro své favority hlasovat na stránkách www.prozeny.cz a www.diva.sk v průběhu února 2014.

Podle odborné poroty mají soutěžní sety světovou úroveň.

V rámci kategorie Objev roku se tento rok přihlásilo dokonce 3x více účastníků než v posledních letech. V této kategorii se také objevilo mnoho nových jmen, což jen potvrzuje, že v soutěži mohou zazářit všichni nadaní kadeřníci, kteří se nebojí projevit svoji kreativitu a talent.

Neotřelé dámské účesy pro krátké i dlouhé vlasy předvedla Eliška Doskočilová z Kadeřnického studia Martin Nosál. Jedná se o originální účesy pro každodení nošení podtrhující individualitu ženy.

 

Poměrně složitě koncipované účesy vhodné především do společnosti představil Patrik Hagara ze SOU Litvínov-Hamr. Jeho tvorba je ukázkovou studentskou prací.

 

 

Kategorie Avantgarda roku zahrnuje velmi netradiční umělecky pojaté účesy. Dá se říci, že některé jsou až megalomanské a často připomínající exotické styly či komiksové postavy.

 

 

Kategorie Kolorista roku, jak již název napovídá, zahrnuje práci s barvami v kombinaci se střihem. Hra barev má stále více zastánců. Barva, nebo kombinace barev dokáže změnit vaši celkovou vizáž.

 

Zdroj: henkel.com

Přidat na Seznam.cz
HAIRDRESSING AWARDS 2013 KADEŘNÍK ROKU OBJEV ROKU VLASY A ÚČESY SOUTĚŽ SCHWARZKOPF KADEŘNÍK ROKU 2015 HLASOVÁNÍ KADEŘNÍK ROKU 2015

Související články

Jak vybrat vhodnou kosmetiku proti padání vlasů

Nadměrné a nežádoucí padání vlasů je podmíněno mnohými faktory. Prořídlé vlasy trápí i ženy a pokud k nim patříte i Vy, určitě hledáte způsoby, jak nechtěnému padání vlasů předcházet a jak řešit tento nepříjemný problém.

Celý článek

Jak na perfektní plážové vlny snadno a rychle

K létu plážové vlny ve vlasech jednoznačně patří. Ne vždy se nám chce trávit s jejich přípravou hromadu času. Proto vám přinášíme čtyři tipy, jak na vlny snadno a rychle…

Celý článek

Hitem léta jsou drdoly učesané nakřivo! Seznamte se s vlasovými doplňky, které tento jednoduchý účes ještě pozvednou

Vstát, vlasy zamotat a upevnit gumičkou. Tak by mohl vypadat rychlý ranní rituál, pokud nemáte příliš času, pokud je horko nebo se vám jednoduše nechce trávit více času se svými vlasy a jakýmkoliv účesem. Jak snadno a rychle drdol doplnit, aby působil sofistikovaně a naprosto precizně?

Celý článek

Jak nejlépe vytvořit vlny pomocí žehličky

Obvyklá situace, kterou řeší snad každá žena. Kdo má rovné vlasy, chce kudrnaté a naopak. Dnes už žádná varianta není nemožná a lze si téměř k jakémukoli účesu lehce a snadno dopomoci. My jsme vám dnes sepsali podrobný, ale jednoduchý návod, jak si vytvořit přirozené vlny pomocí žehličky.

Celý článek

Profesionální péči o vlasy z pohodlí domova zvládnete sama

O vlasech se říká, že jsou korunou krásy a je to rozhodně pravda. Proto byste měla i do jejich úpravy investovat svůj čas a vhodný výběr vlasových pomocníků. Představíme vám tři, se kterými si vlasy vyžehlíte, natočíte i vysušíte jako profesionální kadeřník!

Celý článek

Jak nejlépe zamaskovat odrosty

Jak co nejlépe a nejrychleji zamaskovat odrosty bez velkých zásahů? A bohužel stále bez návštěvy vašeho kadeřníka? Máme pro vás několik jednoduchých tipů na účesy, které vám pomohou skrýt nežádoucí odrosty.

Celý článek

Jak si udělat krásné lokny hned dvěma způsoby

Udělat si krásné romantické kudrliny není jen tak, a my vám poradíme, jak je vykouzlit s kulmou nebo žehličkou. Provedeme vás krok za krokem, jediné, co potřebujete je trocha zručnosti, času a odhodlání.

Celý článek

Pihy všude kam se podíváš aneb proč jsou rusovlasí lidé výjimeční

Zrzavým lidem byla vždy věnovaná větší pozornost. Dříve se na ně nahlíželo jako na osoby s ďáblem v těle, dnes už víme, že jsou to pouze lidé s jinou barvou vlasů.

Celý článek